Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!
RRSO 107.48%
Kwota pożyczki 300.0 – 20000.0 zł
Okres spłaty 5 – 60 mies.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 107,48% dla reprezentatywnego przykładu (limit odnawialny w wysokości 2700 złotych), stopa oprocentowania - 10%, oprocentowanie zmienne, całkowity koszt wynosi 982,25 złotych, całkowita kwota do zapłaty 3682,25 złotych.


Mash, dawniej Euroloan Consumer Finance, właściciel marki Euroloan, to firma pożyczkowa oferująca pożyczki odnawialne. Przyznany limit kredytowy może sięgać nawet 40000 złotych. Pożyczkę w Euroloan można wziąć bez wychodzenia z domu – przez Internet.

Jak wysoka może być kwota pożyczki w Euroloan?

Przyznawany limit kredytowy w Euroloan, w ramach którego można wypłacać dowolne sumy, zależy od zdolności kredytowej oraz historii kredytowej. Maksymalna wysokość pożyczki w Euroloan to 40000 złotych. 

Euroloan pożyczki po fińsku. Jak dostać pożyczkę w Euroloan? Euroloan pożyczki po fińsku. Jak dostać pożyczkę w Euroloan? (YAY Foto)

Szybka pożyczka w Euroloan przydzielana także w ramach limitu do 40000 złotych pozwala na wypłatę jednorazowo kwoty od 200 do 10000 złotych. 

Jak długi jest okres spłaty pożyczki w Euroloan?

Umowa ramowa, w ramach której Euroloan udziela pożyczek, zostaje zawarta na czas nieokreślony. Warunki spłaty poszczególnych wypłat w ramach przyznanego limitu określa umowa. Pożyczkobiorca zobowiązany jest do spłaty miesięcznej kwoty minimalnej, ustalonej podczas zawierania umowy.

Sprawdź także: Jak uzyskać internetowe pożyczki na raty miesięczne?

Co zrobić, aby otrzymać pożyczkę w Euroloan?

W Euroloan pożyczki udzielane są przez Internet. Żeby złożyć wniosek, należy na stronie pożyczkodawcy wybrać kwotę limitu kredytowego, a następnie kliknąć przycisk „Złóż wniosek”. Podczas składania wniosku należy uzupełnić formularz, podając dane osobowe i kontaktowe, a także numer rachunku bankowego, którego jest się właścicielem. Należy też wyrazić wymagane zgody i zaakceptować politykę prywatności, regulaminy oraz Tabelę opłat i prowizji.

Zanim wniosek trafi do rozpatrzenia, nowy klient musi potwierdzić prawdziwość wprowadzonych podczas rejestracji danych. W tym celu powinien wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 złoty z rachunku bankowego, którego jest właścicielem, na konto podane przez Euroloan.

Podczas składania wniosku o pożyczkę odnawialną w Euroloan tworzy się konto użytkownika. Pozwala ono w łatwy sposób korzystać z przyznanego limitu kredytowego i sprawdzać stan swojego konta i wysokość zobowiązania wobec pożyczkodawcy.

Kto może wziąć pożyczkę w Euroloan?

W Euroloan pożyczki w formie odnawialnego limitu dostępne są dla osób bez długów i z pozytywną historią kredytową. Oznacza to, że wnioskodawca powinien mieć wyłącznie pozytywne wpisy w Biurze Informacji Kredytowej. Nie powinien figurować też w rejestrach dłużników. Euroloan weryfikuje BIG InfoMonitor, Krajowy Rejestr Długów i ERIF BIG.

Poza tymi wymaganiami Euroloan oczekuje od wnioskodawcy, że ten:

 • posiada numer PESEL i ważny dowód osobisty,
 • na stałe mieszka w Polsce (i ma polski adres zamieszkania i zameldowania),
 • ma polskie obywatelstwo,
 • posiada rachunek bankowy prowadzony przez bank w Polsce,
 • posiada adres e-mail i numer telefonu komórkowego u operatora działającego w Polsce.

Ubieganie się o przyznanie limitu kredytowego w Euroloan wymaga też weryfikacji tożsamości wspomnianą metodą (przelewem weryfikacyjnym).

Jakie są koszty pożyczki w Euroloan?

Na koszty pożyczki w Euroloan składają się odsetki, prowizja oraz opłaty naliczane przez pożyczkodawcę.

 • Oprocentowanie nominalne wypłacanych środków w ramach przyznanego limitu wynosi 10 procent w skali roku.
 • Prowizja od wypłaty środków zależy od wysokości wypłacanej kwoty i może wynosić od 12 do 27 procent sumy.

Inne opłaty pobierane przez Mash, dawniej Euroloan Consumer Finance, to:

 • opłata za wypłatę środków,
 • opłata za zmianę limitu,
 • prowizja za zwiększenie limitu (zależna od kwoty zwiększenia),
 • opłata za zmianę kwoty minimalnej,
 • prowizja za zmianę kwoty minimalnej,
 • opłata miesięczna za utrzymanie konta,
 • opłata roczna (tylko jeśli limit jest otwarty minimum rok),
 • opłata za zmianę dnia spłaty,
 • opłata identyfikacyjna,
 • opłata za szybki przelew.

W Euroloan opłaty mogą być naliczane także za czynności dokonywane przez pożyczkobiorcę poza systemem online (np. telefonicznie) oraz za przesyłanie rachunku w wersji papierowej. Wszystkie opłaty i prowizje uwzględnia Tabela opłat i prowizji dostępna na stronie pożyczkodawcy.

Zobacz także: Kalkulator pożyczki, który pomoże wyliczyć każdą opłatę

Co jeszcze warto wiedzieć o Euroloan Consumer Finance (Mash Poland)?

Logo EL Euroloan należy do rozpoznawanej marki, dlatego mimo zmiany nazwy firmy z Euroloan Consumer Finance na Mash Poland zostało zachowane i widnieje na stronie internetowej, na której można złożyć wniosek o przyznanie odnawialnego limitu kredytowego.

Stan swojego limitu można sprawdzić na koncie użytkownika, czyli my euroloan. Po zalogowaniu otrzymuje się dostęp do szczegółów limitu odnawialnego oraz jego wykorzystania.

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-24

Kredyt gotówkowy - na co zwrócić uwagę?

Banki prześcigają się w ofertach kredytowych, Na co powinniśmy zwrócić uwagę, aby wybrać kredyt gotówkowy, który będzie dopasowany do naszego domowego budżetu?

2019-04-16

Jak otrzymać pożyczkę na raty dla bezrobotnego?

Choć zaciągnięcie pożyczki nie należy do trudności, to banki ją udzielą po spełnieniu kilku warunków. Brak stałego dochodu może być w tej sytuacji kłopotliwy.

2019-04-12

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych - co warto o nich wiedzieć?

Rozwiązaniem dla osób zadłużonych może być wybór firmy pozabankowej. Sprawdzamy jak można otrzymać taką pożyczkę oraz jak znaleźć dobrą ofertę.

Pożyczka online - kiedy warto zdecydować się na pożyczkę przez internet?

Pożyczanie pieniędzy jest coraz łatwiejsze. Obecnie można to zrobić nawet przez internet. Wyjaśniamy na jakiej zasadzie działają pożyczki udzielane online.

Różnice między kredytem a pożyczką. Sprawdź zanim podejmiesz decyzję

W artykułach często słowo kredyt i pożyczka traktowane są jak synonimy. Tymczasem między jednym i drugim zachodzą ogromne różnice.

Pożyczka na wakacje - jak wybrać najlepszą ofertę?

Pożyczka w banku lub firmie pozabankowej może sfinansować wyjazd na wakacje. Przed jej zaciągnięciem warto sprawdzić, czym się kierować przy jej wyborze.

Ikona informacji
poradniki