Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!
RRSO 39.15%
Kwota pożyczki 30000.0 – 10000000.0 zł
Okres spłaty 3 – 120 mies.
Przykład reprezentatywny : Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 39,15% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 100 000,00 zł; całkowita kwota do spłaty 133 120,20 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; odsetki 0 zł; jednorazowa prowizja: 30%; miesięczne raty: 1 331,20 zł, ostatnia rata: 118 477,00 zł; całkowity koszt pożyczki 33 120,20 zł; umowa na 12 miesięcy (minimalny okres 3 miesiące, maksymalny okres 120 miesięcy). Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 165,95%. Stan na 14.03.2018r. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.
Ikona polubienia
630 osób wybrało w ciągu ostatnich 30 dni


Pożyczki pozabankowe pod zastaw udzielane pod zabezpieczenie domu/mieszkania/lokalu, samochodu czy działki cieszą się dużym zainteresowaniem. Popularne są również pożyczki pod zastaw dla firmy, które skierowane są do osób mających ciekawy pomysł na biznes. Czym dokładnie wyróżnia się oferta Speed Cash Polska?

Speed Cash to polska firma pożyczkowa stworzona przez grupę specjalistów, prawników i analityków z branży finansowej. Pożyczkodawca działa w oparciu o przepisy polskiego prawa, przygotowując oferty dopasowane do indywidualnych możliwości i potrzeb klienta. Jego specjalizacją są bezpieczne pożyczki pozabankowe pod zastaw, które pozwalają klientom uniknąć zbędnych należności związanych z egzekucjami windykacyjnymi, a nawet komorniczymi.

Pożyczka pozabankowa pod zastaw? Sprawdzamy ofertę Speed Cash! Pożyczka pozabankowa pod zastaw? Sprawdzamy ofertę Speed Cash! (YAY Foto)

Speed Cash - pożyczki pozabankowe pod zastaw dla każdego

Pożyczki pozabankowe pod zastaw odznaczają się ograniczonym prawem rzeczowym. Co oznacza, że strony podpisują umowę, podczas której towarzyszą dodatkowe pytania, typu:  na jaki cel pożyczamy gotówkę oraz na jaką sumę. Istotna jest także nasza sytuacja finansowa oraz historia kredytowa. Jednak Speed Cash udzielając wsparcia finansowego przychylnie patrzy również na osoby z niekorzystnym wpisem w BIK. Oferuje też finansowanie pomostowe do czasu poprawy sytuacji finansowej klienta.

Kwota, na jaką można uzyskać dodatkowe środki, waha się w przedziale od 200.000 złotych do nawet 10 mln złotych, na okres od 3 do 48 miesięcy. Przy większych sumach wnioski rozpatrywane są indywidualnie.

Pożyczki pozabankowe pod zastaw dla osób prywatnych

 • Pożyczka konsolidacyjna - dedykowana klientom, którzy pragną uregulować swoje zobowiązania i scalić je w jedną oprocentowaną pożyczkę. Dobra opcja dla osób z zaległościami w ZUS lub w Urzędzie Skarbowym, zaległościami w spłacie czynszu bądź nieuregulowanym kredytem.
 • Pożyczka na dowolny cel - to szybka gotówka, którą otrzymujemy w ciągu 24 godzin od złożenia dokumentów. W tym przypadku zabezpieczeniem chwilówki jest nieruchomość. Jednak Speed Cash oferuje także pożyczkę pod zastaw majątku spółki, udziałów firmy lub pod zastaw akcji.
 • Pożyczki pomostowe - skierowane są do osób, które nie mogą skorzystać z kredytu w banku, a oczekują szybkiego “zastrzyku” gotówki dla rozwoju swojej inwestycji.
 • Skup nieruchomości za gotówkę -  Speed Cash kupuje nieruchomość za 70% wartości rynkowej od klientów, którzy utracili płynność finansową oraz posiadają nieruchomość, która nie może znaleźć kupca, przez co obarczona jest wpisem komorniczym.
 • Oddłużanie nieruchomości - firma odkupuje od klienta zadłużoną nieruchomość, której bank ze względu na długi nie chce skredytować.

Pożyczki pozabankowe pod zastaw dla firm

 • Pożyczki dla startupów - Speed Cash oferuje pomoc finansową dla osób, które założyły swoją działalność gospodarczą, mają pomysł na biznes, ale brakuje im gotówki. Zabezpieczeniem jest nieruchomość w miejscowości pow. 20 tys. mieszkańców lub w miejscu atrakcyjnym turystycznie.
 • Pożyczka inwestycyjna - powstała z myślą o klientach, którzy planują rozwój biznesu. Wówczas zabezpieczeniem pożyczki są wszelkiego rodzaju nieruchomości, działka, ziemia rolna, a także udziały bądź majątek spółki.
 • Pożyczka operacyjna - ma na celu finansowanie bieżącej działalności firmy. Środki otrzymamy już w ciągu 24 godzin.
 • Faktoring - dedykowana tym, którzy wystawiają faktury z odroczonym terminem płatności. Dzięki umowie faktoringu, klient otrzymuje gotówkę od ręki, likwidując problem zatorów płatniczych w przedsiębiorstwie.
 • Emisja obligacji korporacyjnych, czyli długoterminowe finansowanie działalności firmy. Skierowana do przedsiębiorstw, które mają dobre wyniki finansowe oraz zabezpieczenie w postaci emisji obligacji.
 • Leasing zwrotny nieruchomości - firma oferuje doradztwo i pośrednictwo w leasingu zwrotnego nieruchomości, który polega na sprzedaży posiadłości oraz zawarcia umowy leasingu na określony czas. Sprzedając nieruchomość klienta, nadal pozostaje jej jedynym użytkownikiem, a dodatkowo zyskuje też zamrożone środki. Taka transakcja umożliwia rozwój przedsiębiorstwa, likwidację obciążeń finansowych bądź kolejną inwestycję bez konieczności zaciągania kredytu lub pożyczki.

Przeczytaj: Leasing czy kredyt - co będzie lepszym rozwiązaniem?

Kto może ubiegać się o pożyczkę w Speed Cash?

Pożyczki pozabankowe pod zastaw są w zasięgu osób, które:

 • są pełnoletnie oraz mają polskie obywatelstwo,
 • mają aktualny dowód osobisty, rachunek bankowy oraz telefon komórkowy,
 • są właścicielami nieruchomości, samochodu, działki, firmy.

Jak otrzymać pożyczkę w Speed Cash?

W tym celu należy przebrnąć przez krótki proces weryfikacyjny. Wybieramy stronę speecashpolska.pl i wypełniamy formularz weryfikacyjny uzupełniony o dane personalne i numer telefonu. Co ważne, w ciągu 24 godzin skontaktuje się z nami doradca finansowy, który poinformuje o kolejnych krokach. Po pozytywnym przejściu procesu, klient podpisuje umowę, po czym w błyskawicznym tempie otrzymuje dodatkowe środki na konto.

Zasady przyznawania pożyczek

W Speed Cash, aby otrzymać dodatkowe wsparcie finansowe, niezbędne jest przygotowanie kompletu dokumentów.

Jeśli zabezpieczeniem pożyczki będzie nieruchomość (dom, mieszkanie, lokal komercyjny):

 • numer z księgi wieczystej.
 • zdjęcia.

Jeśli będzie to działka:

 • numer księgi wieczystej,
 • działka,
 • zaświadczenie z gminy o warunkach zabudowy,

Jeśli będzie to samochód:

 • numer VIN,
 • dowód rejestracyjny,
 • zdjęcia.

Jeśli będzie to firma:

 • numer KRS,
 • bilans i rachunek wyników za ostatni kwartał bieżącego roku oraz ostatni rok,
 • zestawienie aktywów trwałych,
 • zestawienie należności i zobowiązań, wiekowanie,
 • inspekcja siedziby dokonana przez Speed Cash Polska.

Jeśli będą to dzieła sztuki:

 • zdjęcia,
 • wycena renomowanego domu aukcyjnego wybranego przez Speed Cash Polska.

Firma Speed Cash Polska elastycznie dopasowuje oprocentowanie oraz czas kredytowania do indywidualnych możliwości klientów. Ba, pożyczki pozabankowe pod zastaw udzielane są także osobom o negatywnej historii kredytowej czy zadłużeniu w ZUS lub w Urzędzie Skarbowym. A prosty i szybki proces weryfikacyjny gwarantuje otrzymanie dużego wsparcia finansowego już w ciągu 24 godzin.

Przeczytaj także:

Jak wziąć pożyczkę w Euroloan?

Sponsorowane

2019-10-01

Jak obliczyć, sprawdzić i zwiększyć zdolność kredytową?

Jak można sprawdzić, ile wynosi własna zdolność kredytowa? Czy trzeba z tym zagadnieniem udać się do banku? Odpowiadamy na te i inne pytania.

2019-08-23

Pożyczka pod zastaw samochodu - na czym polega?

Nie każdy klient może starać się o pożyczkę, gdy posiada inne zadłużenia lub jego historia kredytowa pozostawia wiele do życzenia. Co zrobić w takiej sytuacji? Dobrym rozwiązaniem może okazać się wówczas pożyczka pod zastaw samochodu, którą udzielają firmy pozabankowe

2019-05-30

Pożyczka na wkład własny do kredytu hipotecznego

Jednym z warunków otrzymania kredytu hipotecznego jest posiadanie odpowiedniego wkładu własnego. Czy i jak można otrzymać pożyczkę na wkład własny?

Kredyt gotówkowy na oświadczenie - co musisz wiedzieć?

Jednym z najpopularniejszych kredytów jest kredyt gotówkowy na oświadczenie. Co powinniśmy o nim wiedzieć, zanim podpiszemy umowę?

Pożyczka krótkoterminowa - na co zwrócić uwagę?

Polacy coraz chętniej zaciągają najróżniejszego rodzaju kredyty, dzięki którym mogą sobie pozwolić na zakup mieszkania czy jego remont, ale także na wyjazd na wymarzone wakacje lub zakup samochodu. Mamy różne potrzeby, dlatego rośnie również zainteresowanie klientów pożyczkami krótkoterminowymi. Niestety, wciąż wiele osób nie zdaje sobie do końca sprawy na co powinni oni zwracać większą uwagę, gdy starają się o taki kredyt. A warto to wiedzieć, aby pożyczka tego typu nie wpędziła nas w kłopoty finansowe.

Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego – jak otrzymać?

Jeszcze nie tak dawno udzielanie przez banki kredytu hipotecznego bez wkładu własnego klienta, było czymś zupełnie normalnym. Ale w 2014 roku wszystko uległo zmianie.

Pożyczki na raty dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą

Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą często potrzebują zastrzyku gotówki, niezbędnego dla rozwoju firmy. A najlepszym rozwiązaniem jest wówczas zaciągnięcie korzystnej pożyczki.

Ikona informacji
poradniki