Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!

Pierwsza pożyczka za darmo, bez ukrytych kosztów, z RRSO 0% nawet na 60 dni? To możliwe! Trzeba „tylko” wiedzieć, gdzie jej szukać.

Jeśli chcemy, by pierwsza pożyczka rzeczywiście była za darmo – pilnujmy terminu jej spłaty. W sytuacji, gdy choć o jeden dzień spóźnimy się ze spłatą firma pożyczkowa ma prawo naliczyć dodatkowe opłaty. Efekt? Pierwsza pożyczka, która miała zupełnie nic nie kosztować wcale nie będzie za darmo.

Pierwsza pożyczka za darmo - jak znaleźć najlepszą ofertę? (YAY Foto)

Oferta pierwszej pożyczki za darmo jest bardzo korzystna dla klienta, a zarzuty mówiące o tym, że pierwsza pożyczka za darmo to tylko chwyt marketingowy są zupełnie bezpodstawne.

Dlaczego zatem pierwsza pożyczka jest darmowa? To prawda, że oferując pierwszą pożyczkę za darmo, firmy pozabankowe na tym nie zarabiają. Nie oznacza to jednak, że nic na tym nie zyskują, gdyż to właśnie taka pierwsza pożyczka za darmo, pozwala im przyciągnąć nowych klientów, którzy ponownie potrzebując zastrzyku gotówki, będą mogli zwrócić się do pożyczkodawcy, którego już dobrze znają. Stwierdzenie, że zadowolony i dobrze obsłużony klient, to klient powracający sprawdza się również na rynku usług pozabankowych.

Szukając pierwszej pożyczki za darmo, warto wziąć pod uwagę jedynie te oferty, które w pełni spełniają nasze oczekiwania. Dokładnie przeanalizujmy to, czy pierwsza pożyczka na pewno jest za darmo, to ile będziemy mieć czasu na jej spłatę (zazwyczaj tego rodzaju pożyczki udzielane są na 60 dni) oraz na maksymalną kwotę pożyczki.

Zastanawiając się nad tym, jak wybrać najlepszą ofertę poszukajmy także informacji o firmie, od której zamierzamy pożyczyć pieniądze (możemy w tym celu sprawdzić jej stronę w Internecie lub zapoznać się z opiniami klientów na temat danego pożyczkodawcy),

Porada!

Chcąc otrzymać pierwszą pożyczkę za darmo jak najszybciej, weźmy pod uwagę godziny pracy pożyczkodawcy, dostępność konsultantów oraz to, jak szybko rozpatrywane są wnioski. Jeśli mamy konto w tym samym banku, co pożyczkodawca, to pieniądze z pożyczki mogą znaleźć się na naszym rachunku już w ciągu 15 minut od złożenia wniosku.

Pierwsza pożyczka za darmo – prawda czy mit?

Jeśli jest to nasza pierwsza pożyczka, to rzeczywiście dostaniemy ją za darmo. Co to oznacza w praktyce? To, że pożyczkodawcy będziemy musieli oddać dokładnie tyle, ile od niego pożyczyliśmy.

Nieco inaczej sytuacja przedstawia się wówczas, gdy nie jest to pierwsza pożyczka, o jaką się ubiegamy. Wówczas nie będzie ona darmowa, a na całkowity koszt takiego zobowiązania złoży się m.in. opłata przygotowawcza czy administracyjna. Pożyczka za darmo? Tak, ale tylko 1! Każda kolejna to już dodatkowe koszty, które zostają pokryte z kieszeni pożyczkobiorcy.

Pierwsza pożyczka za darmo – zalety

Pierwsza pożyczka za darmo w porównaniu z tradycyjnymi pożyczkami ma wiele zalet. Do najważniejszych zalicza się długi okres spłaty, gdyż pierwsza pożyczkę możemy wziąć zupełnie za darmo nawet na 60 dni. Jakie jeszcze korzyści niesie za sobą pierwsza darmowa pożyczka? Są to:

  • jasne i przejrzyste warunki jej udzielania;
  • minimum formalności;
  • możliwość ubiegania się o darmową pierwsza pożyczka całkowicie online, tj. bez wychodzenia z domu;
  • możliwość otrzymania pieniędzy na dowolny cel;
  • szybka decyzja o tym czy pierwsza darmowa pożyczka została nam przyznana (jeśli nasz wniosek zostanie z jakiegoś powodu odrzucony, to pożyczkodawca również nas o tym poinformuje).


Niewątpliwą zaletą pierwszej darmowej pożyczki jest i to, że możemy wnioskować o kilka takich pożyczek w tym samym czasie. Należy jednak pamiętać, by robić to odpowiedzialnie, tj. mieć pewność, że zaciągnięte zobowiązanie będziemy w stanie oddać w wyznaczonym terminie.

Pamiętajmy, że tylko pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa. Jeśli ubiegamy się o takie zobowiązanie po raz kolejny, sprawdźmy wszystkie związane z nim koszty!

Darmowa pierwsza pożyczka – co to oznacza?

Firmy pożyczkowe nieustannie uatrakcyjniają swoje oferty i warunki, na jakich udzielają pierwszej darmowej pożyczki po to, by z tego rodzaju finansowego wsparcia mogło skorzystać jeszcze więcej osób.

Jak już wspomnieliśmy, darmowa pierwsza pożyczka przysługuje nam tylko wtedy, gdy na stronie danego pożyczkodawcy po raz pierwszy wnioskujemy o pożyczkę. Jeśli skorzystaliśmy już z pierwszej pożyczki za darmo, to tym razem oprócz kwoty, którą pożyczyliśmy, będziemy musieli uiścić również określone opłaty administracyjne, pokryć koszty ubezpieczenia pożyczki etc. Całkowity koszt pożyczki zawsze można sprawdzić na stronie pożyczkodawcy.

Ponadto, to czy pierwsza pożyczka jest darmowa, zależy także od konkretnego pożyczkodawcy, niektóre firmy pozabankowe nie mają w swojej ofercie darmowej, pierwszej pożyczki.

Przeczytaj:

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-03-20

Kredyt na ślub - czy warto go brać? Jak wybrać ofertę?

Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Generuje również ogromne koszty, na których pokrycie nie każdy może sobie pozwolić.

2019-03-18

Kredyt konsolidacyjny - dla kogo jest i czy warto go brać?

Jakie są zasady zaciągania kredytu konsolidacyjnego? Dla kogo przeznaczona jest taka oferta i czy rzeczywiście jest to rozwiązanie rozsądne? 

2019-03-14

Jak wziąć kredyt na umowę o dzieło i umowę zlecenie?

Jak wziąć kredyt na umowę o dzieło i umowę zlecenie? Z jakimi dodatkowymi formalnościami się to wiąże?

Pożyczka dla każdego – czy istnieje? Jak ją dostać?

Pożyczka dla każdego to oferta zobowiązania finansowego dostępna niemal dla każdego dorosłego pożyczkobiorcy. Oferty pożyczek dla wszystkich dotyczą zazwyczaj pożyczek typu chwilówki. To minimum formalności oraz niewielkie wymogi, które musi spełnić osoba zaciągająca pożyczkę.

Jak obliczyć, sprawdzić i zwiększyć zdolność kredytową?

Jak można sprawdzić, ile wynosi własna zdolność kredytowa? Czy trzeba z tym zagadnieniem udać się do banku? Odpowiadamy na te i inne pytania.

Pożyczki dla firm - jak wybrać najlepszą pożyczkę firmową?

Każdy przedsiębiorca prędzej,czy później będzie potrzebował pożyczki na firmę. Pożyczka firmowa umożliwia rozwój działalności, wdrożenie innowacji, nabycie nowego, a niezbędnego do prowadzenia firmy sprzętu. Sprawdź, o czym należy pamiętać, wybierając pożyczki dla firm.

Czy 500+ wpływa na zdolność kredytową?

Zdolność kredytowa to właśnie możliwość spłaty kredytu, o który się wnioskuje - posiadanie odpowiednich ku temu warunków, czyli między innymi odpowiednich dochodów. Czy program "Rodzina 500 plus" wpływa w jakiś sposób na zdolność kredytową konkretnej osoby? W końcu są to dodatkowe fundusze, jakie w tej chwili otrzymuje dość dużo osób.

Ikona informacji
poradniki