Istotne wydarzenie mające wpływ na działalność gospodarczą Emitenta
Zarząd Astro S.A. informuje, że zgodnie z wiedzą Zarządu Spółki większościowy akcjonariusz Ryszard Krajewski zwrócił się do Zarządu GPW S.A. z prośbą o zgodne nieuwzględnianie swojego oświadczenia z dnia 19.03.2010 r. załączonego do Dokumentu Informacyjnego Astro S.A. z dnia 22.03.2010 r. mówiącego o przeznaczeniu do sprzedaży, po cenie rynkowej, nie mniej niż 10 % akcji Emitenta, reprezentujących nie mniej niż 10 % głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Astro S.A. Ryszard Krajewski w swojej prośbie o przesunięcie ww. terminu zadeklarował nowy termin tj. 30.09.2011 spełnienia woli zawartej w oświadczeniu. Równocześnie zaznaczył on, że spełnienie tego warunku może nie być możliwe w przypadku pozostawania Spółki w systemie notowań jednolitych rynku NewConnect.
Podstawa prawna:
§ 3 ust. 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Osoby reprezentujące spółkę:
Karolina Szymańska - Prezes Zarządu
Załączniki:
RB 35.pdf rozmiar: 31.0 kB
Osoby reprezentujące spółkę:
Karolina Szymańska - Prezes Zarządu
Widac ze management czyta bankiera ;)
Wyrazny sygnal dla drobnych i dla KNF.
Nie wymienili argumentu najwazniejszego ale wiadome o co chodzi.
Jako minus nalezy zaliczyc samo wycofanie sie z deklaracji,ale jesli ma to byc dla dobra spolki i akcjonariuszy (nas maliczkich) to pozytywne info.
Miejmy nadzieje ze rynek te deklaracje dobrze odbierze, ale co z KNF?
Dnia 2010-12-09 o godz. 20:07 ~prox napisał(a):
> Widac ze management czyta bankiera ;)
Wyrazny sygnal dla
> drobnych i dla KNF.
Nie wymienili argumentu najwazniejszego
> ale wiadome o co chodzi.
Jako minus nalezy zaliczyc samo
> wycofanie sie z deklaracji,ale jesli ma to byc dla dobra
> spolki i akcjonariuszy (nas maliczkich) to pozytywne info.
> Miejmy nadzieje ze rynek te deklaracje dobrze odbierze, ale
> co z KNF?
jaki minus ????????????????????????? czlowieku !!!!!!!!! komu to sprzeda za taka cene jak sam od siebie wladowal nascie mln w spolke ma rzdac to za darmo ????????????
Dnia 2010-12-09 o godz. 20:16 ~up napisał(a):
> Dnia 2010-12-09 o godz. 20:07 ~prox napisał(a):
>
> Widac ze management czyta bankiera ;)
Wyrazny sygnal dla
> > drobnych i dla KNF.
Nie wymienili argumentu
> najwazniejszego
> ale wiadome o co chodzi.
Jako
> minus nalezy zaliczyc samo
> wycofanie sie z
> deklaracji,ale jesli ma to byc dla dobra
> spolki i
> akcjonariuszy (nas maliczkich) to pozytywne info.
>
> Miejmy nadzieje ze rynek te deklaracje dobrze odbierze, ale
> > co z KNF?
jaki minus ?????????????????????????
> czlowieku !!!!!!!!! komu to sprzeda za taka cene jak sam od
> siebie wladowal nascie mln w spolke ma rzdac to za darmo
> ????????????
w pelni popieram
nie widze tu zadnego minusa a wprost przeciwnie to jest super info
jesli chodzi o KNF to krajewski od samego poczatku mowil ze akcje sa niedowartosciowane to niby dlaczego ma je sprzedawac za bezcen ??? gdy akcje nie osiagna odpowiedniego poziomu do 09.2011 to pewnie tez ich nie sprzeda . R3SPECT dla tego goscia - nie wciska kitu akcjonariuszom jak wiekszosc zarzadow spolek na gieldzie, dla mnie info jest super, zobaczymy jak to sie przelozy na kurs
Czyli pracują już nad programem a z pojawiających się ofert pracy wynika, że zbierają już ekipę do nowej telewizji. Jak to się mówi - praca nad uruchomieniem nowej telewizji wre.
Dnia 2010-12-10 o godz. 18:54 ~finca napisał(a):
> Czyli pracują już nad programem a z pojawiających się ofert
> pracy wynika, że zbierają już ekipę do nowej telewizji. Jak
> to się mówi - praca nad uruchomieniem nowej telewizji wre.
4zl wybronione teraz kiszenie bez obrotow albo atak na 8zl, ktory musi sie powiesc bo nie ma innego wyjscia - 8zl a pozniej psychologiczne 10zl musi byc zlamane i co dalej?
Ad 1. W wolnym obrocie jest około 1,3 % akcji Astro S.A.
Ad 2. Mamy nadzieję, że GPW już wkrótce przychyli się do naszych wniosków o przeniesienie do systemu notowań ciągłych. Mamy świadomość potrzeby dokonania takiego transferu i staramy się przełamać swoisty impas sytuacji.
Ad 3. Takie są plany i mam nadzieję, że uda się je zrealizować. Szczegółowy plan jest taki, żeby po przeniesieniu do systemu notowań ciągłych, wprowadzić Spółkę do NC Lead a następnie przenieść się na GPW. Naturalnie decyzje w dużej mierze należą do Zarządu Giełdy i rozwoju sytuacji.
Podsumowując sytuacja Spółki w przekonaniu Zarządu jest nad wyraz dobra a cena akcji nie dyskontuje jeszcze właściwie przyszłych wyników i planów.
Widać, że przygotowania do uruchomienia kanałów TV idą w najlepsze. Effendi wkleił na parkiecie linka do ogłoszenia o pracę Astro, konkurs na scenariusze, itp. Robi się coraz głośniej o NEXT TV, idzie w dobrą stronę. Kapitalizacja wręcz śmieszna. Perła nad perły, głupi jestem, że nie zauważyłem Spółki, jak chodziła po 50 gr, albo chociaż po 2-3 zł. Taki to los leszcza. Cały czas warto akumulować, papier na wagę złota.
Jechał? :)
Chyba żartujesz? Moim zdaniem kupił po 3pln i twierdzi,że sprzedał po 8. Jeśli to on, to miał tego nie więcej niż 4k, a to naprawdę malutko.
macie na mysli mroka ktory inwestuje w spolki o malym FF a ieidy odpalaja to sprzedaje po 30% i pozniej na szczycie wypisuje ze opylil wlasnie ??? :))))))))))))))))
heheheheheheeh
ASTRO to jest potega ;) kto ma chociaz 1 tys akcji sprzeda je nie taniej jak 35-40 pln neidlugo )))))))))))))
tv sie rozwija niesamowicieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
amator nie kieruje calym sztabem tylko profesjonalista
Dnia 2010-12-12 o godz. 21:23 jacek1978 napisał(a):
> Astro i co dalej /
ciągłe?
Moim zdaniem nie mamy szans .
Nawet jak nas w najbliższym czasie nie przesuną na ciągłe to trochę dobrych info powinno się pojawić już niedługo - a później... to będzie najtaniej kupiona dziesięciokanałowa tv w historii giełdy :). Do tego 3D się bardzo miło przebija... Moim zdaniem ryzyko, że Astro będzie warte poniżej kilkunastu zlotych jak dostaną koncesje jest żadne a jak wszystko pójdzie dobrze to kosmos. Do tego przypuszczam, że jak Krajewski będzie chciał ten biznes później opchnąć to zarówno Agora jak i Polkomtel potrzebują TV. Mają czym płacić...
Dla jednych 6zl to drogo a 50zl tanio. Ale ktoz kupi akcje spolki notowanej na fixach o takim malym ff i tak ambitnych planach, ktore sa realizowane - nie tak calkiem powoli.
1. Kiedy spodziewana jest decyzja KRRiT w sprawie koncesji?
2. Kiedy spodziewana jest decyzja GPW w sprawie przeniesienia ASTRO na system notowań ciągłych?
To ja może dołączę się w słusznej sprawie:
3) Czy coś w sprawie przeniesienia na ciągłe się ruszyło, tzn. czy zaplanowane jest jakieś spotkanie, lub odbyło się, albo czy GPW stawia jakieś warunki Spółce?
PRzeciez można udowodnić, że obroty są tu wyższe od co piątej spółki na NC- zatem albo nas niech puszczą, albo niech wsadzą 20 % na jednolite.
Jak sie ma FF do tego co Panstwo tutaj pisza? Z ogolnie dostepnych informacji FF wynosi
67 000 akcji (np na stronie: http://stooq.pl/q/h/?s=asr
Prosze to wyjasnic albo uaktualnic poniewaz te dwie liczby roznia sie dwukrotnie a maly ff jest argumentem do przetrzymywania notowan spolki na fixach.
Dominującego akcjonariusza Spółki Pana Ryszarda Krajewskiego w ilości 6.521.000,00 akcji co stanowi 65,87% udział w kapitale zakładowym oraz 65,87% głosów na Walnym Zgromadzeniu Emitenta. Do dnia sporządzenia sprawozdania stan posiadania Pana Krajewskiego nie uległ zmianie.
Spółki K&R Enterprises Sp. z o.o. w ilości 3.379.000,00 akcji co stanowi 34,13% udział w kapitale zakładowym oraz 34,13% głosów na Walnym Zgromadzeniu Emitenta. W 2010 roku do dnia sporządzenia Sprawozdania Spółka K&R Enterprises sprzedała na rynku NewConnect 127.000 akcji Astro S.A. tym samym zmniejszając stan posiadania do 3.252.000 akcji co stanowi 32,85 % udziału w kapitale zakładowym Emitenta i 32,85 % głosów na Walnym Zgromadzeniu Emitenta.
Akcje Astro S.A. nie są akcjami uprzywilejowanymi w rozumieniu Art. 351 - 353 KSH.
Akcjonariuszom nie przysługują żadne uprawnia osobiste w rozumieniu w Art. 354 KSH.
Statut Spółki nie przewiduje żadnych szczególnych ograniczeń w obrocie akcjami Astro S.A. poza ograniczeniami wynikającymi z obowiązujących przepisów prawa
Z tym sypaniem to sie nie zgodze - zrobia co planuja a pozniej sie zastanowia ile to jest warte. Ten lock up Prezesa do 31.10.2011 wystarczajaco przekonuje.
Ktos oddaje bo na swieta kase potrzebyje albo strate robi na papierach :p