Widać jednak spowolnienie, najgorszy chyba wynik porównawczy r/r w skali miesiąca od dawna. Zobaczymy jak będą przedstawiać się kolejne, na plus wysoka marża oraz to że, zysk nadal na + w stosunku do lutego z roku ubiegłego. Mimo wszystko jednak jakaś zadyszka? Wasze przewidywania?
Ciezko oceniac nie znajac struktury kosztow. Mowiono juz niedawno, ze koszty transportu i pradu maja wzrosnac, wiec mozna sie spodziewac wyhamowania zyskow pomimo lekkiego wzrostu obrotow. Inna sprawa, ze przy obecnym kursie to wciaz atrakcyjny zwrot z kapitalu. Czekamy do informacji o splacie ukladu, przedtem raczej nic nie ruszy. Ja bede dobierac jesli bedzie dalej spadac.
w tamtym roku, chyba w styczniu zaraportowali chyba tylko 6% rdr i to o niczym nie świadczyło jak się później okazało w ciągu roku; generalnie wszystko ok, a wynik za 4kwartał powinien być zacny :)