Forum giełdowe spółki ABC DATA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ABC Data: MCI nie sprzeda akcji poniżej 6 złotych ~Zniecierpliwiony 34 2014-04-22 21:16
Strong buy-nowa rekomendacja! ~amigo 8 2014-04-18 17:24
zniecierpliwieni wyzbywają się gniota..opinia ~mkkk 31 2014-04-17 18:09
MARAZM ~GPW 24 2014-04-15 18:23
Czy już zwiększać zaangażowanie ? ~invest 23 2014-04-15 17:22
9 potęg które nie zwalniają 24-04-2014 Parkiet.com ~feniks 2 2014-04-14 19:48
liderem ~Zniecierpliwiony 3 2014-04-13 23:10
Zysk ABCDaty ~janek 1 2014-04-08 16:36
Powód spadków mcdavido 21 2014-04-07 19:49
Data dystrybutorem firmy OSRAM producenta sprzętu oświetleniowego ~białoczerwony 1 2014-04-06 15:59
ABCDATA - naj. niedocenianą spółką art. PARKIET - czytajcie ! ~wazari 16 2014-04-04 23:24
Jedziemy na nowe szczyty --------------- 5,50-6,00 !!!! ~gienio 7 2014-04-04 19:47
dobre wyniki i zrealizowana prognoza - komentarz ! plus duża dywidenda a ~opiniotwórca 8 2014-04-04 17:51
czemu to leci i leci? ~Pytek 12 2014-04-04 07:28
dywidenda - stopa zwrotu 7,7 % - omyłka PAP - link ~opiniotwórca 7 2014-04-03 23:31
znowu 4 zł ~devilek 12 2014-04-03 19:26
Stopa dywidendy : 7,5% ~RM 2 2014-04-03 19:19
ABC Data kupuj 4,97 ~ab12 13 2014-04-02 20:15
kiedy prognoza na 2014? ~Zniecierpliwiony 19 2014-04-02 18:38
Opinia o ABCDATA, kursie i perspektywach ~opiniotwórca 19 2014-04-02 18:36
a mogłe to kupic po 12 gr ~inwestor 3 2014-04-02 18:30
Dzisiaj wyniki czy nie ? ~wichy 15 2014-03-17 15:06
cały zysk za 13 na dywidendę !!! stopa zwrotu 12,3 % ~opiniotwórca 7 2014-03-17 14:00
Co po wynikach ? ~RM 18 2014-03-12 18:55
Jaka dywidenda ~devilek 5 2014-03-05 15:38
Wyjątkowe badziewie ~ed33 7 2014-03-05 11:11
Sprzedaż potwierdzona wiec pewnie zaraz fund bedzie i up ~edek 8 2014-02-13 16:05
ABC Data - spółka w trendzie wzrostowym. Kiedy warto kupować? Comparic.pl 8 2014-02-12 13:38
ABC Data - analiza po sesji 10.02 ~abc 1 2014-02-11 11:47
sprzedaż dużego pakietu ~bbb 15 2014-02-07 20:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.