• dramat Autor: ~susko [37.47.19.*]
    tu jest jakiś totalny dramat ,zero komunikacji , czyli nie mają się czym pochwalić .
    jak była emisja to się udzielali , były komunikaty i coś się działo .
    jest jak zawsze - gnojki jak chcą kasę to się starają , jak dostaną to mają nas w 4 literach .
    myślałem że ta ekipa jest inna a to zdaje się nasz polski standard .
    dramat.

    profesory i inne zafajdane
  • Re: dramat Autor: ~Greg [37.248.211.*]
    Przecież zrobili emisje, po co teraz wywiadów udzielać skoro kurs teraz 400% wyżej niż był przed emisją :)
    Ekipa pije szampana, wrócą do bajkopisania jak butelka będzie pusta...
[x]
NANOGROUP 5,16% 2,44 2026-06-26 16:32:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.