Wiadomo że będą dobre, więc większość już w cenie. Chociaż może kurs w końcu przebije ATH. Moim zdaniem bardziej trailer z cooking 2 może coś zmienić jeśli będzie dobrze przyjęty
Dla wielu inwestorów wielkość i płynność jest niewystarczająca. Ja idę krok do przodu z myślą o rozwoju z czym przyjdzie płynność i kapitalizacja. Tu efekt synergii rozwoju, skali, płynności jest atrakcyjny by zainwestować teraz. Nasze produkty najlepiej radzą sobie na VR na drugim miejscu daje PC, dalej Switch, PS i XBOX (skala względem wielkości danego rynku) Mamy tak fajnie zdywersyfikowane platformy że i to powinno być dostrzeżone. Moje estymacje za sam 3 kwartał to uwaga 15mln przychodu i 8,2 mln zysku (czyli więcej niż za całe półrocze). Jeżeli to się uda to będzie petarda względem kapitalizacji.
Tomku widziałeś ile zostało pobrane ściągnięć Cookinga w usłudze GamePass? Ja liczę na efekt płatnego DLC PIZZA, w przypadku House Flippera było razy 11 (11 razy większy przychód z DLC po usłudze, pewnie tylko w 1 m-s ale zawsze)
Nie wiem jak w HF ale w CS w podstawce jest sporo contentu, wiec gamę pasowi gracze mogą nie być skorzy do zakupu DLC tak szybko zwłaszcza ze pizza była tylko 15 dni w Q3.
Myśle ze xbox będzie tutaj raczej na stałym poziomie.
Największymi kawałkami tortu to na pewno VR i GamePass.
Niestety sprzedaż na steamie spada mocno ale to głównie przez brak wsparcia. Ostatnie DLC wyszło rok temu.