• Dno i kibel !!! Autor: ~Ehhh [5.184.215.*]
    Razem wzięte, albo muszla już od spodu rozbita. Ten sternik to niezły jakiś popapraniec. Aż tak było konieczne cisnąć to na fixie ??? Nie mam pytań co się tu odwala. Szkoda gadać
  • Re: Dno i kibel !!! Autor: ~Opinia [188.146.8.*]
    Dobrze jest. Im więcej spekulantów odda papier w silne ręce, tym lżejszy będzie papier późnym latem 23
    Zamiast narzekać lepiej cierpliwie poczekać na kolejny dołek.
  • Re: Dno i kibel !!! Autor: ~Free [78.8.65.*]
    Myślę, ze dołek już mamy, co najwyżej podłapiesz jakieś zrzuty pod optymalizację, bo raczej nikt kto to trzyma od roku nie odda za bezcen akcji jak w końcu jakieś konkretne infa się pojawiły. Generalnie widać, ze tym razem firma jednak cos działa to nie jest tak jak z Mennicą, e-mszami i innymi cudami cudawiankami, które swoją drogą też dały ładnie zarobić.

    Tym bardziej da się zarobić na magazynach, tylko trzeba cierpliwości.
  • Re: Dno i kibel !!! Autor: ~bubuzubu [31.61.252.*]
    Wreszcie są fundamenty czyli ludzie z kompetencjami, własne produkty i rozwiązania oraz klienci, którzy chcą za to niemało zapłacić co pokazała wczorajsza umowa. Dopiero gdy jest to wszystko to można myśleć o zyskach i wzrostach nieopartych o spekulacje. Już bliżej niż dalej
  • Re: Dno i kibel !!! Autor: ~Opinia [188.146.8.*]
    To są fakty niezaprzeczalne.
    Dla jasności.
    Zawsze oddzielam perspektywę firmy od kursu.
    Giełda daje zarobić gdyż te dwie perspektywy z reguły są rozbieżne w czasie. W długim okresie się spotykają.
    Więc skoro kurs zachowuje się teraz jak się zachowuje to nie ma co narzekać widząc dobre zmiany po stronie operacyjnej. Oraz co ważne sprzyjające otoczenie rynkowe.
    Pomimo to niektórzy wybierają spółki czystko spekulacyjne że palcem nie pokaże
  • Re: Dno i kibel !!! Autor: ~gracz [83.26.198.*]
    Otóż to wszystko się musi zgrać, i Wesołych $wiąt.
[x]
MTENERGIA -3,42% 0,28 2023-06-01 15:46:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.