• Słabo rośnie Autor: ~Spłukany [213.134.185.*]
    Za mało paliwa. Kupujcie, co tak słabo łowicie, jesteśmy w trendzie wzrostowym. Za mała odwagi macie?
  • Re: Słabo rośnie Autor: ~Re [31.60.80.*]
    Tutaj manipulacja na kursie odchodzi, warto obserwować.
  • Re: Słabo rośnie Autor: ~aaaaa [46.134.42.*]
    Równiez jestem zdania ze wycena spółki jest niska podczas gdy zysk za 2022 roku moze być w wysokości połowy kapitalizacji. W dodatku, przychody i tym samym wyniki w kolejnych latach będą rowniez na wysokim poziomie, co jest zamiarem Zarządu i jest już potwierdzane backlogiem siegającym 700 mln zl do zrealizowania w zdecydowanej wiekszości w 2023.

    Dziwią mnie w szczególnosci wyceny BDM przygotowywane w sposob bardzo ostrożny zakladając niski poziom marży na plocie. Dziwne jest takze założenie BDM ze w lecie 2022 mialo dojsc do odpisania wartosci firmy. W ostatniej wycenie BDM zaklada ze po 2 latach zwiekszonych przychodow spolka wroci do poziomu przychodow wynoszącego okolo 300 mln zl.

    W 2022 roku ewidentnie kurs był utrzymywany na niskim poziomie, a każdy wzrost zasypywany podażą akcji.

    Byly Prezes Zarządu powiedział kilka miesięcy temu, że cena akcji tej spółki powinna być w okolicach 20 złotych. Moim zdaniem, cena akcji powinna być obecnie jeszcze wyżej.
  • Re: Słabo rośnie Autor: ~Nina [85.203.45.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Słabo rośnie Autor: ~ktk [83.20.240.*]
    O klasie pana AD to ja bym się tak nie rozpędzał. Wystarczy spojrzeć na wykres by ocenić prawidłowo jego dokonania, nie mówiąc o obecnych poczynaniach.
[x]
ELEKTROTI -1,45% 50,90 2026-04-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.