Forum giełdowe spółki SOCIALIZER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
gra giełdowa ~lukas8i8 101 2017-03-08 13:54
to bedzie grubo ~tk 721 2017-03-01 15:36
pisac ze bedzie grubo kazdy moze ~ups 1 2017-01-10 14:37
banda złodziei... ~macaron 472 2016-12-30 09:36
Socializer sprzedany ~Prezes 1 2014-01-17 17:07
Kiedy przejęcie przez Dentsu/Aegis Media? ~Gecko 12 2014-01-17 09:28
e-myzyka wyniki ma identyczne tylko kapitalizacja 8-krotnie mniejsza ~kolo 1 2013-08-14 21:38
SOCIALIZER - 8,7 mln złotych przychodów w pierwszym półroczu 2013 roku ~head 1 2013-08-13 14:02
Czy warto wejśc powyżej 18 zeta? ~master 1 2013-04-22 19:12
Socializer wchłonie spółkę z o.o.? ~mirorr 1 2012-09-26 08:22
Co z smokiem czy wskoczy jeszcze kiedys na 2,3 zł ?? ~piotrek 1 2012-08-23 11:44
niedługo wyniki ~luk 2 2012-05-26 08:42
list intencyjny ~luk 1 2012-04-17 21:15
luk ~ktoś jeszcze ma SLR? 5 2012-04-05 00:08
Do spółki wpłynie 2.865.800 zł z emisji akcji serii D ~www 1 2012-03-22 09:56
Czas zbiorów dobiega końca ~Mistrzu 12 2012-03-11 15:47
Raport super !!!..polecimy oj wysoko ~myślę 7 2012-02-16 23:12
Poleci ale bez nas ~Mistrzu 2 2012-02-15 08:37
SOCIALIZER - mega wzrost? ~lecimy 7 2012-02-13 23:11
dokad zmierzasz:) ~siwy 27 2012-02-13 17:38
SOCIALIZER - Król przyszłego tygodnia na NC ~zwierzak 2 2012-02-06 00:20
ktoś ma tą spółkę ~maniek 3 2012-01-20 14:23
KISZONKA ~MR 9 2012-01-19 16:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.