buhaha i od razu wiadomo ze Mati, Hue, ostatnio musial znowu zmienic nick bo prognozy mocno nietrafione... Generalnie jakiś order powinieneś dostać, tyle błedów w jednym zdaniu...
juz niedlugo sie dowiemy kto mial racje,dla mnie xTB to firma z perspektywami i sprzedaz po takim kursie mnie nie interesuje,przeciwnie dobralam do mojego sporego juz pakietu
Buma, ty już od dawien dawna dobieras do swojego „sporego” pakietu. Są zatem 2 możliwości: albo przekroczyłeś już 5% i się nie ujawniłeś naruszając tym samym prawo, albo w twoim rozumieniu „spory” to 20 sztuk…