Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!
RRSO 0.0%
Kwota pożyczki 1000.0 – 5500.0 zł
Okres spłaty 6 – 24 mies.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (dalej: „RRSO”) na przykładzie reprezentatywnej mikropożyczki na dzień 09.03.2018 r.: 0%, całkowita kwota pożyczki: 1.000 PLN (bez kredytowanych kosztów pożyczki), koszt całkowity pożyczki: 0 PLN, kwota całkowita do spłaty: 1.000 PLN, spłata pożyczki w terminie 30 dni w jednej racie, zmienna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 0% w skali roku (odsetki obliczone na podstawie 365 dni).
RRSO 160.0%
Kwota pożyczki 1000.0 – 10000.0 zł
Okres spłaty 6 – 24 mies.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (dalej: „RRSO”) dla przykładu reprezentatywnego na dzień 09.03.2018 wynosi 160%, całkowita kwota pożyczki: 2.000 PLN (bez kredytowanych kosztów pożyczki), okres spłaty: 12 miesięcy (pożyczka spłacana w 12 miesięcznych ratach w wysokości (267,80 PLN)), koszt całkowity pożyczki: 1.214,03 PLN (w tym stała opłata administracyjna w wysokości 690,00 PLN, opłata za uruchomienie pożyczki w wysokości 390,00 PLN oraz odsetki od pożyczki w wysokości 134,03 PLN); kwota całkowita do spłaty: 3.214,03 PLN.


Ofin oferuje dwa rodzaje finansowego wsparcia: pierwszą, darmową pożyczkę dla nowych klientów oraz pożyczki ratalne dla tych, którzy potrzebują większego zastrzyku gotówki. Pożyczkodawca nie sprawdza BIK, lecz potencjalni pożyczkobiorcy nie mogą widnieć w KRD

Pożyczki ratalne w Ofin – ogólne warunki 

Pożyczki ratalne w Ofin udzielane są na rozmaite kwoty. Co jednak istotne, o ile tylko terminowo będziemy spłacać swoje zobowiązania, to pierwszą pożyczkę możemy otrzymać za darmo. W praktyce oznacza to, że oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy – bez prowizji, kruczków, haczyków i innych ukrytych kosztów. Terminowa spłata zobowiązania sprawi również, że chcąc ponownie skorzystać z usług Ofin będziemy mogli wnioskować o przyznanie wyższych kwot niż za pierwszym razem.

Ofin - oferta pożyczek ratalnych. Jak otrzymać pożyczkę w Ofin Ofin - oferta pożyczek ratalnych. Jak otrzymać pożyczkę w Ofin (YAY Foto)

A co z każdą następną pożyczką? Za nią przyjdzie nam już niestety zapłacić – całkowity koszt pożyczki ratalnej poznamy, korzystając z dostępnego na stronie pożyczkodawcy kalkulatora.

Kolejna pożyczka w Ofin będzie dla nas dostępna dopiero wówczas, gdy terminowo spłacimy tę, która już otrzymaliśmy. Decyzję o tym, czy pożyczka w Ofin została nam przyznana możemy poznać nawet w ciągu 15 minut od złożenia wniosku (dokładny czas w jakim zostanie on rozpatrzony zależy od godzin pracy pożyczkodawcy). W przypadku pozytywnej decyzji przyznane środki finansowe trafią na nasze konto bankowe najpóźniej następnego dnia roboczego.

Ofin oferując pożyczki ratalne daje swoim klientom zarówno możliwość spłacenia pożyczki przed terminem jak i wydłużenia terminu spłaty. Jeśli zdecydujemy się spłacić naszą pożyczkę ratalną wcześniej niż widnieje to w harmonogramie, będziemy musieli zwrócić pożyczoną kwotę wraz z dodatkowymi kosztami dotyczącymi tego okresu w którym rzeczywiście korzystaliśmy z pożyczki.

Pożyczkę ratalną w Ofin można również przedłużyć. Nie jest to jednak darmowa opcja, gdyż przedłużenie terminu spłaty to koszt równy zobowiązaniu, o które wnioskowaliśmy. Tak jak w przypadku innych firm pozabankowych, tak i w Ofin, jeśli spóźnimy się ze spłatą, to zostaniemy obciążeni dodatkowymi kosztami.

Pożyczki ratalne w Ofin – jak otrzymać? 

Nim zaczniemy ubiegać się o pożyczkę w Ofin musimy być świadomi tego, że ten pożyczkodawca sprawdza swoich klientów jedynie w KRD, jest to zatem pożyczka, którą możemy otrzymać bez BIK. Okres spłaty pożyczki ratalnej uzależniony jest od kwoty, którą chcemy pożyczyć, nie mamy zatem w tej kwestii 100% dowolności.  

Nowi klienci wnioskują o pożyczkę ratalną online, natomiast Ci konsumenci, którzy korzystali już z usług Ofin mogą ubiegać się o potrzebną kwotę wysyłając smsa.

Jak otrzymać pożyczkę ratalną w Ofin? Do złożenia wniosku potrzebujemy jedynie:

  • dowodu osobistego;
  • bycia w określonym wieku (informacje o dolnej i górnej granicy wieku potencjalnego pożyczkobiorcy znajdziemy na stronie pożyczkodawcy);
  • stałego adresu zameldowania i zamieszkania na terenie kraju;
  • konta bankowego i numeru telefonu;
  • stałego, udokumentowanego źródła utrzymania;
  • pełnej zdolności do czynności prawnych;
  • braku wpisu w KRD (obecność w tej bazie uniemożliwi nam otrzymanie pożyczki, pozostałych rejestrów dłużników pożyczkodawca nie sprawdza).

O pożyczkę ratalną w Ofin może wnioskować każdy, kto spełni wspomniane warunki i wykona przelew weryfikacyjny w wymaganej przez pożyczkodawcę wysokości. Jeśli pożyczka w Ofin zostanie nam przyznana, to otrzymamy ją na ten sam rachunek bankowy, z którego wykonaliśmy przelew (dlatego tak ważne jest to żebyśmy byli jego właścicielami).

Aby wziąć pożyczkę ratalną w Ofin, musimy:

  1. Wybrać kwotę pożyczki i czas, w którym zamierzamy ją spłacić.
  2. Wypełnić formularz pożyczkowy, starannie uzupełniając wszystkie pola (po kliknięciu przycisku „Weź pożyczkę” na podany numer telefonu otrzymamy kod weryfikacyjny, który umożliwi nam logowanie się do panelu klienta).
  3. Zrobić przelew weryfikacyjny w celu potwierdzenia wprowadzonych danych.

Po wykonaniu tych trzech kroków pozostaje nam jedynie czekanie na informację o tym, czy pożyczka została nam przyznana.

Pożyczki ratalne w Ofin – pozostałe informacje 

Ofin.pl to polska instytucja pozabankowa, która pośredniczy w udzielaniu pożyczek ratalnych bez BIK i zbędnych formalności. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych klientów, którzy z różnych powodów nie mogą ubiegać się o kredyt w banku. Zaciągnięcie pożyczki ratalnej jest niezwykle proste, a wszystkie kroki, które musimy wykonać zostały czytelnie przedstawione na stronie internetowej pożyczkodawcy. Pamiętajmy jednak, że Ofin jest jedynie pośrednikiem – w rzeczywistości wniosek o pożyczkę składamy w firmie Ferratum Money.

Przeczytaj również:

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-16

Jak otrzymać pożyczkę na raty dla bezrobotnego?

Choć zaciągnięcie pożyczki nie należy do trudności, to banki ją udzielą po spełnieniu kilku warunków. Brak stałego dochodu może być w tej sytuacji kłopotliwy.

2019-04-12

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

2019-04-12

500+ a kredyt gotówkowy - podstawowe informacje

Czy dodatkowy dochód w postaci świadczenia "Rodzina 500+" jest brany pod uwagę przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy?

Wiarygodność firmy pożyczkowej - jak i gdzie ją sprawdzić?

Na rynku nie brakuje ofert pożyczek pozabankowych. Nie wszystkie mogą być jednak uczciwe. Jak sprawdzić wiarygodność firmy pożyczkowej?

Pożyczka na wakacje - jak wybrać najlepszą ofertę?

Pożyczka w banku lub firmie pozabankowej może sfinansować wyjazd na wakacje. Przed jej zaciągnięciem warto sprawdzić, czym się kierować przy jej wyborze.

Kredyt na ślub - czy warto go brać? Jak wybrać ofertę?

Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Generuje również ogromne koszty, na których pokrycie nie każdy może sobie pozwolić.

Pożyczki pozabankowe - rodzaje i charakterystyka

Przybliżamy wszystko, co warto wiedzieć o pożyczkach pozabankowych. Jakie są rodzaje pożyczek, czym się charakteryzują i jak je zaciągnąć.

Ikona informacji
poradniki