tu jest jakiś totalny dramat ,zero komunikacji , czyli nie mają się czym pochwalić . jak była emisja to się udzielali , były komunikaty i coś się działo . jest jak zawsze - gnojki jak chcą kasę to się starają , jak dostaną to mają nas w 4 literach . myślałem że ta ekipa jest inna a to zdaje się nasz polski standard . dramat.
Przecież zrobili emisje, po co teraz wywiadów udzielać skoro kurs teraz 400% wyżej niż był przed emisją :)
Ekipa pije szampana, wrócą do bajkopisania jak butelka będzie pusta...