Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!
Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie!
Trwa wysyłanie formularza...
Dziękujemy!
Formularz został wysłany poprawnie.
Sprawdź swoją zdolność kredytową w innych bankach! Wybierz dodatkowe oferty i zwiększ swoją szansę na kredyt!
Trwa wysyłanie formularza...
Monika Dekrewicz
redaktor Bankier.pl


„Kredyt gotówkowy z prowizją 0% i ubezpieczeniem - II” to promocyjna oferta kredytu gotówkowego w Santander Banku Polska. Obniżone oprocentowanie oraz prowizja to główne zalety tej propozycji. 

Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska – promocja. Jakie warunki? Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska – promocja. Jakie warunki? (fot. Mateusz Szymański / Bankier.pl)


Ile można pożyczyć w Santander Bank Polska i na jak długo?

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
przewiń, aby zobaczyć całą tabelę

Kredyt gotówkowy z prowizją 0% i ubezpieczeniem - II” w Santander Bank Polska – podstawowe parametry kredytu  

Parametr

Wartość parametru

Minimalna kwota kredytu

4000 zł

Maksymalna kwota kredytu

30 000 zł - posiadacze Konta Jakie Chcę, 

60 000 zł - posiadacze Konta Select

Minimalny okres kredytowania

3 miesiące

Maksymalny okres kredytowania

120 miesięcy*

*Dostępny dla kredytów  na kwotę nie niższą niż 20 000 zł.

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska można zaciągnąć nie tylko na drobne wydatki. Instytucja pomoże sfinansować również większe potrzeby finansowe takie jak kupno samochodu czy remont. Bank podkreśla jednak, że na wysokość kredytu wpływa kilka czynników. Należą do nich m.in. wysokość oraz źródła dochodów klienta, ocena zdolności kredytowej czy tryb zawarcia umowy o kredyt.

Oferta specjalna kredytu nie ustępuje standardowemu kredytowi gotówkowemu pod kątem maksymalnego okresu kredytowania, który wynosi 10 lat. Bank podkreśla jednak, ze w przypadku niektórych źródeł otrzymywania dochodu maksymalny dostępny okres spłaty jest krótszy.

Kredyt gotówkowy w ramach promocji – jak złożyć wniosek?

Wniosek o kredyt gotówkowy w promocji można złożyć na dwa sposoby. Pierwszy z nich to wizyta w jednej z wybranych placówek banku. Pełna lista oddziałów znajduje się na stronie internetowej banku.

Druga to rozmowa przez infolinię. Po ustaleniu szczegółów i akceptacji umowy klient będzie mógł odebrać gotówkę w wybranej placówce lub wypłacić z podanego konta bankowego.

Dla kogo kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska?

Uczestnikiem promocji mogą zostać klienci, którzy ukończyli 18 r.ż. i otrzymali pozytywną decyzję kredytową dzięki odpowiedniej zdolności kredytowej. Nie mniej istotny jest także warunek dotyczący dochodów. Klient musi posiadać stałe oraz udokumentowane źródło ich otrzymywania. Z oferty mogę skorzystać ci, którzy zarabiają w oparciu o m.in. umowę o pracę, działalność gospodarczą, umowę zlecenie czy rentę.

Ile kosztuje promocyjny kredyt gotówkowy w Santanderze?

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
przewiń, aby zobaczyć całą tabelę

„Kredyt gotówkowy z prowizją 0% i ubezpieczeniem” w Santander Bank Polska – podstawowe koszty kredytu 

Parametr lub czynność

Opłata lub stawka

Oprocentowanie

9,79%

Prowizja od udzielenia pożyczki

0% - oferta z ubezpieczeniem, 

3,99% - oferta bez ubezpieczenia 

Prowizja za wcześniejszą spłatę

0 zł

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Promocja „Kredyt gotówkowy z prowizją 0% i ubezpieczeniem” to oferta, która kusi niskimi kosztami kredytowania. Warunki cenowe pożyczki w promocji są znacznie bardziej korzystne od kredytu gotówkowego, który można znaleźć w standardowej ofercie banku.

Oprocentowanie kredytu zostało wyznaczone na takim samym poziomie bez względu na wysokość kredytu. Stawka jest stała przez pierwsze 24 miesiące spłaty. W przypadku, kiedy zobowiązanie jest zaciągnięte na okres dłuższy niż 24 miesiące, bank stosuje oprocentowanie zmienne od 25 miesiąca.

Prowizja od udzielenia kredytu została zniesiona w przypadku klientów, którzy się zdecydują również na ubezpieczenie Spokojny Kredyt (dostępne pakiety - Pakiet życie i praca lub Pakiet życie plus). 

Dodatkowym plusem może być możliwość przedterminowej spłaty kredytu bez dodatkowych opłat. Taka opcja jest dostępna już od pierwszych miesięcy trwania umowy kredytowej.  

 „Kredyt gotówkowy z prowizją 0% i ubezpieczeniem - II” – warunki regulaminu

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
przewiń, aby zobaczyć całą tabelę

„Kredyt gotówkowy z prowizją 0% i ubezpieczeniem - II” w Santander Bank Polska – warunki regulaminu 

Promocja

Szczegóły

Okres obowiązywania promocji

„Kredyt gotówkowy z prowizją 0% i ubezpieczeniem - II”

Uczestnictwo w promocji pozwoli na otrzymanie korzystniejszych warunków cenowych od oferty standardowej. Warunek to posiadanie konta osobistego oraz ubezpieczenia Spokojny Kredyt. 

Klienci, którzy chcą zaciągnąć kredyt większy niż na 30 000 zł, poza kontem osobistym we wskazanym pakiecie mają obowiązek:

  • zapewnić wpływy na kwotę min. 10 000 zł łącznie (w tym jednorazowy wpływ na mih. 7500 zł) w każdym z trzech ostatnich miesięcy przypadających przed miesiącem złożenia wniosku o kredyt

lub

  • utrzymać w każdym z trzech miesięcy przypadających przed miesiącem złożenia wniosku o kredyt średnie saldo aktywów na min. 200 000 zł. 

Złożenie wniosku do 30 czerwca 2020 r.

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska – informacje dodatkowe

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) kredytu gotówkowego udzielonego za pośrednictwem usług Santander internet/Santander mobile, wynosi 13,97%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 593,26 zł, całkowita kwota do zapłaty 16 341,90 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 9,79% (stanowi sumę wartości stopy referencyjnej NBP, która na dzień 1.03.2020 r. wynosi 1,5% i marży banku w wysokości 8,29 p.p.), całkowity koszt kredytu 4 748,64 zł (w tym: prowizja 1 006,74 zł, odsetki 3 741,90 zł), umowa zawarta na okres 66 miesięcy, 65 miesięcznych rat równych w kwocie 247,90 zł, ostatnia rata 228,40 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 1.03.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Skorzystaj z pomocy eksperta

2020-06-01

Robot sprzątający: jaki wybrać? Ranking odkurzaczy automatycznych

Roboty sprzątające w znacznym stopniu ułatwiają nam wykonywanie codziennych obowiązków. Wbrew pozorom nie muszę oznaczać dużego wydatku. Warto zapoznać się z rankingiem odkurzaczy automatycznych.

2020-05-29

Podatek od kupna samochodu. Kiedy trzeba go zapłacić?

Zakup wymarzonych czterech kółek to nie wszystko. W niektórych przypadkach trzeba będzie jeszcze zapłacić podatek od kupna samochodu.

2020-05-28

Telefony dla seniora. Jaki smartfon dla seniora wybrać?

Osoby starsze często mają problemy z korzystaniem z możliwości, jakie dają nam nowe technologie. Znalezienie odpowiedniego telefonu dla seniora może znacznie ułatwić mu wiele codziennych czynności.

Spirala zadłużenia – czym jest? Jak się z niej wydostać?

Piętrzące się zadłużenie stanowi poważne zagrożenie dla domowego budżetu. Kiedy kolejne kredyty i pożyczki przeznaczane są na spłatę poprzednich, mamy do czynienia ze spiralą zadłużenia.

Co to jest kredyt studencki i jak go otrzymać?

Podjęcie studiów wiąże się z dużymi kosztami. Osoby, które nie posiadają odpowiednich dochodów, mają możliwość skorzystać z kredytu studenckiego.

Odrzucenie spadku. Jak uniknąć dziedziczenia długów?

Osoby, które otrzymują spadek, muszą zdawać sobie sprawę, że odziedziczyć można nie tylko majątek, ale również długi. Odrzucenie spadku umożliwia uniknięcie spłaty zobowiązań zaciągniętych przed spadkodawcę.

Ile kosztuje wesele? Orientacyjne koszty wesela

Ślub to bezsprzecznie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Musi mieć więc także odpowiednią oprawę. Przed rozpoczęciem przygotowań warto poznać koszty wesela.

Ikona informacji
poradniki