ciekawe czy spadnie poniżej 10ciu znowu po wynikach. Szacunki już myślę, że zweryfikowały, może czat i jakieś info na wynikach apropo Geosun pozytywnie nastroi. OBY
Zakar, też mam akcje, ale nie wiem co się buldoczysz. Jak kolejny kwartał z rzędu będzie równie słaby to lecimy na 7-8zł. Na ten moment rynek wycenia to na 11zł i tyle. Kiszonka do kolejnych wyników. Tylko wylew informacji o kontraktach może ruszyć kurs w górę.
Hmmm masz rację spokojnie sobie poczekam aż jeszcze pozwolicie dokupić tak tanio jak obiecywaliscie po 10 zł Nie uda się ... trudno mogę zarabiać na tym co mam.
Hmm żebyś ty widział co tu wypisują ja tylko staram się ich przekonać by się nie męczyli z akcjami których nie chcą mieć by sprzedawali są tu ludzie którzy chętnie kupią :)