Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!
RRSO 78.35%
Kwota pożyczki 800.0 – 15000.0 zł
Okres spłaty 3 – 36 mies.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 78,35 %, całkowita kwota pożyczki: 4 700 zł; oprocentowanie stałe: 10 % rocznie; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 282,15 zł; całkowita kwota do zapłaty: 10 157,37 zł; całkowity koszt pożyczki 5 457,37 zł (w tym: odsetki 770,53 zł, prowizja 4 686,84 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 16/03/2018 r.
Ikona polubienia
513 osób wybrało w ciągu ostatnich 30 dni


Loans 4 Players to pożyczka pozabankowa dedykowana miłośnikom gier komputerowych. Loans 4 Players oferuje szybkie pożyczki ratalne, które możemy zaciągnąć online i spłacać je nawet przez dłuższy czas.

Pożyczkę pozabankową w Loans 4 Players można rozłożyć na raty. Jest to wygodna forma spłaty zobowiązania.

Loans 4 Players – korzystna pożyczka pozabankowa dla graczy Loans 4 Players – korzystna pożyczka pozabankowa dla graczy (YAY Foto)

Pożyczki pozabankowe w Loans 4 Players – najważniejsze informacje 

Pożyczki pozabankowe w Loans 4 Players sprawdzą się wówczas, gdy szybko potrzebujemy zastrzyku gotówki i gdy zależy nam na tym, by otrzymać go bez zbędnych formalności.

Oferowane przez Loans 4 Players pożyczki pozabankowe zaliczają się do gotówkowych pożyczek ratalnych, co oznacza, że w przeciwieństwie do popularnych chwilówek na spłatę zaciągniętego zobowiązania mamy zdecydowanie więcej niż 30 dni. Jak to wygląda w praktyce? Tak, że zwrot długu możemy rozłożyć na wygodne dla siebie raty (informacje o maksymalnej kwocie pożyczki pozabankowej i okresie, na jaki możemy ją rozłożyć, znajdziemy na stronie pożyczkodawcy), dzięki czemu nie stanie się on zbytnim obciążeniem dla domowego budżetu.

Loans 4 Players sprawdza potencjalnych klientów praktycznie we wszystkich bazach dłużników, a więc osoby zadłużone pożyczki pozabankowej w tej firmie nie otrzymają. Loans 4 Players, oferując pożyczki pozabankowe, nie tylko pozwala rozłożyć je na raty, lecz również umożliwia wnioskowanie o całkiem znaczące kwoty (aby taką otrzymać, musimy wykazać odpowiednią zdolność kredytową).

Niewątpliwą zaletą pożyczki pozabankowej w Loans4Players są tzw. wakacje kredytowe. Jest to odroczenie spłaty pożyczki pozabankowej, które firma oferuje tym klientom, którzy wcześniej terminowo (minimum przez pół roku) regulowali kolejne raty. Jeśli w trakcie spłacania pożyczki pozabankowej w Loans 4 Players, przydarzą nam się kłopoty finansowe, to śmiało możemy skorzystać z opcji wakacji kredytowych. Tym bardziej, że uruchomienie tej usługi nic nas nie kosztuje – płacimy jedynie odsetki wynikające z przedłużenia terminu spłaty.

Zobacz: Co robić w przypadku przedawnienia długu?

Pożyczki pozabankowe w Loans 4 Players – korzyści i zalety 

Pożyczki pozabankowe w firmie Loans 4 Players mają wiele zalet. Do najważniejszych z nich możemy zaliczyć:

 • Wysoką maksymalną kwotę pożyczki pozabankowej – możemy ubiegać się o nią nawet wówczas, gdy jest to nasza pierwsza pożyczka w serwisie Loans4Players, jednak o tym, czy taka kwota, o jaką wnioskowaliśmy, zostanie nam przyznana zdecyduje to, czy wykażemy odpowiednią zdolność kredytową.
 • Elastyczny okres spłaty – sami decydujemy o tym, w jakim czasie chcemy spłacić zobowiązanie; wcześniejsza spłata pożyczki pozabankowej w Loans 4 Players nie wiąże się z żadnymi, dodatkowymi opłatami.
 • Szeroki zakres wieku potencjalnego pożyczkobiorcy – o pożyczkę pozabankową mogą ubiegać się zarówno osoby młode, jak i seniorzy; istotne jest jednak to, by klient „mieścił” się w górnej granicy wiekowej w momencie spłaty ostatniej raty.
 • Stałą dostępność konsultantów – uruchomiona przez Loans4Players infolinia czynna jest 7 dni w tygodniu (również w weekendy i święta).
 • Przelew przez Blue Media – dzięki takiej formie wypłaty przyznanych w ramach pożyczki środków pieniądze na naszym koncie znajdą się naprawdę szybko.
 • Minimum formalności – do ubiegania się o pożyczkę pozabankową w Loans4Players wystarczy dowód osobisty.
 • Brak ukrytych kosztów – od początku wiemy, ile będzie kosztować nas pożyczka pozabankowa.
 • Możliwość „udania się” na wakacje kredytowe – o przerwę w spłacie pożyczki mamy prawo ubiegać się po 6 miesiącach terminowego regulowania kolejnych rat.

Pożyczki pozabankowe w Loans4Players – proces wnioskowania 

Proces ubiegania się o pożyczkę pozabankową w Loans4Players wygląda następująco:

 • Krok 1: Wypełnienie znajdującego się na stronie pożyczkodawcy wniosku. Jest on dość rozbudowany, jednak chcąc otrzymać pożyczkę pozabankową w Loans4Players należy wypełnić wszystkie wskazane jako obowiązkowe pola.
 • Krok 2: Jeśli nasz wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, pożyczkodawca skontaktuje się z nami w celu zweryfikowania naszej tożsamości i zawartych w formularzu pożyczkowym danych.
 • Krok 3: Wypłata przyznanych w ramach pożyczki pozabankowej środków (otrzymamy je na swoje konto).

Zobacz: Kalkulator pożyczki gotówkowej i obniżanie rat

Pożyczki pozabankowe w Loans4Players – warunki 

Pożyczki pozabankowe w Loans4Players przedstawiane są jako wsparcie finansowe dla miłośników gier komputerowych, lecz tak naprawdę może ubiegać się o nie każdy, kto potrzebuje szybkiej gotówki na dowolny cel. Podobnie jak w przypadku innych pozabankowych pożyczek ratalnych, tak i tu, aby móc ubiegać się o pożyczkę, musimy:

 • Mieć ukończone 18 lat.
 • Mieć stały dochód (nie potrzebujemy jednak zaświadczenia od pracodawcy o zarobkach).
 • Mieć telefon komórkowy, adres e-mail i konto w banku.
 • Mieszkać na terenie Polski i posiadać polskie obywatelstwo.
 • Legitymować się dowodem osobistym.

Loans 4 Players należy do spółki IPF Polska Sp. z o.o., będącej również właścicielem takich marek, jak Provident czy Hapipożyczki.

Sponsorowane
Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-05-30

Pożyczka na wkład własny do kredytu hipotecznego

Jednym z warunków otrzymania kredytu hipotecznego jest posiadanie odpowiedniego wkładu własnego. Czy i jak można otrzymać pożyczkę na wkład własny?

2019-05-23

Kredyt gotówkowy na oświadczenie - co musisz wiedzieć?

Jednym z najpopularniejszych kredytów jest kredyt gotówkowy na oświadczenie. Co powinniśmy o nim wiedzieć, zanim podpiszemy umowę?

2019-05-22

Jak spłacić chwilówki - sprawdzone sposoby na spłatę długów

Warto dowiedzieć się w jaki sposób można poradzić sobie z problemem, jakim jest spłata takich szybki i łatwych pożyczek.

Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego – jak otrzymać?

Jeszcze nie tak dawno udzielanie przez banki kredytu hipotecznego bez wkładu własnego klienta, było czymś zupełnie normalnym. Ale w 2014 roku wszystko uległo zmianie.

Umowa na czas określony a kredyt gotówkowy

Osoby ubiegające się o kredyty, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że umowa o pracę jest jednym z podstawowych źródeł dochodów, branych pod uwagę przez banki. Bardzo duże znaczenie ma również forma zatrudnienia osoby, która wnioskuje o pożyczkę.

Pożyczki na raty miesięczne przez internet

Liczba osób, które każdego roku decydują się na zaciągnięcie pożyczki jest wciąż bardzo duża. Nie dziwi zatem fakt, że ilość instytucji finansowych oferujących nam różnorodne produkty finansowe tego rodzaju nieustannie wzrasta. 

Kredyt gotówkowy - na co zwrócić uwagę?

Banki prześcigają się w ofertach kredytowych, Na co powinniśmy zwrócić uwagę, aby wybrać kredyt gotówkowy, który będzie dopasowany do naszego domowego budżetu?

Ikona informacji
poradniki