Forum Giełda

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Giełdowy PIT na click – oszczędź czas i rozlicz się bez problemów! Bankier.pl 3 2026-06-23 16:29
MedTech Solution Kto kupował powyżej 1.5 zł Ładnie wtopił!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-17 15:23
PKP Cargo trend kenobi 16 2026-06-17 15:23
Polimex Mostostal Dwustusesyjna na 8,30 sygnał zniweczy ...?? ~Suweren 10 2026-06-17 15:23
KGHM czy to nie podwójny szczyt na 396,4... ~bodinek 3 2026-06-17 15:23
Baseig SA Jutro poniżej 20 ? ~Watchdog 1 2026-06-17 15:22
ASBIS Duże spadki na rynkach akcji. Na GPW najmocniej tanieje KGHM Puls Biznesu 1 2026-06-23 10:55
MBF Group No ,za chwilę oferta na 50 baniek będzie klepnięta i git ~Tevez 1 2026-06-17 15:20
PKP Cargo W oczekiwaniu na impuls kenobi 29 2026-06-17 15:20
MBF Group Oferty ~Wielebny 1 2026-06-17 15:20
Jastrzębska Spółka Węglowa Jeśli JSW chciałaby złożyć wniosek ~Greg 1 2026-06-17 15:20
Jastrzębska Spółka Węglowa JSW SA uzyskała koncesję na rozpoznanie złoża „Dębieńsko 1" qwerty-1 14 2026-06-17 15:19
Jastrzębska Spółka Węglowa JSW, CZY TO BĘDZIE KOLEJNE CCC, W 1 ROK 300% UROŚNIE. ~Paweł 18 2026-06-17 15:18
PKP Cargo Okiem pokerzysty kenobi 9 2026-06-17 15:17
MedTech Solution Ratuj się kto może zaraz będzie 20gr!!!!! ~Zdzisław 1 2026-06-17 15:17
Toya Takie tam... ~Sławek 1 2026-06-17 15:16
MedTech Solution Dziś spadki Pomyślcie ile będzie na minusie w 19.06 ~Zdzisław 2 2026-06-17 15:16
MICROSOFT Kosmiczne premie dla prezesów. W USA padają rekordy wynagrodzeń Puls Biznesu 1 2026-06-23 06:15
KGHM DEFINITYWNY KAUUU ~DzikuSS 1 2026-06-17 15:15
Stalexport PODWYŻKA STAWEK NA A4 I ZYSK OSTRO W GÓRĘ ~dr 31 2026-06-17 15:13
Vivid Games Wywiad z Gamracym - rozumowanie głupie do bólu ~Franio-reborn 24 2026-06-17 15:12
KGHM Ciekawe kto kupuje po 390 zl? ~Wlodek56 2 2026-06-17 15:12
Sanwil Mówiłem 1rok temu, produkcja maskownic ~Dan 35 2026-06-17 15:11
KGHM Kto wykorzystał okazję i pozbył się ~DzikuSS 1 2026-06-17 15:11
Jastrzębska Spółka Węglowa Jeśli szorty mają do oddania 5 mln. akcji ~Kalafior 16 2026-06-17 15:10
Jastrzębska Spółka Węglowa Miałem 9500 akcji po 77zł średniej,SPRZEDAŁEM ze stratą i na Creotech ~Bolek 3 2026-06-17 15:09
Asbis Porada sadzah 10 2026-06-17 15:07
Allegro Transakcje pakietowe ~jAA 3 2026-06-17 15:06
MOSTALZAB Spółka Mostostalu Zabrze w konsorcjum z szansą na kontrakt wartości ok. 290 mln zł Puls Biznesu 1 2026-06-23 18:48
Jastrzębska Spółka Węglowa __________WSZYSTKO O JSW ________DLA AKCJONARIUSZY__ ~Koniec_Knf_i_ABW 5 2026-06-17 15:06
OPTeam Czekam na Was w okolicy 7,2 maxswinger 6 2026-06-17 15:05
GREENX METALS LIMITED Brak ryzyka ~Mario 2 2026-06-17 15:03
Stalexport DO KOŃCA TEGO ROKU 5 ZETA SPOKOJNIE ~dr 5 2026-06-17 15:02
Jastrzębska Spółka Węglowa Szkoda kasy na kolejną podbitkę pod Dębieńsko. ~Paweł 4 2026-06-17 14:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.