Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!


Kiedy brak płynności finansowej pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie to oczekujemy wówczas szybkiego rozwiązania. Szybka pożyczka gotówkowa w banku? Odpada! Żmudny proces weryfikacyjny klienta, nieskazitelna historia kredytowa, szereg dokumentacji do wypełnienia i niewiadomy okres oczekiwania odbiera nam szansę na natychmiastowy “zastrzyk” gotówki. Odpowiedzią na to są pożyczki online w Visset, gdzie bez najmniejszego problemu każdy znajdzie dla siebie wygodną opcję uzyskania pożyczki.

Gotówka przez Internet - szybka pożyczka od ręki!

Pożyczki online, czyli tzw. chwilówki to bardzo popularne produkty finansowe wśród dużej rzeszy społeczeństwa. Wielu Polakom ten rodzaj usługi zwyczajnie potrafi zapewnić pomoc w sytuacjach kryzysowych. Spłata raty lub rachunek za prąd, remont mieszkania, awaria kuchenki czy naprawa samochodu... - życie potrafi płatać figle, dlatego dzięki firmom pozabankowym, jak Visset możemy szybko i dyskretnie uzyskać pożyczkę gotówkową na wybrany cel. Należy jednak pamiętać o tym, że w przypadku nieterminowych spłat rat naliczane będą opłaty windykacyjne.

Niewątpliwym atutem “pożyczania” pieniędzy online są proste procedury i formalności, które ograniczone są do minimum. W przypadku Visset wystarczy mieć polskie obywatelstwo, konto bankowe w wersji elektronicznej, telefon komórkowy oraz mieścić się w przedziale wiekowym 23-75 lat. Ważną kwestią jest również niefigurowanie w bazie dłużników BIK, BIG Infomonitor, KRD i ERiF. Spełniając tych kilka wymogów, bez problemu uda nam się zażegnać problemy finansowe.

Pożyczki online - gwarancja bezpieczeństwa

Z powodu dużej popularności pożyczek gotówkowych online każda oferta dobierana jest do indywidualnych potrzeb i założeń pożyczkobiorcy. Po pierwsze, należy zarejestrować się w systemie i wypełnić wniosek, który pojawia się na oficjalnej stronie firmy pozabankowej, a w podajemy dane osobowe, jak: adres zamieszkania, PESEL i numer rachunku bankowego, na które mają zostać przelane pieniądze. Pozytywne przejście procesu weryfikacyjnego w Visset pozwoli nam na uzyskanie pożyczki online już w ciągu 15 minut. Zaś  wszelkie wypełnione dokumenty znajdują się w elektronicznej wersji na profilu klienta oraz przesyłane są na e-maila, dzięki czemu mamy do nich szybki i łatwy dostęp.

Czy taka transakcja jest bezpieczna? Jak najbardziej. W obawie przed wyłudzeniami i kradzieżą, pożyczkodawcy zlecają klientom wykonanie przelewu weryfikacyjnego za 1zł, w ten sposób potwierdzając ich tożsamość i wiarygodność. Dodatkowo wszelkie informacje o danych osobowych przechowywane są na nowoczesnych serwerach, spełniających wymagania Głównego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych.

Indywidualne zasady pożyczek gotówkowych online w Visset

Dla wielu osób niewątpliwą zaletą pożyczek gotówkowych online w Visset jest samodzielne ustalenie potrzebnej kwoty i okresu jej spłaty, za pomocą suwaka. Taka indywidualna personalizacja wymaga najpierw doboru oferty, jaka nas interesuje. Wyróżniamy propozycję dla klientów indywidualnych bądź dla osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą. W przypadku tych pierwszych, pierwsza pożyczka nie może przekroczyć 1.000 złotych, a okres jej spłaty może wynosić maksymalnie 30 dni. Zaś kolejne transakcje opiewają już na wyższe stawki do 4.000 złotych.

Visset - odpowiedzialne pożyczki online

Osoby, które zainteresowane są pożyczką online w Visset, przy wypełnianiu formularza informacyjnego muszą podać dane o bieżących dochodach i miesięcznych wydatkach. Jako odpowiedzialny pożyczkodawca, Visset stara się nie obciążać klientów kosztami, które mogą przekroczyć ich domowy budżet. Dlatego jako jedna z niewielu firm na rynku umożliwia przedłużenie okresu spłaty pożyczki. Klienci, którzy z różnych powodów nie są w stanie spłacić zadłużenia, po uiszczeniu określonej kwoty mogą przedłużyć termin płatności dostosowany do swoich potrzeb. Natomiast Ci, którzy nie korzystają z tej możliwości i jednocześnie nie dotrzymują terminów, muszą liczyć się z dodatkowymi zobowiązaniami i naliczeniem opłaty windykacyjnej.

Podsumowując, pożyczki gotówkowe online w Visset posiadają wiele zalet:

  • minimum formalności,
  • szybka pożyczka może być wielokrotnie przedłużana,
  • indywidualne podejście do klienta,
  • dokonywanie wszelkich procedur online, bez wychodzenia z domu,
  • brak konieczności przesyłania dokumentów,
  • brak jakichkolwiek kosztów przy otrzymaniu pierwszej pożyczki,
  • większe kwoty pożyczek dla stałych klientów.

Pożyczki pozabankowe zaciągane przez Internet to doskonała okazja, by szybko, sprawnie i bezproblemowo zdobyć gotówkę na wymarzony cel. Warunek jest jeden - odpowiedzialne “pożyczanie” kwot na sumy, których realna spłata, w wyznaczonym terminie nie będzie problemem obciążającym nasz budżet domowy.

Zobacz też: Pożyczka w Zaliczka.pl - czy warto wziąć tam szybką pożyczkę?

Oferty promowane