Jakie powolne? Wczoraj w parę minut wciągnięto 150 tysięcy akcji dzisiaj ponad 100000 akcji nie certola się jak zejdzie nizej to czyszczenie do 0,7- tak to wyglądało przez te 2 dni.
Widzę i czytam, że kolega bardzo przywiązany do spółki i forum ale nie mów innym co maja robić i gdzie siedzieć, a jak już się tak puszysz to napisz coś ciekawego o spółce. Chętnie się czegoś dowiem, tylko wątpię, czy od Ciebie!
i ze nie robi na tobie wrażenia? Dla porównania Greenx ilosc akcji 228,000,000 wolumen obrotu 912.000 szt Satis ilosc akcji 11,000,000 wolumen obrotu 255,000 szt Na mnie Greenx też nie robi wrazenia przy takiej ilości akcji to raczej spory zastój tam macie
Wszystko się zgadza patrząc z tego punktu widzenia ale panu DIFIHUHO chyba nie o to chodziło. Proszę przeczytać całość dyskusji, a jakieś wnioski z tego obrotu wyciągniesz Stanisław?! I jeszcze jedno nie dyskutuję o spółce nie mając jej akcji, więc pewnie jedziemy na jednym wózku.