Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!
RRSO 0.0%
Kwota pożyczki 300.0 – 1000.0 zł
Okres spłaty 30 – 30 dni
Przykład reprezentatywny
RRSO 1732.0%
Kwota pożyczki 300.0 – 4000.0 zł
Okres spłaty 30 – 30 dni
Przykład reprezentatywny Opłata weryfikacyjna: 1,00 zł; Kwota pożyczki: 500 zł; Opłata za poręczenie: 0,00 zł; Okres spłaty: 30 dni; Całkowita kwota do spłaty: 635 zł; Odsetki: 4,10 zł; Prowizja: 130,90 zł; Roczna stopa procentowa: 10%; RRSO: 1732%.
Ikona polubienia
337 osób wybrało w ciągu ostatnich 30 dni


W dobie Internetu błyskawiczne pożyczki online to sposób na podreperowanie swojego budżetu w kryzysowej sytuacji. Bez wychodzenia z domu, dodatkowych formalności i długiego oczekiwania w kolejkach - to sposób niezwykle szybki, łatwy i wygodny. Ba, w Visset w ciągu kilkunastu minut, od rejestracji i wypełnienia krótkiego formularza pieniądze trafią na nasze konto.

Kiedy brak płynności finansowej pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie to oczekujemy wówczas szybkiego rozwiązania. Szybka pożyczka gotówkowa w banku? Odpada! Żmudny proces weryfikacyjny klienta, nieskazitelna historia kredytowa, szereg dokumentacji do wypełnienia i niewiadomy okres oczekiwania odbiera nam szansę na natychmiastowy “zastrzyk” gotówki. Odpowiedzią na to są pożyczki online w Visset, gdzie bez najmniejszego problemu każdy znajdzie dla siebie wygodną opcję uzyskania pożyczki.

Szybka pożyczka gotówkowa online w Visset. Sprawdź co możesz zyskać! Szybka pożyczka gotówkowa online w Visset. Sprawdź co możesz zyskać! (fot. pixelman / YAY Foto)

Gotówka przez Internet - szybka pożyczka od ręki!

Pożyczki online, czyli tzw. chwilówki to bardzo popularne produkty finansowe wśród dużej rzeszy społeczeństwa. Wielu Polakom ten rodzaj usługi zwyczajnie potrafi zapewnić pomoc w sytuacjach kryzysowych. Spłata raty lub rachunek za prąd, remont mieszkania, awaria kuchenki czy naprawa samochodu... - życie potrafi płatać figle, dlatego dzięki firmom pozabankowym, jak Visset możemy szybko i dyskretnie uzyskać pożyczkę gotówkową na wybrany cel. Należy jednak pamiętać o tym, że w przypadku nieterminowych spłat rat naliczane będą opłaty windykacyjne.

Niewątpliwym atutem “pożyczania” pieniędzy online są proste procedury i formalności, które ograniczone są do minimum. W przypadku Visset wystarczy mieć polskie obywatelstwo, konto bankowe w wersji elektronicznej, telefon komórkowy oraz mieścić się w przedziale wiekowym 23-75 lat. Ważną kwestią jest również niefigurowanie w bazie dłużników BIK, BIG Infomonitor, KRD i ERiF. Spełniając tych kilka wymogów, bez problemu uda nam się zażegnać problemy finansowe.

Pożyczki online - gwarancja bezpieczeństwa

Z powodu dużej popularności pożyczek gotówkowych online każda oferta dobierana jest do indywidualnych potrzeb i założeń pożyczkobiorcy. Po pierwsze, należy zarejestrować się w systemie i wypełnić wniosek, który pojawia się na oficjalnej stronie firmy pozabankowej, a w podajemy dane osobowe, jak: adres zamieszkania, PESEL i numer rachunku bankowego, na które mają zostać przelane pieniądze. Pozytywne przejście procesu weryfikacyjnego w Visset pozwoli nam na uzyskanie pożyczki online już w ciągu 15 minut. Zaś  wszelkie wypełnione dokumenty znajdują się w elektronicznej wersji na profilu klienta oraz przesyłane są na e-maila, dzięki czemu mamy do nich szybki i łatwy dostęp.

Czy taka transakcja jest bezpieczna? Jak najbardziej. W obawie przed wyłudzeniami i kradzieżą, pożyczkodawcy zlecają klientom wykonanie przelewu weryfikacyjnego za 1zł, w ten sposób potwierdzając ich tożsamość i wiarygodność. Dodatkowo wszelkie informacje o danych osobowych przechowywane są na nowoczesnych serwerach, spełniających wymagania Głównego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych.

Indywidualne zasady pożyczek gotówkowych online w Visset

Dla wielu osób niewątpliwą zaletą pożyczek gotówkowych online w Visset jest samodzielne ustalenie potrzebnej kwoty i okresu jej spłaty, za pomocą suwaka. Taka indywidualna personalizacja wymaga najpierw doboru oferty, jaka nas interesuje. Wyróżniamy propozycję dla klientów indywidualnych bądź dla osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą. W przypadku tych pierwszych, pierwsza pożyczka nie może przekroczyć 1.000 złotych, a okres jej spłaty może wynosić maksymalnie 30 dni. Zaś kolejne transakcje opiewają już na wyższe stawki do 4.000 złotych.

Visset - odpowiedzialne pożyczki online

Osoby, które zainteresowane są pożyczką online w Visset, przy wypełnianiu formularza informacyjnego muszą podać dane o bieżących dochodach i miesięcznych wydatkach. Jako odpowiedzialny pożyczkodawca, Visset stara się nie obciążać klientów kosztami, które mogą przekroczyć ich domowy budżet. Dlatego jako jedna z niewielu firm na rynku umożliwia przedłużenie okresu spłaty pożyczki. Klienci, którzy z różnych powodów nie są w stanie spłacić zadłużenia, po uiszczeniu określonej kwoty mogą przedłużyć termin płatności dostosowany do swoich potrzeb. Natomiast Ci, którzy nie korzystają z tej możliwości i jednocześnie nie dotrzymują terminów, muszą liczyć się z dodatkowymi zobowiązaniami i naliczeniem opłaty windykacyjnej.

Podsumowując, pożyczki gotówkowe online w Visset posiadają wiele zalet:

  • minimum formalności,
  • szybka pożyczka może być wielokrotnie przedłużana,
  • indywidualne podejście do klienta,
  • dokonywanie wszelkich procedur online, bez wychodzenia z domu,
  • brak konieczności przesyłania dokumentów,
  • brak jakichkolwiek kosztów przy otrzymaniu pierwszej pożyczki,
  • większe kwoty pożyczek dla stałych klientów.

Pożyczki pozabankowe zaciągane przez Internet to doskonała okazja, by szybko, sprawnie i bezproblemowo zdobyć gotówkę na wymarzony cel. Warunek jest jeden - odpowiedzialne “pożyczanie” kwot na sumy, których realna spłata, w wyznaczonym terminie nie będzie problemem obciążającym nasz budżet domowy.

Zobacz też: Pożyczka w Zaliczka.pl - czy warto wziąć tam szybką pożyczkę?

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-12

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

2019-04-12

500+ a kredyt gotówkowy - podstawowe informacje

Czy dodatkowy dochód w postaci świadczenia "Rodzina 500+" jest brany pod uwagę przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy?

2019-03-29

Wiarygodność firmy pożyczkowej - jak i gdzie ją sprawdzić?

Na rynku nie brakuje ofert pożyczek pozabankowych. Nie wszystkie mogą być jednak uczciwe. Jak sprawdzić wiarygodność firmy pożyczkowej?

Pożyczka online - kiedy warto zdecydować się na pożyczkę przez internet?

Pożyczanie pieniędzy jest coraz łatwiejsze. Obecnie można to zrobić nawet przez internet. Wyjaśniamy na jakiej zasadzie działają pożyczki udzielane online.

Pożyczki pozabankowe - rodzaje i charakterystyka

Przybliżamy wszystko, co warto wiedzieć o pożyczkach pozabankowych. Jakie są rodzaje pożyczek, czym się charakteryzują i jak je zaciągnąć.

Różnice między kredytem a pożyczką. Sprawdź zanim podejmiesz decyzję

W artykułach często słowo kredyt i pożyczka traktowane są jak synonimy. Tymczasem między jednym i drugim zachodzą ogromne różnice.

Pożyczka na wakacje - jak wybrać najlepszą ofertę?

Pożyczka w banku lub firmie pozabankowej może sfinansować wyjazd na wakacje. Przed jej zaciągnięciem warto sprawdzić, czym się kierować przy jej wyborze.

Ikona informacji
poradniki