Nie było infa żeby zwiększył zaangażowanie znowu powyżej 5%, a w raporcie na str. 44 podała Spółka, że na 31 marca 2021 r. Zawieruszyński posiadał 5,01% Tyle to teraz ma Karol Bytner ale ten zrobił to w kwietniu br.
A jakie ma to znaczenie? Być może jakiś błąd do skorygowania. Ważne, że raport jest super, spółka wchodzi w nowe obszary (apka do kryptowalut i blockchain mnie mega pozytywnie zaskoczyła), rekrutuje w Nowym Jorku. Lepiej pomyślmy co zrobić, aby więcej inwestorów usłyszało o EC2, bo to chyba obecnie jest kluczowy problem?
Fakt, nie doczytałem. Wg opublikowanego w piątek raportu okresowego na dzień publikacji raportu ponad 5% posiadał Zawieruszyński, a nie Bytner. To czekają nas infa o zbyciu i nabyciu, czy korekta raportu okresowego co do akcjonariusza posiadającego powyżej 5%?