pięknie te wyniki wyglądają, nie wiem czy nie mamy kolejnego rekordu. Nie potrafię się rozstać z akcjami naszej firmy a propos wezwania to mówię a publikacja 1 kwartału utwierdza mnie w przekonaniu że cena wezwania jednak wydaje się mimo wszystko niegodziwą. Dzisiaj ostatni dzień by na te niegodziwą ofertę odpowiedzieć , ale jak tu jej nie zignorować, no jak, chyba że ?
Na dwoje babka wróżyła. Albo razem ze słupami mają już >95% i chcieli obniżyć średnią do przymusowego wykupu, który dopiero ogłoszą (raport jak dobry by nie był jest bez znaczenia) ...albo dzisiaj zakończony skup okazał się totalną klapą, blef się nie udał i na dniach będzie wystrzał.
Podstawowe pytanie: ile papieru trzymają nadal drobni i czy jest to >5%
Obawiam się, że już po wszystkim. Mają pewnie powyżej 95%. Zresztą jakie to ma znaczenie. Zaraz zjeżdżamy z giełdy a Prezes się nie podda. To był najlepszy moment na sprzedaż teraz już po wszystkim.
Otóż ma znaczenie, bo jeśli nie mają 95% + 1 akcja, to nie moga ogłosić przymusowego wykupu i zdjąć spółki z giełdy. To że na walnym sobie przegłosowali taką chęć jest bez żadnego znaczenia. Ja mogę ogłosić chcęć znalezienia złotego skarbu albo lotu na księżyc. Chcieć a móc to nie to samo.
Dnia 2021-05-18 o godz. 16:26 ~Alan napisał(a): > Obawiam się, że już po wszystkim. Mają pewnie powyżej 95%. Zresztą jakie to ma znaczenie. Zaraz zjeżdżamy z giełdy a Prezes się nie podda. To był najlepszy moment na sprzedaż teraz już po wszystkim.
W każdym wątku się doklejasz i to samo piszesz. Nie mają 95%, bo zaraz po osiągnięciu byłby komunikat. Jutro twoje obawy, będą tylko zaklinaniem rzeczywistości.