Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!

Firmy udzielające pożyczek pozabankowych przez Internet wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, obiecując im szybkie pieniądze, o które można ubiegać się całkowicie online. Jeśli jesteśmy przekonani, że spłacenie zaciągniętej pożyczki nie sprawi nam kłopotu, to możemy rozważyć sięgnięcie po takie finansowe wsparcie.

Pożyczki pozabankowe przez Internet - jakie są? Gdzie szukać? (YAY Foto)

Pożyczki pozabankowe przez Internet – co to takiego?

Pożyczki pozabankowe przez Internet to istotny produkt na rynku usług finansowych. Pożyczki pozabankowe przez Internet skierowane są głównie do osób, które nie mogą lub nie chcą wnioskować o kredyt lub pożyczkę w banku. Z pożyczek pozabankowych przez Internet chętnie korzystają klienci o niskich dochodach oraz osoby, które cenią sobie fakt, że wszystkich formalności można dopełnić online.

Pożyczki pozabankowe online udzielane są na różne kwoty, które po spełnieniu stawianych przez pożyczkodawcę wymogów możemy otrzymać praktycznie „od ręki”. Zaletą pożyczki online, której udzielają firmy pozabankowe jest wysoka przyznawalność oraz to, że wszystkich formalności możemy dopełnić przez Internet. Wadą takiej pożyczki pozabankowej przez Internet jest natomiast wysoki koszt jej udzielenia.

Pożyczka pozabankowa przez Internet – jak dostać? 

Pożyczka pozabankowa przez Internet to chętnie wybierany przez klientów produkt. Na wzrost popularności pożyczek pozabankowych przez Internet miała wpływ również polityka samych banków, które staranniej niż instytucje pożyczkowe weryfikują swoich klientów, w efekcie czego rzadziej pożyczek udzielają.

Zobacz: Gdzie najlepiej wziąć pożyczkę 10 tys.?

Pozyczka pozabankowa online to szansa na finansowe wsparcie, które możemy otrzymać dokładnie w takiej kwocie w jakiej potrzebujemy i to bez wychodzenia z domu.

Aby pożyczka pozabankowa przez Internet została nam przyznana, musimy wypełnić znajdujący się na stronie pożyczkodawcy formularz. Wypełniony wniosek jest bardzo szybko weryfikowany, a decyzję  o tym, czy pożyczka pozabankowa online została nam przyznana poznamy praktycznie od razu.

Aby ubiegać się o pożyczkę pozabankową przez Internet, musimy:

  • mieć ukończone 18 lat;
  • posiadać dowód osobisty i numer pesel;
  • mieszkać na terenie Polski;
  • mieć aktywny numer telefonu i konto w banku;
  • nie figurować w bazach dłużników (są jednak firmy pozabankowe, które udzielają pożyczek również osobom zadłużonym).

Pożyczki pozabankowe przez Internet dostępne są praktycznie dla każdego, kto spełni stawiane przez pożyczkodawcę warunki oraz wykaże, że będzie go stać na spłatę zaciągniętego zobowiązania.

Pożyczki online pozabankowe - podsumowanie 

Pożyczki online pozabankowe są chętnie udzielane przez instytucje pożyczkowe.

Pożyczki pozabankowe przez Internet kuszą swoją dostępnością, niewielką ilością formalności i atrakcyjnymi promocjami dla nowych klientów (np. pierwsza pożyczka za darmo).

Jeśli wybierzemy odpowiednią kwotę i rozsądny okres spłaty, to taka pożyczka może okazać się nieocenioną pomocą finansową w radzeniu sobie z codziennymi wydatkami. Nim jednak złożymy wniosek o pożyczkę pozabankową przez Internet miejmy świadomość tego, jaki jest realny koszt takiego zobowiązania. A jeżeli cokolwiek w procesie wnioskowania czy w samej umowie budzi nasze wątpliwości – poszukajmy innego pożyczkodawcy, który zagwarantuje nam bezpieczeństwo transakcji.

Przeczytaj również:

Czy pożyczka i kredyt 0 procent są możliwe?

Jak bez zaświadczeń dostać pożyczkę na raty przez internet?

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-12

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

2019-04-12

500+ a kredyt gotówkowy - podstawowe informacje

Czy dodatkowy dochód w postaci świadczenia "Rodzina 500+" jest brany pod uwagę przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy?

2019-03-29

Wiarygodność firmy pożyczkowej - jak i gdzie ją sprawdzić?

Na rynku nie brakuje ofert pożyczek pozabankowych. Nie wszystkie mogą być jednak uczciwe. Jak sprawdzić wiarygodność firmy pożyczkowej?

Pożyczki pozabankowe - rodzaje i charakterystyka

Przybliżamy wszystko, co warto wiedzieć o pożyczkach pozabankowych. Jakie są rodzaje pożyczek, czym się charakteryzują i jak je zaciągnąć.

Pożyczka online - kiedy warto zdecydować się na pożyczkę przez internet?

Pożyczanie pieniędzy jest coraz łatwiejsze. Obecnie można to zrobić nawet przez internet. Wyjaśniamy na jakiej zasadzie działają pożyczki udzielane online.

Na czym polega upadłość konsumencka i kiedy warto się o nią ubiegać?

Upadłość konsumencka to rozwiązanie prawne umożliwiające indywidualnym dłużnikom wyjście ze spirali długów. Na czym polega, kiedy warto z niej skorzystać?

Kredyt na ślub - czy warto go brać? Jak wybrać ofertę?

Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Generuje również ogromne koszty, na których pokrycie nie każdy może sobie pozwolić.

Ikona informacji
poradniki