Jakoś "CI wystraszeni" nie chcą oddawać poniżej 20 gr. Widać Ci co mają akcje doskonale wiedzą, że ta dotacja nie załamie projektu, więc spokojnie czekają dopierając od wystraszonych, którzy naczytali się forumowych oszołomów wieszczących załamanie na spółce.
Jestem tu od 5 lat i zawszę zarobiłem wystarczy nie sprzedawać jak się jest na minusie tylko poczekać na odbicie chodź tym razem jest inaczej niż wcześniej przy dobrych informacjach ktoś stara się trzymać kurs jak najniżej a to dobrze wróży na przyszłość.
Zgadzam się że skubasem że idzie nowe.
Napisałem że mogą...czyli inaczej nie muszą publikować.Spokoju nam potrzeba skoro tak długo się tu kręciliśmy...
Tak na marginesie to bałbym się tylko czwartej fali która może stłamsić dobre info.Czasami dobrze jest wyskoczyć z pociągu i wskoczyć potem w dołku...co w naszym przypadku może nawet mogłoby w tym momencie zbić kurs do 10gr gdyby nie było info