sprawdzić to należy ciebie za to ze siejesz ferment na forum i piszesz nieprawdziwe dane na temat choćby tego że spóka nie ma działającej witryny internetowej. Świadomie wprowadzasz inwestorów w błąd!! Zostaniesz z tego rozliczony!! Kara cię nie minie. Od kogo ty jesteś? po co piszesz durne posty, po co oczerniasz spólkę. Twoje IP zostanie przekazane do spółki i zajmą się tobą za przekazywanie nieprawdziwych informacji!!
Gdzie raport o którym pisałeś??!! Gdzie jest?? Wedlug Twoich danych powinien być już dawno temu bo tak powiedział Tobie prezes... każdy wie ze to wytwór Twojej chorej wyobraźni!
wytłumacz mi dlaczego kłamiesz, iż strona internetowa nie działa!! po co siejesz ferment na forum!!!? kto ci za to płaci iw jakim celu??? Do tych pytań oraz szeregu innych powołam specjalna komisię Macierewicza która to skrupulatnie wyjaśni i ustali fakty dla faktów!!!