Zobacz wszystkie oferty
Santander Bank Polska - Wygodny kredyt gotówkowy Promocja
Dalej
Sprawdź warunki i koszty kredytu
Dokładamy starań, by dane prezentowane w naszych zestawieniach były jak najbardziej zbliżone do oferty, jaką otrzymasz w instytucji finansowej. Jednakże wpływ na nią mogą mieć indywidualne cechy klienta, nieuwzględniane w narzędziu. Dlatego porównanie ma charakter orientacyjny. Przedstawione parametry nie mogą stanowić podstaw do reklamacji. Jeżeli masz uwagi, napisz na banki@bankier.pl.
Parametry kredytu
Kwota kredytu 20000 zł
Okres kredytowania 48 miesięcy
Warunki
Rata 514 zł
RRSO 11.23%
Oprocentowanie 10.69%
Prowizja 0.0%
Do spłaty 24 667.43 zł
1695 osób wybrało w ciągu ostatnich 30 dni
Informacje dodatkowe
Klient nowy
Okres kredytowania od 25 do 120 miesięcy
Zaświadczenie o dochodach Indywidualnie dla wybranych klientów
Zgoda współmałżonka Dla podanych założeń kredyt można wziąć bez zgody współmałżonka.
Zabezpieczenie niewymagane
Typ rat równe
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) kredytu gotówkowego wynosi 11,22%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 29 600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 37 410,76 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 10,69%, całkowity koszt kredytu 7 810,76 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 7 810,76 zł), umowa zawarta na okres 54 miesięcy, 53 miesięczne raty równe w kwocie 693,58 zł, ostatnia rata 651,02 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30.06.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Spis treści
więcej Ikona strzałki


Ile można pożyczyć w Santander Bank Polska i na jak długo?

„Wygodny kredyt gotówkowy” w Santander Bank Polska – podstawowe parametry kredytu  

Parametr

Wartość parametru

Kwota kredytu

5000 zł - 40 000 zł

Minimalny okres kredytowania

3 miesiące

Maksymalny okres kredytowania

120 miesięcy*

*Dotyczy kredytu dla osób wykonujących wolny zawód lub posiadających umowę o pracę na czas nieokreślony. Pozostałe okresy kredytowania:

- 96 miesięcy - umowa na czas określony, umowa zlecenie, emerytura, renta,

- 84 miesiące - działalność gospodarcza,

- 72 miesiące - pozostałe umowy.

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska można zaciągnąć nie tylko na drobne wydatki. Instytucja pomoże sfinansować również większe potrzeby finansowe takie jak kupno samochodu czy remont. Bank podkreśla jednak, że na wysokość kredytu wpływa kilka czynników. Należą do nich m.in. wysokość oraz źródła dochodów klienta, ocena zdolności kredytowej czy tryb zawarcia umowy o kredyt.

Oferta specjalna kredytu nie ustępuje standardowemu kredytowi gotówkowemu pod kątem maksymalnego okresu kredytowania, który wynosi 10 lat. Bank podkreśla jednak, ze w przypadku niektórych źródeł otrzymywania dochodu maksymalny dostępny okres spłaty jest krótszy.

Kredyt gotówkowy w ramach promocji – jak złożyć wniosek?

Wniosek o kredyt gotówkowy w promocji można złożyć na dwa sposoby. Pierwszy z nich to wizyta w jednej z wybranych placówek banku. Pełna lista oddziałów znajduje się na stronie internetowej banku.

Druga to rozmowa przez infolinię. Po ustaleniu szczegółów i akceptacji umowy klient będzie mógł odebrać gotówkę w wybranej placówce lub wypłacić z podanego konta bankowego.

Dla kogo kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska?

Uczestnikiem promocji mogą zostać klienci, którzy ukończyli 18 r.ż. i otrzymali pozytywną decyzję kredytową dzięki odpowiedniej zdolności kredytowej. Nie mniej istotny jest także warunek dotyczący dochodów. Klient musi posiadać stałe oraz udokumentowane źródło ich otrzymywania. Z oferty mogę skorzystać ci, którzy zarabiają w oparciu o m.in. umowę o pracę, działalność gospodarczą, umowę zlecenie czy rentę.

Ile kosztuje Wygodny kredyt gotówkowy w Santanderze?

„Wygodny kredyt gotówkowy” w Santander Bank Polska – podstawowe koszty kredytu 

Parametr lub czynność

Opłata lub stawka

Oprocentowanie

10,69%

Prowizja od udzielenia pożyczki

0%

Prowizja za wcześniejszą spłatę

0 zł

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

"Wygodny kredyt gotówkowy" to oferta, która kusi niskimi kosztami kredytowania. Warunki cenowe pożyczki w promocji są bardziej korzystne od kredytu gotówkowego, który można znaleźć w standardowej ofercie banku.

Oprocentowanie kredytu zostało wyznaczone na takim samym poziomie bez względu na wysokość kredytu. Stawka jest stała przez pierwsze 24 miesiące spłaty. W przypadku, kiedy zobowiązanie jest zaciągnięte na okres dłuższy niż 24 miesiące, bank stosuje oprocentowanie zmienne od 25 miesiąca.

Podobnie jak oprocentowanie, prowizja kredytu również została wyznaczona na stałym poziomie. Nie jest uzależniona od posiadania ubezpieczenia.

Dodatkowym plusem może być możliwość przedterminowej spłaty kredytu bez dodatkowych opłat. Taka opcja jest dostępna już od pierwszych miesięcy trwania umowy kredytowej.  

Oferta jest dostępna do 30 września 2023 r. 

Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska – informacje dodatkowe

  • Kredyt można spłacać za pomocą rat równych.
  • Bank posiada w ofercie również Kredyt gotówkowy online dla posiadaczy dostępu do bankowości internetowej lub mobilnej. 

Przykład reprezentatywny:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) kredytu gotówkowego wynosi 11,22%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 29 600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 37 410,76 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 10,69%, całkowity koszt kredytu 7 810,76 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 7 810,76 zł), umowa zawarta na okres 54 miesięcy, 53 miesięczne raty równe w kwocie 693,58 zł, ostatnia rata 651,02 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30.06.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Zapytaj o kredyt! Dalej