Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!
RRSO 78.35%
Kwota pożyczki 800.0 – 15000.0 zł
Okres spłaty 3 – 36 mies.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 78,35 %, całkowita kwota pożyczki: 4 700 zł; oprocentowanie stałe: 10 % rocznie; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 282,15 zł; całkowita kwota do zapłaty: 10 157,37 zł; całkowity koszt pożyczki 5 457,37 zł (w tym: odsetki 770,53 zł, prowizja 4 686,84 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 16/03/2018 r.
Ikona polubienia
573 osób wybrało w ciągu ostatnich 30 dni


Loans 4 Players to pożyczka pozabankowa dedykowana miłośnikom gier komputerowych. Loans 4 Players oferuje szybkie pożyczki ratalne, które możemy zaciągnąć online i spłacać je nawet przez dłuższy czas.

Pożyczkę pozabankową w Loans 4 Players można rozłożyć na raty. Jest to wygodna forma spłaty zobowiązania.

Loans 4 Players – korzystna pożyczka pozabankowa dla graczy Loans 4 Players – korzystna pożyczka pozabankowa dla graczy (YAY Foto)

Pożyczki pozabankowe w Loans 4 Players – najważniejsze informacje 

Pożyczki pozabankowe w Loans 4 Players sprawdzą się wówczas, gdy szybko potrzebujemy zastrzyku gotówki i gdy zależy nam na tym, by otrzymać go bez zbędnych formalności.

Oferowane przez Loans 4 Players pożyczki pozabankowe zaliczają się do gotówkowych pożyczek ratalnych, co oznacza, że w przeciwieństwie do popularnych chwilówek na spłatę zaciągniętego zobowiązania mamy zdecydowanie więcej niż 30 dni. Jak to wygląda w praktyce? Tak, że zwrot długu możemy rozłożyć na wygodne dla siebie raty (informacje o maksymalnej kwocie pożyczki pozabankowej i okresie, na jaki możemy ją rozłożyć, znajdziemy na stronie pożyczkodawcy), dzięki czemu nie stanie się on zbytnim obciążeniem dla domowego budżetu.

Loans 4 Players sprawdza potencjalnych klientów praktycznie we wszystkich bazach dłużników, a więc osoby zadłużone pożyczki pozabankowej w tej firmie nie otrzymają. Loans 4 Players, oferując pożyczki pozabankowe, nie tylko pozwala rozłożyć je na raty, lecz również umożliwia wnioskowanie o całkiem znaczące kwoty (aby taką otrzymać, musimy wykazać odpowiednią zdolność kredytową).

Niewątpliwą zaletą pożyczki pozabankowej w Loans4Players są tzw. wakacje kredytowe. Jest to odroczenie spłaty pożyczki pozabankowej, które firma oferuje tym klientom, którzy wcześniej terminowo (minimum przez pół roku) regulowali kolejne raty. Jeśli w trakcie spłacania pożyczki pozabankowej w Loans 4 Players, przydarzą nam się kłopoty finansowe, to śmiało możemy skorzystać z opcji wakacji kredytowych. Tym bardziej, że uruchomienie tej usługi nic nas nie kosztuje – płacimy jedynie odsetki wynikające z przedłużenia terminu spłaty.

Zobacz: Co robić w przypadku przedawnienia długu?

Pożyczki pozabankowe w Loans 4 Players – korzyści i zalety 

Pożyczki pozabankowe w firmie Loans 4 Players mają wiele zalet. Do najważniejszych z nich możemy zaliczyć:

 • Wysoką maksymalną kwotę pożyczki pozabankowej – możemy ubiegać się o nią nawet wówczas, gdy jest to nasza pierwsza pożyczka w serwisie Loans4Players, jednak o tym, czy taka kwota, o jaką wnioskowaliśmy, zostanie nam przyznana zdecyduje to, czy wykażemy odpowiednią zdolność kredytową.
 • Elastyczny okres spłaty – sami decydujemy o tym, w jakim czasie chcemy spłacić zobowiązanie; wcześniejsza spłata pożyczki pozabankowej w Loans 4 Players nie wiąże się z żadnymi, dodatkowymi opłatami.
 • Szeroki zakres wieku potencjalnego pożyczkobiorcy – o pożyczkę pozabankową mogą ubiegać się zarówno osoby młode, jak i seniorzy; istotne jest jednak to, by klient „mieścił” się w górnej granicy wiekowej w momencie spłaty ostatniej raty.
 • Stałą dostępność konsultantów – uruchomiona przez Loans4Players infolinia czynna jest 7 dni w tygodniu (również w weekendy i święta).
 • Przelew przez Blue Media – dzięki takiej formie wypłaty przyznanych w ramach pożyczki środków pieniądze na naszym koncie znajdą się naprawdę szybko.
 • Minimum formalności – do ubiegania się o pożyczkę pozabankową w Loans4Players wystarczy dowód osobisty.
 • Brak ukrytych kosztów – od początku wiemy, ile będzie kosztować nas pożyczka pozabankowa.
 • Możliwość „udania się” na wakacje kredytowe – o przerwę w spłacie pożyczki mamy prawo ubiegać się po 6 miesiącach terminowego regulowania kolejnych rat.

Pożyczki pozabankowe w Loans4Players – proces wnioskowania 

Proces ubiegania się o pożyczkę pozabankową w Loans4Players wygląda następująco:

 • Krok 1: Wypełnienie znajdującego się na stronie pożyczkodawcy wniosku. Jest on dość rozbudowany, jednak chcąc otrzymać pożyczkę pozabankową w Loans4Players należy wypełnić wszystkie wskazane jako obowiązkowe pola.
 • Krok 2: Jeśli nasz wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, pożyczkodawca skontaktuje się z nami w celu zweryfikowania naszej tożsamości i zawartych w formularzu pożyczkowym danych.
 • Krok 3: Wypłata przyznanych w ramach pożyczki pozabankowej środków (otrzymamy je na swoje konto).

Zobacz: Kalkulator pożyczki gotówkowej i obniżanie rat

Pożyczki pozabankowe w Loans4Players – warunki 

Pożyczki pozabankowe w Loans4Players przedstawiane są jako wsparcie finansowe dla miłośników gier komputerowych, lecz tak naprawdę może ubiegać się o nie każdy, kto potrzebuje szybkiej gotówki na dowolny cel. Podobnie jak w przypadku innych pozabankowych pożyczek ratalnych, tak i tu, aby móc ubiegać się o pożyczkę, musimy:

 • Mieć ukończone 18 lat.
 • Mieć stały dochód (nie potrzebujemy jednak zaświadczenia od pracodawcy o zarobkach).
 • Mieć telefon komórkowy, adres e-mail i konto w banku.
 • Mieszkać na terenie Polski i posiadać polskie obywatelstwo.
 • Legitymować się dowodem osobistym.

Loans 4 Players należy do spółki IPF Polska Sp. z o.o., będącej również właścicielem takich marek, jak Provident czy Hapipożyczki.

Sponsorowane
Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-03-25

Pożyczka online - kiedy warto zdecydować się na pożyczkę przez internet?

Pożyczanie pieniędzy jest coraz łatwiejsze. Obecnie można to zrobić nawet przez internet. Wyjaśniamy na jakiej zasadzie działają pożyczki udzielane online.

2019-03-22

Pożyczka na wakacje - jak wybrać najlepszą ofertę?

Pożyczka w banku lub firmie pozabankowej może sfinansować wyjazd na wakacje. Przed jej zaciągnięciem warto sprawdzić, czym się kierować przy jej wyborze.

2019-03-21

Na czym polega upadłość konsumencka i kiedy warto się o nią ubiegać?

Upadłość konsumencka to rozwiązanie prawne umożliwiające indywidualnym dłużnikom wyjście ze spirali długów. Na czym polega, kiedy warto z niej skorzystać?

Kredyt na ślub - czy warto go brać? Jak wybrać ofertę?

Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Generuje również ogromne koszty, na których pokrycie nie każdy może sobie pozwolić.

Jak obliczyć, sprawdzić i zwiększyć zdolność kredytową?

Jak można sprawdzić, ile wynosi własna zdolność kredytowa? Czy trzeba z tym zagadnieniem udać się do banku? Odpowiadamy na te i inne pytania.

Kiedy żyrant musi spłacać dług kredytobiorcy?

Jeśli jakiś kredyt został "podżyrowany" to znaczy, że dodatkowa osoba poręczyła za kredytobiorcę, zobowiązując się spłacić zobowiązanie, jeśli kredytobiorca tego nie zrobi. Chociaż wielu osobom wydaje się, że to tylko zwykła formalność, takie poręczenie jest dla banku wiążące i w niektórych sytuacjach rzeczywiście będzie się wymagać od poręczyciela, żeby spłacił dług kredytobiorcy. Kiedy tak się dzieje?

Jak odstąpić od umowy kredytu lub pożyczki gotówkowej?

Czasem każdy z nas może potrzebować dodatkowych pieniędzy i zaciąga kredyt lub pożyczkę, ale czy jest jakiś sposób na odstąpienie od podpisanej umowy?

Ikona informacji
poradniki