Forum Jak grać na giełdzie?

+Dodaj wątek
Giełdowy PIT na click – oszczędź czas i rozlicz się bez problemów! Bankier.pl 2 2026-06-12 15:14
6 złotych zasad w tradingu na podstawie podaży i popytu kwfx 3 2017-03-20 13:57
Energa gwałtowny wzrost obrotów na spółce. ~inwestor 1 2017-03-20 11:42
JAK GRAĆ na FW20h17 jutro ~MACIEKSUPERMAN 3 2017-03-19 00:34
Kontrakty terminowe na oats (owies) w TMS Brokers rosną ~Tomer 1 2017-03-15 10:37
Moje typy na ten tydzień !!! ~czarnamamba 2 2017-03-15 10:21
GDDKiA unieważniła wybór oferty konsorcjum Mirbudu. Ponownie wybierze wykonawcę fragmentu A2 Puls Biznesu 1 2026-06-22 16:03
Różne trendy na różnych interwałach - na który zwracać uwagę? kwfx 1 2017-03-09 22:10
Geting holding, mówią o dużych obrotach. ~badecki 1 2017-03-09 00:00
Dla fanów spółek z indeksu DAX xteam 2 2017-03-08 10:54
Energa i Geting holding. Teraz tanie, ale stabilne. ~Baku 1 2017-03-07 15:35
Chce zacząć grać na zasadzie daytraidingu (jednodniowo). Jakieś porady? ~pytanie 4 2017-03-06 12:24
Geting holding piszą artykułu ~tomer 1 2017-03-02 10:27
Wskaźnik ATR kwfx 1 2017-03-02 09:28
Energa dzisiaj super. Prognozy poniżej. ~inwestor 1 2017-02-28 23:13
Jak rysować wsparcia i opory? kwfx 2 2017-02-25 15:45
Energa, poniżej wyniki, świetne perspektywy. ~tomar 1 2017-02-24 11:34
To warto wiedzieć przed sesją na GPW 22 VI 2026 Puls Biznesu 1 2026-06-22 07:58
Energa, ciekawa spółka ~inwestor 2 2017-02-23 16:01
Ulokowałem kasę w Geting holding SA. Bank zawsze ma przew ~inwestores 1 2017-02-21 12:28
Szacunkowe wyniki ~gsmx 1 2017-02-21 11:15
Jak nie dać się doić fiskusowi z zysków na giełdzie rogalam 1 2017-02-19 17:14
WYGRA TRUMP->KRACH ### WYGRA CLINTON->STOPY W GÓRĘ, MIEDŹ W DÓŁ ~Metalowiec 3 2017-02-16 21:55
Etapy analizy fundamentalnej t-rodriguez 1 2017-02-15 18:02
jak ustawić stop loss w ING makler?? ~bartek123 1 2017-02-14 14:32
Jak zrozumieć formacje techniczne? kwfx 1 2017-02-13 10:53
Energa, dzisiaj rośnie. Ma elektrownie w spółce ~inwestor 1 2017-02-13 10:34
mikroloty na kon. ter. na VIX kto oferuje? ~okta90 1 2017-02-10 18:20
DM BOŚ podniósł rekomendację dla Modivo Puls Biznesu 1 2026-06-22 10:37
Jeszcze będą sprzedawać akcje na wyścigi xteam 1 2017-02-10 14:45
Alior bank świetny w ocenach ~inwestor 1 2017-02-10 12:26
Proszę o pomoc - akcje upadłej spółki jak się ich pozbyć ~on 9 2017-02-10 09:35
Jaka strona do grania na giełdzie zales130 3 2017-02-10 09:35
Ile kasy potrzeba, by handlować na wykresie dziennym? kwfx 1 2017-02-01 18:45