Tak od paru dni przeglądam na Castoramie dostępność ich produktów i coraz mniej sztuk jest dostępnych. Te droższe piece to większość marketów ma po ostatniej sztuce. Te tańsze piece wczoraj tylko w jednym sklepie była ostatnia sztuka a dzisiaj już bodajże w czterech sklepach już jest ostatnia sztuka. Myślę, że zaraz na początku listopada znowuż posypią się espi o nowych zamówieniach bądź zwiększeniach już istniejących. Dwa zamówienia z 3 kwartału to 13.5 i 14.5 mln zł. Tylko te dwa zamówienia!!!
To za mało naprodukowało tych droższych i tańszych ?! Co teraz będą sprzedawać jak magazyny puste ? To już kaplica he .To dobrze że tak dużo poszło a resztki zostają he ! Znaczy się ze jakieś zainteresowanie w tej kwestii jest , tak abstrahując hi! Z jednej strony dobrze he!!!! Wrzesień odpuszczam ! Biorę się za październik sezon grzewczy się zaczyna i tu się zaczną profity . Taka prawda rzeczywista jest !tak to widzę ja ! Patrząc na zdrowy rozum i kryzys światowy energetyczny iprzede wszystkim itp. i td. A tu jest WAT !pozdro
Dzisiaj znowu przejrzałem dostępność i w przypadku tych tańszych piecy już przynajmniej w 8 sklepach jest po ostatniej sztuce i liczba dostępnych w pozostałych sklepach też spadła.
Będą kolejne zamówienia już niedługo!!!
PIECE Ackerman w CASTORAMIE już jeden model w 14 sklepach jest ostatnia sztuka (ten model po 1798 popularny). Drugi ten tańszy model z szybą już w 11 sklepach ostatnia sztuka a było dopiero w 4 sklepach. Jest MOC!!!