2 to będzie na pewno, szczególnie że gra ma nikłe szanse wyjść w 2023 i zapewne wyjdzie w 2024. Pytanie czy zjedzie na 1, bo pokaz biedny, a bessa się rozkręca i wieszczą że jeszcze długo potrwa i spadnie jeszcze sporo. A recesja i totalna ewakuacja z giełdy przyniesie posuchę na kolejne kilka lat i nic nie będzie rosło, niezależnie od wyników.