szeroka koniunktora slaba wszendzie czerwono 1s jeszcze koreluje i sie osowa, ale wyglada mi to na szuranie po dnie i tak bym to technicznie uznal..... gdyby nie nowe emisje, w tym miejscu zaczal bym akumulacje. pozdrawiam
Jak narazie upychacie ile wlezie, wiem testowałem podstawiłem kosza sprzedajecie a nie zbieracie czyli emisja będzie wasza. Ale głupotą jest zalewanie rynku tanimi akcjami skoro zaraz będziecie musieli je zebrać żeby sprzedać 11700 z emisji. To wszystko jest źle zarządzane kompromitacja.
mysle, ze jak jutro bedzie podobnie jak dzis to na przyszly tydzien wychodzimy z sygnalem na zmiane trendu. ta rownia pochyla jest super, ciezko bedzie ja dzwignac przez niezorganizowana ulice, dlatego na sygnal podchodzic sceptycznie.