Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!
RRSO 512.99%
Kwota pożyczki 100.0 – 1500.0 zł
Okres spłaty 5 – 30 dni
Przykład reprezentatywny Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 512,99% zgodnie z następującym przykładem: 1 000 zł na okres 90 dni, koszt pożyczki wynosi 33,65% od kwoty pożyczki.
RRSO 512.99%
Kwota pożyczki 100.0 – 5000.0 zł
Okres spłaty 5 – 30 dni
Okres wydłuża się do 90 dni przy drugiej lub trzeciej pożyczce.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 512,99% zgodnie z następującym przykładem: 1 000 zł na okres 90 dni, koszt pożyczki wynosi 33,65% od kwoty pożyczki.
Ikona polubienia
146 osób wybrało w ciągu ostatnich 30 dni


Pożyczka od ręki online to popularny produkt na polskim rynku finansowym. Wiele zalet i korzyści ma pożyczka przez Internet w Creditstar. Na tle konkurencji wyróżnia ją elastyczny system spłaty i szybkie rozpatrzenie wniosku, także w weekendy.

Kwota szybkiej pożyczki online w Creditstar

Pożyczka przez Internet w Creditstar może wynosić nawet 5000 złotych. Maksymalna kwota dostępna jest dla klientów pożyczających drugi raz i dla zaciągających kolejne pożyczki. Nowi klienci Creditstar mogą liczyć na nieco mniej. Najwyższa kwota pierwszej szybkiej pożyczki w serwisie to 1500 złotych.

Creditstar - szybkie pożyczki przez Internet. Plusy oferty Creditstar - szybkie pożyczki przez Internet. Plusy oferty (fot. Andrzej Bogacz / FORUM)

Maksymalną kwotę pożyczki określa indywidualnie pożyczkodawca na podstawie zdolności kredytowej i historii kredytowej. Jeśli wnioskowana kwota szybkiej pożyczki przekracza możliwości spłaty wnioskodawcy, Creditstar może zaproponować inną kwotę.

Okres spłaty pożyczki internetowej w Creditstar

Pożyczka w Creditstar oferowana nowym klientom ma okres spłaty od 5 do 30 dni. Dzięki temu pieniądze można szybko zwrócić i nie trzeba zadłużać się na lata, jak w przypadku kredytów bankowych. Okres spłaty pożyczki internetowej w Creditstar dla pożyczkobiorców korzystających z oferty po raz trzeci lub kolejny wynosi maksymalnie 3 miesiące.

Zobacz także: Jak wybrać najlepszą pożyczkę na 30 dni

Sposób ubiegania się o pożyczkę od ręki online w Creditstar

Szybka pożyczka internetowa w Creditstar dostępna jest wyłącznie online. Wniosek o szybką pożyczkę od ręki przez Internet można złożyć przez komputer, telefon lub tablet, jeśli urządzenie ma możliwość połączenia z siecią internetową.

Żeby złożyć wniosek, na stronie Creditstar należy wybrać kwotę i czas spłaty pożyczki przy pomocy łatwych w obsłudze suwaków, a następnie kliknąć przycisk „Złóż wniosek”. Podczas składania wniosku rejestruje się konto użytkownika w serwisie. Na tym etapie starania się o szybką pożyczkę online podaje się wszystkie dane wymagane przez pożyczkodawcę.

Kolejnym etapem jest weryfikacja wprowadzonych danych. Creditstar prosi o wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Aby tego dokonać, wnioskodawca powinien na wskazane konto przelać 1 grosz z rachunku, którego jest właścicielem. Poprawnie wypełniony wniosek po pomyślnej weryfikacji danych trafia do rozpatrzenia.

Pożyczka ekspresowa przez Internet z Creditstar może trafić na konto nawet w kilka minut. W razie wątpliwości podczas rozpatrywania wniosku pożyczkodawca może skontaktować się z wnioskodawcą w celu uzyskania informacji dodatkowych, potrzebnych do podjęcia ostatecznej decyzji.

Ubieganie się o drugą i kolejne pożyczki w Creditstar jest jeszcze prostsze. Wystarczy wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty, zalogować się na swoje konto w serwisie, a następnie złożyć wniosek. Trafia on od razu do rozpatrzenia.

Wymagania wobec wnioskodawcy o szybką pożyczkę przez Internet w Creditstar

Jako odpowiedzialny pożyczkodawca Creditstar udziela pożyczek osobom, które mają zdolność spłaty zobowiązania. Wymagania wobec wnioskodawcy o pożyczkę to:

  • ukończone 18 lat,
  • posiadanie ważnego dowodu osobistego,
  • posiadanie stałego źródła dochodu (zdolności kredytowej),
  • posiadanie rachunku bankowego, numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail.

Szybka pożyczka online w Creditstar dostępna jest dla osób, które nie figurują w Krajowym Rejestrze Długów BIG, BIG ERIF ani na liście Krajowego Biura Informacji Gospodarczej. Decyzja w sprawie wniosku o pożyczkę podejmowana jest indywidualnie w każdym przypadku. O pożyczkę przez Internet w serwisie mogą starać się także te osoby, których wnioski o kredyt lub pożyczkę zostały wcześniej odrzucone przez inne instytucje finansowe.

Koszty szybkiej pożyczki online w Creditstar

Szybka pożyczka przez Internet w Creditstar powinna być spłacana przez pożyczkobiorcę wedle określonego w umowie harmonogramu – jednorazowo lub w ratach. Na koszty pożyczki internetowej składają się odsetki oraz prowizja. Wartości te ustalane są indywidualnie dla każdego przypadku, zależą od kwoty i okresu spłaty zobowiązania.

Dodatkowe informacje o pożyczce ekspresowej przez Internet w Creditstar

Pożyczka od ręki online w Creditstar może być udzielona w ciągu kilkunastu minut, a wnioski rozpatrywane są przez 7 dni w tygodniu w godzinach pracy działu obsługi klienta. Creditstar jako jedna z nielicznych firm pożyczkowych daje swoim klientom tak szeroki i łatwy dostęp do swoich usług.

Pożyczka od ręki przez Internet w Creditstar jest wyjątkowa także dlatego, że pieniądze trafiają na konto już w kilka minut niezależnie od tego, w jakim banku konto ma pożyczkobiorca. Creditstar deklaruje, że posiada konta we wszystkich bankach, dlatego przelew pożyczki odbywa się w ramach jednego banku, co przyspiesza jego księgowanie.

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-03-22

Pożyczka na wakacje - jak wybrać najlepszą ofertę?

Pożyczka w banku lub firmie pozabankowej może sfinansować wyjazd na wakacje. Przed jej zaciągnięciem warto sprawdzić, czym się kierować przy jej wyborze.

2019-03-21

Na czym polega upadłość konsumencka i kiedy warto się o nią ubiegać?

Upadłość konsumencka to rozwiązanie prawne umożliwiające indywidualnym dłużnikom wyjście ze spirali długów. Na czym polega, kiedy warto z niej skorzystać?

2019-03-20

Kredyt na ślub - czy warto go brać? Jak wybrać ofertę?

Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Generuje również ogromne koszty, na których pokrycie nie każdy może sobie pozwolić.

Pożyczki dla firm - jak wybrać najlepszą pożyczkę firmową?

Każdy przedsiębiorca prędzej,czy później będzie potrzebował pożyczki na firmę. Pożyczka firmowa umożliwia rozwój działalności, wdrożenie innowacji, nabycie nowego, a niezbędnego do prowadzenia firmy sprzętu. Sprawdź, o czym należy pamiętać, wybierając pożyczki dla firm.

Kredyt na oświadczenie - gdzie i jak wziąć kredyt na oświadczenie?

Obecnie z kredytu na oświadczenie mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. To forma kredytu z najmniejszą ilością formalności do załatwienia. Kredytobiorca musi jedynie oświadczyć, jakie wpływy miesięczne uzyskuje – bez dodatkowych dokumentów od pracodawcy i instytucji podatkowych.

Jak wziąć kredyt na umowę o dzieło i umowę zlecenie?

Jak wziąć kredyt na umowę o dzieło i umowę zlecenie? Z jakimi dodatkowymi formalnościami się to wiąże?

Pożyczka dla każdego – czy istnieje? Jak ją dostać?

Pożyczka dla każdego to oferta zobowiązania finansowego dostępna niemal dla każdego dorosłego pożyczkobiorcy. Oferty pożyczek dla wszystkich dotyczą zazwyczaj pożyczek typu chwilówki. To minimum formalności oraz niewielkie wymogi, które musi spełnić osoba zaciągająca pożyczkę.

Ikona informacji
poradniki