Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!

Pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach udzielane są jedynie na podstawie deklaracji pożyczkobiorcy i informacji z baz dłużników. Instytucje pozabankowe starają się maksymalnie uprościć proces wnioskowania o pożyczkę. Dlatego też taka pożyczka udzielana jest na dowód i bez zaświadczeń o zarobkach. Niewiele jest jednak firm pożyczkowych, które tego rodzaju wsparcie finansowe oferują osobom młodym, które mają już 18 lat (u większości pożyczkodawców dolna granica wieku to 21 lat).

Trzymając w ręku swój pierwszy dowód osobisty - czy mając 18 lat można dostać pożyczkę? I co jeśli oprócz młodego wieku na naszą niekorzyść przemawia także to, że nie jesteśmy w stanie przedstawić zaświadczenia o zarobkach? W takiej sytuacji firm, które udzielą nam pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach jest jedynie kilka.

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach - jak uzyskać? (MSW)

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach – czy jest możliwa?

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach w praktyce oznacza tyle, że pożyczkodawca nie żąda od klienta potwierdzenia otrzymywanego dochodu. Nie należy jednak mylić tego z tym, że firma pozabankowa nie będzie chciała wiedzieć, ile wynoszą nasze dochody i z jakiego źródła pochodzą. Dlatego też, wypełniając formularz pożyczkowy, znajdziemy w nim pytanie o wysokość dochodów, jednak sama deklaracja jest zupełnie wystarczająca do tego, by przejść dalej. W przypadku ubiegania się o pożyczkę na dowód osobisty bez zaświadczeń o zarobkach pożyczkodawca uwierzy nam „na słowo” i rozpatrując wniosek będzie kierował się tylko tym, co w nim widnieje.

Do tego, by otrzymać pożyczkę na dowód bez zaświadczeń wystarczy dowód osobisty (stąd nazwa), zameldowanie na terenie Polski, rachunek bankowy i numer telefonu pod którym przedstawiciel firmy pożyczkowej będzie mógł się z nami skontaktować. Większość tego typu pożyczek dostępna jest w 100% online, co oznacza, że możemy otrzymać je bez wychodzenia z domu.

Pożyczki na dowód - czy wiesz, że…

Wprawdzie pożyczki pozabankowe udzielane są na dowód i bez zaświadczeń, jednak niektóre instytucje pozabankowe, chcąc zweryfikować wiarygodność potencjalnego klienta, mogą sprawdzić go również w bazach dłużników.

W szczególnych przypadkach (zazwyczaj wtedy, gdy sytuacja materialna klienta budzi jakieś wątpliwości) pożyczkodawca może poprosić o potwierdzenie dochodu. Może mieć to miejsce także wtedy, gdy kwota pożyczki na dowód bez zaświadczeń od 18 lat, o którą wnioskujemy, przekracza nasze możliwości finansowe i wysokość dochód które zadeklarowaliśmy.

Wskazówka!

Jeśli chcemy zwiększyć swoje szanse na to, że pożyczka na dowód bez zaświadczeń o dochodach zostanie nam przyznana, wypełniając wniosek o pożyczkę wpiszmy w odpowiedniej rubryce wszystkie źródła z jakich otrzymujemy pieniądze. Takim dochodem może być np. stypendium, alimenty, zasiłek, zyski z wynajmu mieszkania etc.

Każdy wniosek o pożyczkę na dowód przez Internet bez zaświadczeń rozpatrywany jest indywidualnie, dlatego nawet, jeśli nie jesteśmy pewni, czy pożyczka zostanie nam przyznana, to warto spróbować się o nią ubiegać.

Pożyczki na dowód bez zaświadczeń o dochodach – dla kogo są?

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach na dowód skierowana jest przede wszystkim do klientów, którzy nie mają stałych, udokumentowanych zarobków. O taki zastrzyk gotówki można wnioskować już od 18 lat.

Pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach to coraz popularniejszy produkt na rynku usług pozabankowych. Są one chętnie wybierane przez klientów w każdym wieku – zarówno przez tych, którzy dopiero skończyli 18 lat, jak i przez osoby starsze, których jedynym dochodem jest emerytura czy renta.

Popularność pożyczek na dowód bez zaświadczeń o dochodach może wynikać z faktu, że są łatwo dostępne, a brak konieczności zbierania dodatkowych dokumentów przekłada się na skrócenie całej procedury.  Na rynku znajdziemy wiele firm, które szybkiego zastrzyku gotówki udzielą nam bez okazywania dokumentów potwierdzających uzyskiwany dochód.

Pożyczkodawcy nie mają jednolitej polityki w kwestii przyznawania pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach. Ostateczna decyzja o udzieleniu pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach zależy przede wszystkim od wysokości dochodów i tego, jaka historia kredytowa na nasz temat widnieje w ogólnodostępnych rejestrach.

Pamiętaj, że…

Wprawdzie ostrożność przy zaciąganiu pożyczek, kredytów czy innych zobowiązań finansowych powinny zachować osoby w każdym wieku, jednak w szczególności dotyczy to ludzi młodych, tj. mających 18 czy 19 lat.

Nim zdecydujemy się sięgnąć po pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach na dowód, przeanalizujmy swoją sytuację finansową i rozważmy to, czy stać nas na zaciągnięcie tego rodzaju zobowiązania. Im wcześniej wykształcimy w sobie odpowiednie nawyki finansowe, tym większa jest szansa na to, że nie wpadniemy w spiralę zadłużenia, a otrzymaną pożyczkę spłacimy w terminie i bez większych problemów.

Zobacz też: Czy każdy może dostać pożyczkę?

Skorzystaj z pomocy eksperta

2018-11-16

Kredyt na oświadczenie - gdzie i jak wziąć kredyt na oświadczenie?

Obecnie z kredytu na oświadczenie mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. To forma kredytu z najmniejszą ilością formalności do załatwienia. Kredytobiorca musi jedynie oświadczyć, jakie wpływy miesięczne uzyskuje – bez dodatkowych dokumentów od pracodawcy i instytucji podatkowych.

2018-09-21

Pożyczki dla firm - jak wybrać najlepszą pożyczkę firmową?

Każdy przedsiębiorca prędzej,czy później będzie potrzebował pożyczki na firmę. Pożyczka firmowa umożliwia rozwój działalności, wdrożenie innowacji, nabycie nowego, a niezbędnego do prowadzenia firmy sprzętu. Sprawdź, o czym należy pamiętać, wybierając pożyczki dla firm.

2018-09-21

Pożyczka dla każdego – czy istnieje? Jak ją dostać?

Pożyczka dla każdego to oferta zobowiązania finansowego dostępna niemal dla każdego dorosłego pożyczkobiorcy. Oferty pożyczek dla wszystkich dotyczą zazwyczaj pożyczek typu chwilówki. To minimum formalności oraz niewielkie wymogi, które musi spełnić osoba zaciągająca pożyczkę.

Odsetki ustawowe za opóźnienie – kiedy pobierane i ile wynoszą?

Odsetki ustawowe za opóźnienie to gwarantowane prawem odszkodowanie, występujące w momencie braku spłaty za określone towary i usługi przez dłużnika. Odsetki ustawowe za opóźnienie mają swoje uzasadnienie, jeśli pomiędzy stronami nie ustalono innych wysokości odsetek za opóźnienie.

Gwarancja bankowa - czym jest i jak uzyskać? Umowa

W umowie gwarancji bankowej w roli gwaranta samoistnego jest bank, który zobowiązuje się do zapłacenia drugiej stronie takiej umowy kwoty maksymalnej, uwzględnionej w gwarancji bankowej, gdy zleceniodawca gwarancji będzie niewiarygodny, nie wypełni swojego zobowiązania.

Pożyczki online w 15 minut - jak znaleźć korzystną ofertę?

Pożyczki online – przez Internet i bez zbędnych formalności. Gotówka na koncie nawet w 15 minut. Sprawdź sam!

BIK - co to jest? Czyszczenie BIK, raport za darmo

BIK - ten tajemniczo brzmiący skrót to nic innego, jak Biuro Informacji Kredytowej, zbierający dane na temat naszych finansów.“Czyszczenie BIK-a”, co to takiego?  

Ikona informacji
poradniki