• informacja, cicha a znaczaca Autor: ~jasiek [176.221.124.*]
    Mianowiecie spolka bras kupuje akcje New Tech Venture S.A.  11 mln, gdzie wczesniej powiadała 3.6 mln, a co ciekawe owa spolka miesci sie w bydguszczy na ptsiej ulicy, Natomiast ta spolka posiada 88mln, akcji BIOERG, gdzie w pazdzierniku został powolany do rady nadzorczej pan michał kzyzanowski. jak pieknie sa spolki powiazane. Ładnie kombinuja, oj bedzie tu sie działo jeszcze
  • Re: informacja, cicha a znaczaca Autor: ~jasiek [176.221.124.*]
    Zarząd spółki OZE Capital S.A. z siedzibą w Iławie (dalej: „Spółka”, „Emitent”) informuje, że w dniu 24 listopada 2021 roku Spółka podpisała z Bras S.A. z siedzibą Bydgoszczy umowę ramową o współpracy w zakresie realizacji inwestycji fotowoltaicznych (dalej: „Umowa”).

    Na podstawie Umowy strony zamierzają podjąć wzajemną współpracę obejmującą m.in. projektowanie i budowę farm fotowoltaicznych, projektowanie i wykonanie przyłączy elektroenergetycznych, obrót energią elektryczną oraz transport energii pomiędzy odległymi punktami wytworzenia i odbioru.

    Od strony Emitenta w powyższe działania będą zaangażowane również spółki zależne posiadające odpowiednie kompetencje operacyjne.

    Poszczególne projekty będą realizowane na podstawie odrębnych umów lub zleceń. Strony Umowy zobowiązały się do poszanowania własnych interesów i powstrzymania się od prowadzenia względem siebie działań konkurencyjnych. Umowa została podpisana na czas nieokreślony, z zachowaniem 1 – miesięcznego okresu wypowiedzenia.

    Zarząd uznaje niniejszą informację za istotną z uwagi na strategiczny charakter potencjalnej współpracy.

[x]
BRAS -1,96% 0,20 2026-07-01 15:26:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.