Forum giełdowe spółki BUDOSTAL - 5

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Prezes Leśniak wykonał zadanie ~Superman 4 2017-03-16 12:51
Widać koniec bliski ktoś ubiera się w bankruta buhahahha!!!!!!!!!!!!! ~bankrut 1 2012-11-06 12:13
W oczekiwaniu na zejscie z parkietu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~inspektor 1 2012-11-01 10:30
Dalsze Prowadzenie dzialanosci !!!!!!!!!!!! ~Gienek 1 2012-10-23 17:06
Jak myślicie ???? ~Gienek 1 2012-10-23 12:10
jest info o przejęciu spółki . niedługo walne. ~x12 2 2012-07-11 18:28
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2012-04-19 18:40
ciekawe jeszcze jak długo taki przestój ? ~x12 1 2012-04-02 17:10
lecimy na dół nikt nie chce brać ~elek 1 2012-03-28 16:04
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2012-03-20 11:43
o 14 groni na 17 groni ale cena no no ~x12 1 2012-03-16 10:46
jak dlugo beda notowane akcje jeszcze? ~ptica 1 2012-03-16 09:42
co za cisza na forum ~x12 1 2012-03-09 17:06
ciekawe czy urośnie .pozdrawiam ~x12 1 2012-03-06 16:14
czyli co? ~trele morele 1 2012-02-28 12:21
A może BUDOSTAL 5 czeka to samo co JAGO ? ~permar 1 2012-02-15 21:05
wracamy na 5 zeta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~Inwestor SA 1 2012-02-07 11:32
Co za bucki jeszcze wystawiaja oferty kupna? ~abc 2 2012-01-24 13:27
OBLIGACJE ~yeti 1 2012-01-19 22:02
To już koniec ~zwała 1 2012-01-18 12:09
o budostalu ~bbb 5 2012-01-09 18:52
upadło ścierwo i zdycha daro344444 1 2012-01-02 12:48
BUDOSTAL 5 ~seyu 2 2011-12-21 06:26
trend silnie spadkowy ~permar 1 2011-12-08 08:37
zawarcia istotnej umowy ~admiral 1 2011-09-30 14:04
Zanotowane przychody były o 13,5 mln zł większe w stosunku do analogiczn ~admiral 2 2011-08-25 13:10
nowe logo unrealandy 3 2011-07-25 10:55
jutro pierwszy dzień notowań obligacji Budostal-5 unrealandy 1 2011-07-12 20:02
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2011-07-10 18:36
NOWY KONTRAKT ~GG 7 2011-07-06 15:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.