Forum giełdowe spółki MACRO GAMES

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dobre info!! lakiluuk 3 2017-01-27 12:45
ilu PŁOCHLIWYCH już oddało ? tak jak pisałem ,,zalecam spokój ,,, ~tak 1 2017-01-27 12:19
Kto sprzedał ponizej 80 gr??????? Przyznać się!!!!!!!! ~MILIONER 3 2017-01-27 11:47
Do kursu z debiutu wcia brakuje 100% !!! ~MOC 33 2017-01-27 11:15
Instrukcja do inwestowania na GPW!!!!! ~MOC 5 2017-01-27 10:41
Mocno kibicuje MGAMES !!!! ~ssss 3 2017-01-27 07:57
Wskoczylismy do Top 5 !!!! Wow !!! ~MOC 36 2017-01-26 21:53
Dewidendy ~Janusz-biznesu 6 2017-01-26 21:49
Tak jest!! '! ~MOC 2 2017-01-26 19:48
Jest ANALIZA !!!! Czytac !!!! ~MOC 7 2017-01-26 18:57
I JUZ WASZ PSEUDO BATON ZJEDZONY !!!! IDZIEMY DZIS NA 1,15 !!!!!!!!!1 ~MOC 11 2017-01-26 16:58
sprzedarz blokada nie do przejscia, nikt ni kupuje? ~ra 6 2017-01-26 16:33
ha ha juz ponizej zety wyrzutka na potege pkc?wodospad? ~ra 7 2017-01-26 16:20
co raz nizej pkc uciekacc? ~ra 1 2017-01-26 16:14
przechodzimy na......... ~reNIEmoc 14 2017-01-26 16:04
pewnie zetki nie utrzymaja, podpucha bedzie spadac? ~ra 1 2017-01-26 15:16
Oddałem ~Osa 17 2017-01-26 14:41
no to dziś albo w poniedziałek okrągła złotówka :D ~mpawlaq 10 2017-01-26 14:28
bwijać!!! laszqa 9 2017-01-26 13:43
Gra phantomsix lepsza od SerialCleaner Ifun4all ~Wielki 6 2017-01-26 12:38
3 wojna sssswiatowa xd ~sssss 3 2017-01-26 11:07
Końcówka sesji 0,75 zł ~Paradyż 16 2017-01-26 09:25
Gra lepsza niz pokemony goł !!!!! ~MOC 10 2017-01-26 09:04
jak dzis nie bedzie w gore to spolka do bani nic nie warta? ~ra 2 2017-01-26 04:04
Cube ~Jola 5 2017-01-25 20:53
POWIEM WAM !!!! DZIS USREDNIAM W GORE !!!! ~MOC 6 2017-01-25 19:47
08.02. wyniki a wy sprzedajecie? ~ra 26 2017-01-25 16:15
Styczeń 2018>cena akcji mgames ??? ~HSV-20 8 2017-01-25 15:08
Okazja do tanich zakupów !!! ~Wielki 9 2017-01-25 15:00
radze nie tykac ~Krezus 14 2017-01-25 13:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.