Czekaj, uściślij proszę. Czyli jak szeryf napisze że zaraz będzie 50zl za papier albo ten powyżej że zaraz 5 zł to to są pozytywne posty? Eeee no nie, no to faktycznie tok rozumowania masz swietny. Taki nos do interesu..... to wg. Ciebie zapewne na całym NC nie ma złych wiadomości.
Tu nic się nie szykuje na razie. Musi zostać wyjaśniona sprawa z pozwem + musi się pojawić konkretny inwestor. Dopiero wtedy konkretnie ruszy. Inaczej to się będzie tak kisić przez kolejne miesiące.
Ama ma rację. Dopoki nie bedzie konkretnych działań tylko przepalanie dotacji to nie ma szans na powrót w granice 8-10zł. A jak już tam wjedziemy to pojawi się wodospad od ttch ktorzy kisną na tym poziomie od 1.5 roku
Akcjonariat BLU a obecnie SLT przypomina wyborców pisu - nikt ich nie przekona że białe jest białe a czarne jest czarne. Wyparcie rzeczywistości podobnie jak obecnie na MRC, a wcześniej na URS, IDA i GNB.