• Ktos tu spekuluje Autor: ~ewr [77.112.8.*]
    W dniach kiedy nie ma tych speców spekulacyjnych obroty to kilkadziesiat tysi albo kilkanascie. Sztuczne obroty i przewalanie z wora do wora. Pytanie tylko po co??
[x]
MOLECURE 0,35% 5,69 2026-06-22 16:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.