"Na dobre wyniki przemysłu pracowały przede wszystkim branże eksportowe. - Szacujemy, że produkcja w branżach eksportowych zwiększyła się w maju o 54,1 proc. wobec wzrostu o 117,1 proc. w kwietniu."
Ja jestem ciekaw ile tak na poważnie akcji zostało oddanych przez słabe ręce w ostatnim m-cu. Moje przeczucia to max 10 %. Nie uwierzę, że jest inaczej - prawda , o której piszesz wyżej pokaże się dopiero w raporcie z sierpnia. Do tego czasu uruchomienie nowej linii - idealny moment co widać po m.in przesłanym artykule.....Nie uwierzę, że zostało tu nawet 20 % osób, które chciałyby ugrać 10 gr....tu już takich osób nie ma od min 3 m-cy. Jak nick wskazuje od roku - jestem jak min 80 % załogi, która pozostała- LONG. Pozdrawiam i korzystajcie z pogody :)
Dnia 2021-06-22 o godz. 13:12 ~inwestorlongterm napisał(a): > Witaj, > > Ja jestem ciekaw ile tak na poważnie akcji zostało oddanych przez słabe ręce w ostatnim m-cu. Moje przeczucia to max 10 %. > Nie uwierzę, że jest inaczej - prawda , o której piszesz wyżej pokaże się dopiero w raporcie z sierpnia. Do tego czasu uruchomienie nowej linii - idealny moment co widać po m.in przesłanym artykule.....Nie uwierzę, że zostało tu nawet 20 % osób, które chciałyby ugrać 10 gr....tu już takich osób nie ma od min 3 m-cy. Jak nick wskazuje od roku - jestem jak min 80 % załogi, która pozostała- LONG. Pozdrawiam i korzystajcie z pogody :)
Zrób sobie snapshoty z karnetu codziennie i porównaj je po kilku tygodniach. Równiez pozdrawiam!
Dnia 2021-06-22 o godz. 13:10 ~Bubu napisał(a): > Każdy powinien wiedzieć że nie należy sprzedawać papierku
A ja nie ukrywam, że wolałbym widzieć te akcje w rękach zdolnych do przeprowadzenia alternatywy wobec wezwania. Zasadniczo to każdy prawdopodobny wariant jest OK.