Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!
RRSO 107.48%
Kwota pożyczki 300.0 – 20000.0 zł
Okres spłaty 5 – 60 mies.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 107,48% dla reprezentatywnego przykładu (limit odnawialny w wysokości 2700 złotych), stopa oprocentowania - 10%, oprocentowanie zmienne, całkowity koszt wynosi 982,25 złotych, całkowita kwota do zapłaty 3682,25 złotych.


Mash, dawniej Euroloan Consumer Finance, właściciel marki Euroloan, to firma pożyczkowa oferująca pożyczki odnawialne. Przyznany limit kredytowy może sięgać nawet 40000 złotych. Pożyczkę w Euroloan można wziąć bez wychodzenia z domu – przez Internet.

Jak wysoka może być kwota pożyczki w Euroloan?

Przyznawany limit kredytowy w Euroloan, w ramach którego można wypłacać dowolne sumy, zależy od zdolności kredytowej oraz historii kredytowej. Maksymalna wysokość pożyczki w Euroloan to 40000 złotych. 

Euroloan pożyczki po fińsku. Jak dostać pożyczkę w Euroloan? Euroloan pożyczki po fińsku. Jak dostać pożyczkę w Euroloan? (YAY Foto)

Szybka pożyczka w Euroloan przydzielana także w ramach limitu do 40000 złotych pozwala na wypłatę jednorazowo kwoty od 200 do 10000 złotych. 

Jak długi jest okres spłaty pożyczki w Euroloan?

Umowa ramowa, w ramach której Euroloan udziela pożyczek, zostaje zawarta na czas nieokreślony. Warunki spłaty poszczególnych wypłat w ramach przyznanego limitu określa umowa. Pożyczkobiorca zobowiązany jest do spłaty miesięcznej kwoty minimalnej, ustalonej podczas zawierania umowy.

Sprawdź także: Jak uzyskać internetowe pożyczki na raty miesięczne?

Co zrobić, aby otrzymać pożyczkę w Euroloan?

W Euroloan pożyczki udzielane są przez Internet. Żeby złożyć wniosek, należy na stronie pożyczkodawcy wybrać kwotę limitu kredytowego, a następnie kliknąć przycisk „Złóż wniosek”. Podczas składania wniosku należy uzupełnić formularz, podając dane osobowe i kontaktowe, a także numer rachunku bankowego, którego jest się właścicielem. Należy też wyrazić wymagane zgody i zaakceptować politykę prywatności, regulaminy oraz Tabelę opłat i prowizji.

Zanim wniosek trafi do rozpatrzenia, nowy klient musi potwierdzić prawdziwość wprowadzonych podczas rejestracji danych. W tym celu powinien wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 złoty z rachunku bankowego, którego jest właścicielem, na konto podane przez Euroloan.

Podczas składania wniosku o pożyczkę odnawialną w Euroloan tworzy się konto użytkownika. Pozwala ono w łatwy sposób korzystać z przyznanego limitu kredytowego i sprawdzać stan swojego konta i wysokość zobowiązania wobec pożyczkodawcy.

Kto może wziąć pożyczkę w Euroloan?

W Euroloan pożyczki w formie odnawialnego limitu dostępne są dla osób bez długów i z pozytywną historią kredytową. Oznacza to, że wnioskodawca powinien mieć wyłącznie pozytywne wpisy w Biurze Informacji Kredytowej. Nie powinien figurować też w rejestrach dłużników. Euroloan weryfikuje BIG InfoMonitor, Krajowy Rejestr Długów i ERIF BIG.

Poza tymi wymaganiami Euroloan oczekuje od wnioskodawcy, że ten:

 • posiada numer PESEL i ważny dowód osobisty,
 • na stałe mieszka w Polsce (i ma polski adres zamieszkania i zameldowania),
 • ma polskie obywatelstwo,
 • posiada rachunek bankowy prowadzony przez bank w Polsce,
 • posiada adres e-mail i numer telefonu komórkowego u operatora działającego w Polsce.

Ubieganie się o przyznanie limitu kredytowego w Euroloan wymaga też weryfikacji tożsamości wspomnianą metodą (przelewem weryfikacyjnym).

Jakie są koszty pożyczki w Euroloan?

Na koszty pożyczki w Euroloan składają się odsetki, prowizja oraz opłaty naliczane przez pożyczkodawcę.

 • Oprocentowanie nominalne wypłacanych środków w ramach przyznanego limitu wynosi 10 procent w skali roku.
 • Prowizja od wypłaty środków zależy od wysokości wypłacanej kwoty i może wynosić od 12 do 27 procent sumy.

Inne opłaty pobierane przez Mash, dawniej Euroloan Consumer Finance, to:

 • opłata za wypłatę środków,
 • opłata za zmianę limitu,
 • prowizja za zwiększenie limitu (zależna od kwoty zwiększenia),
 • opłata za zmianę kwoty minimalnej,
 • prowizja za zmianę kwoty minimalnej,
 • opłata miesięczna za utrzymanie konta,
 • opłata roczna (tylko jeśli limit jest otwarty minimum rok),
 • opłata za zmianę dnia spłaty,
 • opłata identyfikacyjna,
 • opłata za szybki przelew.

W Euroloan opłaty mogą być naliczane także za czynności dokonywane przez pożyczkobiorcę poza systemem online (np. telefonicznie) oraz za przesyłanie rachunku w wersji papierowej. Wszystkie opłaty i prowizje uwzględnia Tabela opłat i prowizji dostępna na stronie pożyczkodawcy.

Zobacz także: Kalkulator pożyczki, który pomoże wyliczyć każdą opłatę

Co jeszcze warto wiedzieć o Euroloan Consumer Finance (Mash Poland)?

Logo EL Euroloan należy do rozpoznawanej marki, dlatego mimo zmiany nazwy firmy z Euroloan Consumer Finance na Mash Poland zostało zachowane i widnieje na stronie internetowej, na której można złożyć wniosek o przyznanie odnawialnego limitu kredytowego.

Stan swojego limitu można sprawdzić na koncie użytkownika, czyli my euroloan. Po zalogowaniu otrzymuje się dostęp do szczegółów limitu odnawialnego oraz jego wykorzystania.

Sponsorowane
Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-05-30

Pożyczka na wkład własny do kredytu hipotecznego

Jednym z warunków otrzymania kredytu hipotecznego jest posiadanie odpowiedniego wkładu własnego. Czy i jak można otrzymać pożyczkę na wkład własny?

2019-05-23

Kredyt gotówkowy na oświadczenie - co musisz wiedzieć?

Jednym z najpopularniejszych kredytów jest kredyt gotówkowy na oświadczenie. Co powinniśmy o nim wiedzieć, zanim podpiszemy umowę?

2019-05-22

Jak spłacić chwilówki - sprawdzone sposoby na spłatę długów

Warto dowiedzieć się w jaki sposób można poradzić sobie z problemem, jakim jest spłata takich szybki i łatwych pożyczek.

Pożyczki na raty dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą

Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą często potrzebują zastrzyku gotówki, niezbędnego dla rozwoju firmy. A najlepszym rozwiązaniem jest wówczas zaciągnięcie korzystnej pożyczki.

Umowa na czas określony a kredyt gotówkowy

Osoby ubiegające się o kredyty, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że umowa o pracę jest jednym z podstawowych źródeł dochodów, branych pod uwagę przez banki. Bardzo duże znaczenie ma również forma zatrudnienia osoby, która wnioskuje o pożyczkę.

Pożyczka gotówkowa w domu klienta

Wśród najpopularniejszych produktów finansowych, wymienić pożyczki gotówkowe, które również dzielą się na kilka różnych grup, wśród nich jest również pożyczka gotówkowa udzielana w domu klienta.

Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego – jak otrzymać?

Jeszcze nie tak dawno udzielanie przez banki kredytu hipotecznego bez wkładu własnego klienta, było czymś zupełnie normalnym. Ale w 2014 roku wszystko uległo zmianie.

Ikona informacji
poradniki