Banki też limitują wizyty. „Klienci nie chcą czekać i wszczynają awantury”
Ograniczenia związane z koronawirusem objęły też branżę bankową. Bankowcy wprowadzają limity dla osób przebywających jednocześnie w placówce. W oddziale może być tyle osób, ile aktualnie jest czynnych stanowisk obsługi klienta – wynika... Czytaj dalej
