• Link! Autor: ~Inwek [213.134.166.*]
    https://youtu.be/Gnef0euM41U

    50 tyś wyświetleń w 9 godziny i dużo pozytywnych komentarzy!
  • Re: Link! Autor: ~Inwek [213.134.166.*]
    Czytać komentarze!
    Ale pamiętajcie, że w poniedziałek czekam na WASZE AKCJE PO 3,5
  • Re: Link! Autor: ~Derek [109.255.124.*]
    Wyglada bardzo dobrze...mysle ze pierwszy kwartal 2023 bedzie...kapitalizacja zmieszna na taki poziom gier...powodzenia sprzedajacym
  • Re: Link! Autor: ~Inwek [213.134.166.*]
    Już 54 tyś.
  • Re: Link! Autor: ~Derek [109.255.124.*]
    62 tysiace wyswietlen...teraz dobry marketing i mamy maksima sprzedazy...niezapomnijcie ze 505 daje duality ponad 3mln za gre i do tego 40 procent ze sprzedazy kazdego egemplarza gry...a tutaj okolo 13mln kapitalizacja fa firma powinna oscylowac conajmniej okolo 30mln...
  • Re: Link! Autor: ~Ha [89.64.45.*]
    Ha ha ha
  • Re: Link! Autor: ~Derek [109.255.124.*]
    To poczekaj leszczyku odbiore od ciebie niedlugo akcje bo polecimy jeszcze troche nizej a pozniej odbierzesz odemnie na gorce. Jesli plujesz na firme ktorej posiadasz akcje jestes zwyklym leszczem zlamasem :) haha...pozdrawiam cie moj drogi kolego
  • Re: Link! Autor: ~Piccoloolo [5.173.9.*]
    40 proc . Ale po zwrocie tego co włożyli, a i tak dual dokłada ponad pół miliona od siebie
  • Re: Link! Autor: ~Derek [109.255.124.*]
    Uwazam ze uklad jest dobry bo dostana kase i moga sie skupic na kolejnej produkcji a w miedzy czasie jak juz koszta sie zwroca to maja gre rentowna....
[x]
DUALITY 2,49% 0,82 2026-06-25 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.