Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas – warunki udzielenia i spłaty

Oferta BGŻ BNP Paribas pozwoli na sfinansowanie dowolnego celu. Długi okres kredytowania i wysoka kwota maksymalna mogą zachęcić szerokie grono klientów do związania się z bankiem na dłużej. Ponadto, podpisanie umowy ubezpieczenia pozwoli na znaczne obniżenie prowizji od udzielenia kredytu.

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas – warunki udzielenia i spłaty
Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas – warunki udzielenia i spłaty (BGŻ BNP Paribas)

Atrakcyjne warunki cenowe wysoko plasują kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas w rankingach redakcji Bankier.pl, a mogą być jeszcze lepsze po spełnieniu dodatkowych warunków.

Ile można pożyczyć w BGŻ BNP Paribas i na jak długo?

Maksymalna kwota, którą BGŻ BNP Paribas jest gotowy pożyczyć, wynosi 200 000 zł. Wysokość kredytu musi opiewać na co najmniej 2 000 zł. Kredyt można spłacać w formie rat równych przez okres od 6 do 120 miesięcy, jednak nie wszyscy będą mogli zaciągnąć pożyczkę na dłużej niż 7 lat. Okres kredytowania od 85 miesięcy dotyczy zobowiązań na co najmniej 30 000 zł. 

Dla kogo kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas?

Aby skorzystać z produktu BGŻ BNP Paribas niezbędne będzie udokumentowanie stałych dochodów – akceptowanych jest wiele źródeł ich pochodzenia m.in. umowa o pracę, umowa zlecenia, prowadzona działalność gospodarcza czy rolnicza, dochody uzyskiwane za granicą, a także emerytura lub renta. 

Kredyt gotówkowy – jak złożyć wniosek?

Złożenie wniosku następuje poprzez infolinię lub bezpośredni kontakt w oddziale. Przez internet można wypełnić formularz kontaktowy, po którego wysłaniu oddzwoni doradca. Doradcę możesz także zamówić za pomocą formularza Bankier.pl. 

Ile kosztuje Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas?

Oprocentowanie zależy od sumy, jaką klient chce pożyczyć. Obecnie można uzyskać stopę procentową wynoszącą 4,99 proc. Jest to najniższa stawka, która jest dostępna dla kredytów w wysokości co najmniej 100 000 zł, które są zaciągane na nie dłużej niż 84 miesiące. Oprocentowanie maksymalne wynosi 9,99 proc. 

Stawki prowizji opłacanej przy uruchomieniu kredytu są zróżnicowane. Podobnie jak w przypadku oprocentowania zależy ona od wysokości zaciąganego kredytu. Standardowa stawka pobierana przez bank wynosi minimum 9,90 proc. i dotyczy kredytów opiewających na co najmniej 10 001 zł.

Zakup ubezpieczenia na życie przy kredycie wynoszącym minimum 100 000 zł gwarantuje otrzymanie najniższej stawki prowizji w wysokości 2,50 proc. Klienci, którzy chcą zaciągnąć kredyt na mniejszą kwotę muszą liczyć się z wyższymi stawkami. Bank naliczy prowizję w wysokości 9,50 proc. dla pożyczek, które nie przekroczą 10 000 zł. 

Prowizja jest kredytowana – bank dopisuje ją do kwoty zobowiązania.

Ubezpieczenie przy kredycie – informacje podstawowe

Aby skorzystać z oferty z obniżoną prowizją, klient jest zobowiązany zawiązać z bankiem umowę ubezpieczenia na życie. Kredytobiorca może zdecydować się na jeden z czterech pakietów. Opłata za ubezpieczenie pobierana jest jednorazowo i doliczana do kwoty zobowiązania kredytu. Warto pamiętać, że kwota stanowiąca podstawę do wyznaczenia wysokości oprocentowania i prowizji obejmuje ubezpieczenie.

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas – promocje

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas – promocje

Promocja

Szczegóły

Okres obowiązywania promocji

Kredyt gotówkowy "Wszystko gra"

W ramach obowiązującej promocji klienci, którzy zaciagną kredyt na kwotę nie większą niż 20 000 zł moga otrzymać oprocentowanie promocyjne w wysokości 4,40 proc., o ile okres kredytowania będzie wynosił maksymalnie 60 miesięcy. 

Oferta łączy się z promocją "Ostatni rok bez odsetek" - edycja IV

do 22 października 2017 r.

„Ostatni rok bez odsetek” - edycja IV

Klient może otrzymać obniżone oprocentowanie do 0% w ostatnich 12 miesiącach spłaty kredytu pod warunkiem terminowego spłacania rat według harmonogramu. Promocja dotyczy kredytów zaciąganych na co najmniej 24 miesiące.

do 22 października 2017 r.

Promocja kredytów gotówkowych z kontem osobistym w Banku BGŻ BNP Paribas edycja III

Posiadacze konta osobistego w BGŻ BNP Paribas mogą otrzymać promocyjną stawkę oprocentowania kredytu pod warunkiem zapewnienia comiesięcznego zasilenia konta osobistego co najmniej jednym wpływem w wysokości nie mniejszej niż 1 000 zł. Dodatkowym wymogiem jest złożenie wniosku w oddziale lub przez infolinię, a także zarejestrowanie się w promocji poprzez akceptację zapisów regulaminu w placówce. 

Spełniając warunki promocji, klient otrzymuje również zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, jeśli takowa jest pobierana. Zwolnienie nie obejmuje rachunku w taryfie Premium i Bankowości Prywatnej. 

do 31 stycznia 2018 r. 

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl


Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas – zalety i wady

Zalety i wady kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas

Zalety

Wady

Możliwość pożyczenia do 200 000 zł

Brak możliwości złożenia wniosku przez internet

Akceptowane różne źródła pochodzenia dochodów

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Skorzystanie z obecnych warunków cenowych kredytu gotówkowego będzie możliwe jedynie pod warunkiem nawiązania kontaktu z doradcą  przez telefon lub w oddziale. 

Źródło:
Wnioskuj o ten kredyt

Informacje o ofercieKalkulacja dla: 10 000 zł, 24 miesiące, równe, ,

Oprocentowanie rzeczywiste: 21,11%
Oprocentowanie nominalne: 7,90%
Prowizja: 1 190,00 zł
Ubezpieczenie: niewymagane
Zgoda współmałżonka: Dla podanych założeń kredyt można wziąć bez zgody współmałżonka.
Zabezpieczenia: niewymagane
Uwagi:

Dla kredytów udzielanych na okres kredytowania od 24 miesięcy dostępna jest promocja “Ostatni rok bez odsetek” – przy regularnej spłacie Bank BGŻ BNP Paribas zwróci odsetki pobrane za ostatni rok.

Sprawdź inne oferty kredytów

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl