Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!


Pożyczka od ręki online to popularny produkt na polskim rynku finansowym. Wiele zalet i korzyści ma pożyczka przez Internet w Creditstar. Na tle konkurencji wyróżnia ją elastyczny system spłaty i szybkie rozpatrzenie wniosku, także w weekendy.

Kwota szybkiej pożyczki online w Creditstar

Pożyczka przez Internet w Creditstar może wynosić nawet 5000 złotych. Maksymalna kwota dostępna jest dla klientów pożyczających drugi raz i dla zaciągających kolejne pożyczki. Nowi klienci Creditstar mogą liczyć na nieco mniej. Najwyższa kwota pierwszej szybkiej pożyczki w serwisie to 1500 złotych.

Creditstar - szybkie pożyczki przez Internet. Plusy oferty Creditstar - szybkie pożyczki przez Internet. Plusy oferty (fot. Andrzej Bogacz / FORUM)

Maksymalną kwotę pożyczki określa indywidualnie pożyczkodawca na podstawie zdolności kredytowej i historii kredytowej. Jeśli wnioskowana kwota szybkiej pożyczki przekracza możliwości spłaty wnioskodawcy, Creditstar może zaproponować inną kwotę.

Okres spłaty pożyczki internetowej w Creditstar

Pożyczka w Creditstar oferowana nowym klientom ma okres spłaty od 5 do 30 dni. Dzięki temu pieniądze można szybko zwrócić i nie trzeba zadłużać się na lata, jak w przypadku kredytów bankowych. Okres spłaty pożyczki internetowej w Creditstar dla pożyczkobiorców korzystających z oferty po raz trzeci lub kolejny wynosi maksymalnie 3 miesiące.

Zobacz także: Jak wybrać najlepszą pożyczkę na 30 dni

Sposób ubiegania się o pożyczkę od ręki online w Creditstar

Szybka pożyczka internetowa w Creditstar dostępna jest wyłącznie online. Wniosek o szybką pożyczkę od ręki przez Internet można złożyć przez komputer, telefon lub tablet, jeśli urządzenie ma możliwość połączenia z siecią internetową.

Żeby złożyć wniosek, na stronie Creditstar należy wybrać kwotę i czas spłaty pożyczki przy pomocy łatwych w obsłudze suwaków, a następnie kliknąć przycisk „Złóż wniosek”. Podczas składania wniosku rejestruje się konto użytkownika w serwisie. Na tym etapie starania się o szybką pożyczkę online podaje się wszystkie dane wymagane przez pożyczkodawcę.

Kolejnym etapem jest weryfikacja wprowadzonych danych. Creditstar prosi o wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Aby tego dokonać, wnioskodawca powinien na wskazane konto przelać 1 grosz z rachunku, którego jest właścicielem. Poprawnie wypełniony wniosek po pomyślnej weryfikacji danych trafia do rozpatrzenia.

Pożyczka ekspresowa przez Internet z Creditstar może trafić na konto nawet w kilka minut. W razie wątpliwości podczas rozpatrywania wniosku pożyczkodawca może skontaktować się z wnioskodawcą w celu uzyskania informacji dodatkowych, potrzebnych do podjęcia ostatecznej decyzji.

Ubieganie się o drugą i kolejne pożyczki w Creditstar jest jeszcze prostsze. Wystarczy wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty, zalogować się na swoje konto w serwisie, a następnie złożyć wniosek. Trafia on od razu do rozpatrzenia.

Wymagania wobec wnioskodawcy o szybką pożyczkę przez Internet w Creditstar

Jako odpowiedzialny pożyczkodawca Creditstar udziela pożyczek osobom, które mają zdolność spłaty zobowiązania. Wymagania wobec wnioskodawcy o pożyczkę to:

  • ukończone 18 lat,
  • posiadanie ważnego dowodu osobistego,
  • posiadanie stałego źródła dochodu (zdolności kredytowej),
  • posiadanie rachunku bankowego, numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail.

Szybka pożyczka online w Creditstar dostępna jest dla osób, które nie figurują w Krajowym Rejestrze Długów BIG, BIG ERIF ani na liście Krajowego Biura Informacji Gospodarczej. Decyzja w sprawie wniosku o pożyczkę podejmowana jest indywidualnie w każdym przypadku. O pożyczkę przez Internet w serwisie mogą starać się także te osoby, których wnioski o kredyt lub pożyczkę zostały wcześniej odrzucone przez inne instytucje finansowe.

Koszty szybkiej pożyczki online w Creditstar

Szybka pożyczka przez Internet w Creditstar powinna być spłacana przez pożyczkobiorcę wedle określonego w umowie harmonogramu – jednorazowo lub w ratach. Na koszty pożyczki internetowej składają się odsetki oraz prowizja. Wartości te ustalane są indywidualnie dla każdego przypadku, zależą od kwoty i okresu spłaty zobowiązania.

Dodatkowe informacje o pożyczce ekspresowej przez Internet w Creditstar

Pożyczka od ręki online w Creditstar może być udzielona w ciągu kilkunastu minut, a wnioski rozpatrywane są przez 7 dni w tygodniu w godzinach pracy działu obsługi klienta. Creditstar jako jedna z nielicznych firm pożyczkowych daje swoim klientom tak szeroki i łatwy dostęp do swoich usług.

Pożyczka od ręki przez Internet w Creditstar jest wyjątkowa także dlatego, że pieniądze trafiają na konto już w kilka minut niezależnie od tego, w jakim banku konto ma pożyczkobiorca. Creditstar deklaruje, że posiada konta we wszystkich bankach, dlatego przelew pożyczki odbywa się w ramach jednego banku, co przyspiesza jego księgowanie.


2020-06-16

Jak obliczyć, sprawdzić i zwiększyć zdolność kredytową?

Zdolność kredytowa określa jeden z najważniejszych parametrów naszego finansowego życia. Choć na jej temat krąży wiele mitów, warto przekonać się, ile naprawdę wynosi. Będzie to możliwe dzięki kalkulatorowi zdolności kredytowej.

2020-04-23

Pożyczki dla firm - jak wybrać najlepszą pożyczkę firmową?

Każdy przedsiębiorca prędzej czy później będzie potrzebował pożyczki na firmę. Pożyczka firmowa umożliwia rozwój działalności, wdrożenie innowacji, nabycie nowego, niezbędnego do prowadzenia firmy sprzętu. Sprawdź, o czym należy pamiętać, wybierając pożyczki dla firm.

2020-04-23

Szybki kredyt - gdzie wziąć szybko kredyt? Warunki, korzyści

Do walki o klienta szukającego szybkiej gotówki dołączyły także banki, oferując szybki kredyt. Formalności w przypadku takiego kredytowania obcięte są do minimum, a czas oczekiwania na zaakceptowanie wniosku wcale nie musi być dłuższy niż przy tzw. kredytach chwilówkach.

BIK - co to jest? Czyszczenie BIK, raport za darmo

BIK - ten tajemniczo brzmiący skrót to nic innego, jak Biuro Informacji Kredytowej, zbierający dane na temat naszych finansów. Czy możliwe jest popularne "czyszczenie BIK"?  

Wezwanie do zapłaty - rodzaje. Jak napisać i kiedy?

Otrzymałeś wezwanie do zapłaty? Może sam zastanawiasz się, jak je napisać i wysłać swojemu dłużnikowi? Jego treść jest bardzo ważna, sprawdź już teraz, co powinno zawierać wezwanie do zapłaty.

Krajowy Rejestr Dłużników (KRD) - jak sprawdzić? Baza KRD

Krajowy Rejestr Długów BIG umożliwia monitoring sytuacji finansowej każdej osoby fizycznej. Sprawdź, czy nie padłeś ofiarą zaciągnięcia kredytu na Twoje dane.

Pożyczka przez Internet na konto - zalety pożyczki online na konto

Pożyczka online na konto to szybki i wygodny sposób na “zastrzyk”gotówki. To wybawienie dla osób, które mają problem z płynnością finansową lub chcą spełnić swoje marzenia.

Ikona informacji
poradniki