Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas – warunki udzielenia i spłaty

Oferta BGŻ BNP Paribas pozwoli na sfinansowanie dowolnego celu. Długi okres kredytowania i wysoka kwota maksymalna mogą zachęcić szerokie grono klientów do związania się z bankiem na dłużej. Ponadto, podpisanie umowy ubezpieczenia pozwoli na znaczne obniżenie prowizji od udzielenia kredytu.

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas – warunki udzielenia i spłaty
Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas – warunki udzielenia i spłaty (BGŻ BNP Paribas)

Atrakcyjne warunki cenowe wysoko plasują kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas w rankingach redakcji Bankier.pl, a mogą być jeszcze lepsze po spełnieniu dodatkowych warunków.

Ile można pożyczyć w BGŻ BNP Paribas i na jak długo?

Maksymalna kwota, którą BGŻ BNP Paribas jest gotowy pożyczyć, wynosi 200 000 zł. Wysokość kredytu musi opiewać na co najmniej 2 000 zł. Kredyt można spłacać w formie rat równych przez okres od 6 do 120 miesięcy, jednak nie wszyscy będą mogli zaciągnąć pożyczkę na dłużej niż 7 lat. Okres kredytowania od 85 miesięcy dotyczy zobowiązań na co najmniej 30 000 zł. 

Dla kogo kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas?

Aby skorzystać z produktu BGŻ BNP Paribas niezbędne będzie udokumentowanie stałych dochodów – akceptowanych jest wiele źródeł ich pochodzenia m.in. umowa o pracę, umowa zlecenia, prowadzona działalność gospodarcza czy rolnicza, dochody uzyskiwane za granicą, a także emerytura lub renta. 

Kredyt gotówkowy – jak złożyć wniosek?

Złożenie wniosku następuje poprzez infolinię lub bezpośredni kontakt w oddziale. Przez internet można wypełnić formularz kontaktowy, po którego wysłaniu oddzwoni doradca. Doradcę możesz także zamówić za pomocą formularza Bankier.pl. 

Ile kosztuje Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas?

Oprocentowanie zależy od sumy, jaką klient chce pożyczyć oraz od tego, czy zdecyduje się na ubezpieczenie. Obecnie można uzyskać stopę procentową wynoszącą od 5,49 do 9,99 proc.

Stawki prowizji opłacanej przy uruchomieniu kredytu są także zróżnicowane. Podobnie jak w przypadku oprocentowania zależy ona od tych samych czynników. Jej wysokość kształtuje się między 4,50 a 12,90 proc. 

Prowizja jest kredytowana – bank dopisuje ją do kwoty zobowiązania.

Ubezpieczenie przy kredycie – informacje podstawowe

Aby skorzystać z oferty z obniżoną prowizją i oprocentowaniem, klient może zawiązać z bankiem umowę ubezpieczenia na życie. Kredytobiorca może zdecydować się na jeden z czterech pakietów. Opłata za ubezpieczenie pobierana jest jednorazowo i doliczana do kwoty zobowiązania kredytu. Warto pamiętać, że kwota stanowiąca podstawę do wyznaczenia wysokości oprocentowania i prowizji obejmuje ubezpieczenie.

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas – promocje

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas – promocje

Promocja

Szczegóły

Okres obowiązywania promocji

Promocja kredytów gotówkowych z kontem osobistym w Banku BGŻ BNP Paribas edycja III

Posiadacze konta osobistego w BGŻ BNP Paribas mogą otrzymać promocyjną stawkę oprocentowania kredytu pod warunkiem zapewnienia comiesięcznego zasilenia konta osobistego co najmniej jednym wpływem w wysokości nie mniejszej niż 1 000 zł. Dodatkowym wymogiem jest złożenie wniosku w oddziale lub przez infolinię, a także zarejestrowanie się w promocji poprzez akceptację zapisów regulaminu w placówce. 

Spełniając warunki promocji, klient otrzymuje również zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, jeśli takowa jest pobierana. Zwolnienie nie obejmuje rachunku w taryfie Premium i Bankowości Prywatnej. 

do 31 stycznia 2018 r. 

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl


Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas – zalety i wady

Zalety i wady kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas

Zalety

Wady

Możliwość pożyczenia do 200 000 zł

Brak możliwości złożenia wniosku przez internet

Akceptowane różne źródła pochodzenia dochodów

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Skorzystanie z obecnych warunków cenowych kredytu gotówkowego będzie możliwe jedynie pod warunkiem nawiązania kontaktu z doradcą  przez telefon lub w oddziale. 

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla kredytu gotówkowego wynosi 13,22%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 35 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 51 607,86 zł, oprocentowanie stałe 6,49% w skali roku, całkowity koszt kredytu 16 107,86 zł (w tym: prowizja 2 943,80 zł, odsetki 9 413,46 zł, ubezpieczenie 3 750,60 zł), 76 miesięcznych rat 75 rat równych po 679,05 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 679,11 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29 września 2017 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt gotówkowy jest proponowany przez Bank łącznie z kartą kredytową. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku ostatecznej przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji.

Źródło:
Wnioskuj o ten kredyt

Informacje o ofercieKalkulacja dla: 10 000 zł, 24 miesiące, równe, ,

RRSO: 21,11%
Oprocentowanie nominalne: 7,90%
Prowizja: 1 190,00 zł
Ubezpieczenie: niewymagane
Zgoda współmałżonka: Dla podanych założeń kredyt można wziąć bez zgody współmałżonka.
Zabezpieczenia: niewymagane
Uwagi:

Dla kredytów udzielanych na okres kredytowania od 24 miesięcy dostępna jest promocja “Ostatni rok bez odsetek” – przy regularnej spłacie Bank BGŻ BNP Paribas zwróci odsetki pobrane za ostatni rok.

Sprawdź inne oferty kredytów

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl