|
zapraszam na opennet
|
~to-ten
|
1
|
2014-11-13 17:55
|
|
Dobre wyniki :))))
|
~janek
|
14
|
2014-11-12 18:46
|
|
Zysk netto skorygowany o efekt zdarzeń jednorazowych wyniósł 31,7 mln 14
|
~Raca
|
23
|
2014-11-12 18:43
|
|
ciekawy
|
~niekumaty
|
3
|
2014-11-12 18:37
|
|
one-offy się skończyły Zysk Dywidendowy wzrósł do 32,3 mln
|
~Rocketman
|
1
|
2014-11-12 12:48
|
|
Wyniki - dywidenda
|
~gienio
|
9
|
2014-11-12 11:37
|
|
Zysk netto 13,7 mln w 3 w bez zdarzeń jednorazowych, ale one są.
|
~RaCA
|
4
|
2014-11-12 11:35
|
|
Wyłudzacze VAT przerzucili sie na inne branże, to i wyniki słabe...
|
~Jack
|
2
|
2014-11-12 10:29
|
|
Spółka aktywnie skupuje swoje akcje?
|
~Jaro
|
3
|
2014-11-12 09:48
|
|
JAK SIE ZACHOWA KURS????SONDAŻ
|
~xyz
|
4
|
2014-11-11 18:26
|
|
abc data kolejny smieć w potrfelu mara poza mci.
|
~ryt
|
3
|
2014-11-11 08:59
|
|
abc data-------idzie na 3.7
|
~filantrop
|
34
|
2014-11-10 12:00
|
|
Grzbieżna "motywacja"
|
~nowy
|
2
|
2014-11-07 09:47
|
|
pazerność bez granic!
|
~magik
|
4
|
2014-11-05 16:01
|
|
Ładnie zbierają
|
~gienio
|
18
|
2014-11-04 20:18
|
|
ABC DATA-kapitalizacja 450 mln a sam zysk EBIDTA to 92 mln.
|
~mar
|
67
|
2014-11-03 11:20
|
|
DI BRE Banku rekomenduje "kupuj" ABC Data, cena docelowa 5,71
|
~gg
|
36
|
2014-10-29 16:35
|
|
BZWBK rekomenduje "trzymaj" ABC DATA. Cena docelowa 4.1 zl.
|
~mar
|
10
|
2014-10-29 14:58
|
|
tomek i marek!
|
~magik
|
2
|
2014-10-28 10:50
|
|
stoimy tak w miejscu już od dłuższego czasu
|
~tomek
|
2
|
2014-10-28 06:18
|
|
Wszystko odbiło, tylko my lecimy w dół...
|
~Hinc
|
9
|
2014-10-24 18:09
|
|
ratowanie kursu trwa!!!
|
~jasio
|
6
|
2014-10-14 15:31
|
|
To Janek chyba dzis pijemy :)))
|
~devilek
|
15
|
2014-10-14 14:32
|
|
ABC Data smutny koniec?
|
strongler
|
3
|
2014-10-13 16:09
|
|
coś nowego?
|
~wit
|
16
|
2014-10-13 09:32
|
|
koniec kwartalu
|
~devilek
|
39
|
2014-10-10 15:58
|
|
UniCredit rekomenduje "kupuj" ABC Data, cena docelowa 5,1 zł
|
~gg
|
41
|
2014-10-10 15:07
|
|
Rosnie przewaga ABC Daty nad Action cz.2
|
~pluto85
|
14
|
2014-10-10 14:53
|
|
Witamy Panią Ilonę, i potężne pakiety na "S" (a wkrótce witamy
|
~Ben
|
2
|
2014-10-10 11:35
|
|
Czeka
|
~Oko
|
1
|
2014-10-02 11:04
|