Ciągle mi odbija. Mam dość speca i 2.8. Zablokujcie go. Śni mi się po nocach.
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Re: uwaga
Autor: ~joker
[79.110.5.*]
Dnia 2021-06-21 o godz. 20:53 ~joker napisał(a):
> Ciągle mi odbija. Mam dość speca i 2.8. Zablokujcie go. Śni mi się po nocach.
> to że ci odbija to wszyscy widzą uwaga na de..bila o numerze IP 31.60 72 niezrównoważony psychicznie