Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!


Kredyt gotówkowy z niską prowizją – edycja II” to promocyjna oferta kredytu gotówkowego w Santander Banku Polska. Obniżone oprocentowanie oraz prowizja to główne zalety tej propozycji. Co więcej, bank nie wymaga posiadania konta osobistego ani ubezpieczenia.

Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska – promocja. Jakie warunki? Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska – promocja. Jakie warunki? (fot. Mateusz Szymański / Bankier.pl)


Ile można pożyczyć w Santander Bank Polska i na jak długo?

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Kredyt gotówkowy z niską prowizją – edycja II” w Santander Bank Polska – podstawowe parametry kredytu  

Parametr

Wartość parametru

Minimalna kwota kredytu

2000 zł

Maksymalna kwota kredytu

230 000 zł

Minimalny okres kredytowania

2 miesiące

Maksymalny okres kredytowania

120 miesięcy*

*Dostępny dla kredytów  na kwotę nie niższą niż 20 000 zł.

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Promocja Santander Banku Polska wyróżnia się między innymi bardzo wysoką kwotą maksymalną. Dzięki temu kredyt w Santanderze pomoże sfinansować większy wydatek. Bank podkreśla jednak, że na wysokość kredytu wpływa kilka czynników. Należą do nich m.in. wysokość oraz źródła dochodów klienta, ocena zdolności kredytowej czy tryb zawarcia umowy o kredyt.

Oferta specjalna kredytu nie ustępuje standardowemu kredytowi gotówkowemu również pod kątem maksymalnego okresu kredytowania, który wynosi 10 lat. Bank podkreśla jednak, ze w przypadku niektórych źródeł otrzymywania dochodu maksymalny dostępny okres spłaty jest krótszy.

Kredyt gotówkowy w ramach promocji – jak złożyć wniosek?

Wniosek o kredyt gotówkowy w promocji można złożyć na dwa sposoby. Pierwszy z nich to wizyta w jednej z wybranych placówek banku. Pełna lista oddziałów znajduje się na stronie internetowej banku.

Druga to wniosek internetowy, z którego mogą skorzystać czytelnicy Bankier.pl. Po wysłaniu formularza kontaktowego do klienta zadzwoni doradca. Po ustaleniu szczegółów i akceptacji umowy klient będzie mógł odebrać gotówkę w wybranej placówce lub wypłacić z podanego konta bankowego.

Dla kogo kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska?

Uczestnikiem promocji mogą zostać klienci, którzy ukończyli 18 r.ż. i otrzymali pozytywną decyzję kredytową dzięki odpowiedniej zdolności kredytowej. Nie mniej istotny jest także warunek dotyczący dochodów. Klient musi posiadać stałe oraz udokumentowane źródło ich otrzymywania. Z oferty mogę skorzystać ci, którzy zarabiają w oparciu o m.in. umowę o pracę, działalność gospodarczą, umowę zlecenie czy rentę.

Ile kosztuje promocyjny kredyt gotówkowy w Santanderze?

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

„Kredyt gotówkowy z niską prowizją – edycja II” w Santander Bank Polska – podstawowe koszty kredytu 

Parametr lub czynność

Opłata lub stawka

Oprocentowanie

6,89%

Prowizja od udzielenia pożyczki

1,99%

Prowizja za wcześniejszą spłatę

0 zł

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Promocja „Kredyt gotówkowy z niską prowizją” to oferta, która kusi niskimi kosztami kredytowania. Warunki cenowe pożyczki w promocji są znacznie bardziej korzystne od kredytu gotówkowego, który można znaleźć w standardowej ofercie banku.

Oprocentowanie kredytu zostało wyznaczone na takim samym poziomie bez względu na wysokość kredytu. Stawka jest stała przez pierwsze 24 miesiące spłaty. W przypadku, kiedy zobowiązanie jest zaciągnięte na okres dłuższy niż 24 miesiące, bank stosuje oprocentowanie zmienne od 25 miesiąca.

Prowizja od udzielenia kredytu również została obniżona. Co istotne, preferencyjna stawka prowizji stosowana jest do każdego kredytu, który jest objęty promocją.

Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe w tej promocji. Istnieje możliwość dobrania do oferty ochrony ubezpieczeniowej, ale ten ruch nie zagwarantuje lepszych warunków cenowych. W przypadku skorzystania z ubezpieczenia jako podstawę do naliczenia składki bank bierze całkowitą kwotę kredytu. Ważne także, aby pamiętać, że kwota maksymalna podana przez bank obejmuje również kwotę składek z tytułu ubezpieczenia kredytobiorcy.

Dodatkowym plusem może być możliwość przedterminowej spłaty kredytu bez dodatkowych opłat. Taka opcja jest dostępna już od pierwszych miesięcy trwania umowy kredytowej.  

 „Kredyt gotówkowy z niską prowizją – edycja II” – warunki regulaminu

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

„Kredyt gotówkowy z niską prowizją – edycja II” w Santander Bank Polska – warunki regulaminu 

Promocja

Szczegóły

Okres obowiązywania promocji

„Kredyt gotówkowy z niską prowizją – edycja II” 

Uczestnictwo w promocji pozwoli na otrzymanie korzystniejszych warunków cenowych od oferty standardowej.

Złożenie wniosku do 31 maja 2019 r.

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska – informacje dodatkowe

  • Kredyt można spłacać za pomocą rat równych.
  • Bank nie stosuje dodatkowych zabezpieczeń kredytu.
  • Konto osobiste (np. Konto Jakie Chcę) nie jest warunkiem uczestnictwa w promocji.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,78%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 66 646,80 zł, całkowita kwota do zapłaty 90 134,83 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 6,89% (stanowi sumę wartości stopy referencyjnej NBP, która na dzień 12.11.2018 r. wynosi 1,50% i marży banku w wysokości 5,39 p.p.), całkowity koszt kredytu 23 488,03 zł (w tym: prowizja 1 353,20 zł, odsetki 22 134,83 zł), umowa zawarta na okres 101 miesięcy, 100 miesięcznych rat równych w kwocie 892,59 zł, ostatnia rata 875,83 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 12.11.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Minimalny okres spłaty dla kredytów gotówkowych udzielonych w czerwcu 2018r. wynosił 3 miesiące.

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-19

Kredyt gotówkowy dla obcokrajowca

Pracujący w naszym kraju obywatele chociażby Ukrainy, w którymś momencie chcą ubiegać się o kredyt na różne cele. Czy jest szansa na kredyt dla obcokrajowca?

2019-04-18

Kredyt czy leasing na samochód? Na co się zdecydować?

Przedsiębiorcy, którzy planują zakup auta do firmy, muszą zdecydować, czy skorzystać z kredytu na zakup samochodu, a może z leasingu. Wady i zalety.

2019-04-16

Jak otrzymać pożyczkę na raty dla bezrobotnego?

Choć zaciągnięcie pożyczki nie należy do trudności, to banki ją udzielą po spełnieniu kilku warunków. Brak stałego dochodu może być w tej sytuacji kłopotliwy.

Umowa kredytowa - do czego nas zobowiązuje?

Kredyt dokumentuje się przez podpisanie umowy między pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą. Na co zwrócić uwagę zanim złoży się podpis pod umową?

Różnice między kredytem a pożyczką. Sprawdź zanim podejmiesz decyzję

W artykułach często słowo kredyt i pożyczka traktowane są jak synonimy. Tymczasem między jednym i drugim zachodzą ogromne różnice.

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

Utrata pracy i kredyt – poradnik dla kredytobiorcy

Jakie mamy opcje, gdy szef wręcza zwolnienie, a nad głową wciąż wisi kredyt? Dowiedz się, jak poradzić sobie w takiej sytuacji.

Ikona informacji
poradniki