62 tysiace wyswietlen...teraz dobry marketing i mamy maksima sprzedazy...niezapomnijcie ze 505 daje duality ponad 3mln za gre i do tego 40 procent ze sprzedazy kazdego egemplarza gry...a tutaj okolo 13mln kapitalizacja fa firma powinna oscylowac conajmniej okolo 30mln...
To poczekaj leszczyku odbiore od ciebie niedlugo akcje bo polecimy jeszcze troche nizej a pozniej odbierzesz odemnie na gorce. Jesli plujesz na firme ktorej posiadasz akcje jestes zwyklym leszczem zlamasem :) haha...pozdrawiam cie moj drogi kolego
Uwazam ze uklad jest dobry bo dostana kase i moga sie skupic na kolejnej produkcji a w miedzy czasie jak juz koszta sie zwroca to maja gre rentowna....