Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!


Kredyt gotówkowy z prowizją 0% i ubezpieczeniem” to promocyjna oferta kredytu gotówkowego w Santander Banku Polska. Obniżone oprocentowanie oraz prowizja to główne zalety tej propozycji. 

Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska – promocja. Jakie warunki? Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska – promocja. Jakie warunki? (fot. Mateusz Szymański / Bankier.pl)


Ile można pożyczyć w Santander Bank Polska i na jak długo?

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
przewiń, aby zobaczyć całą tabelę

Kredyt gotówkowy z prowizją 0% i ubezpieczeniem” w Santander Bank Polska – podstawowe parametry kredytu  

Parametr

Wartość parametru

Minimalna kwota kredytu

4000 zł

Maksymalna kwota kredytu

30 000 zł - posiadacze Konta Jakie Chcę, 

60 000 zł - posiadacze Konta Select, Konta 24 VIP lub Konta Elite

Minimalny okres kredytowania

3 miesiące

Maksymalny okres kredytowania

120 miesięcy*

*Dostępny dla kredytów  na kwotę nie niższą niż 20 000 zł.

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska można zaciągnąć nie tylko na drobne wydatki. Instytucja pomoże sfinansować również większe potrzeby finansowe takie jak kupno samochodu czy remont. Bank podkreśla jednak, że na wysokość kredytu wpływa kilka czynników. Należą do nich m.in. wysokość oraz źródła dochodów klienta, ocena zdolności kredytowej czy tryb zawarcia umowy o kredyt.

Oferta specjalna kredytu nie ustępuje standardowemu kredytowi gotówkowemu pod kątem maksymalnego okresu kredytowania, który wynosi 10 lat. Bank podkreśla jednak, ze w przypadku niektórych źródeł otrzymywania dochodu maksymalny dostępny okres spłaty jest krótszy.

Kredyt gotówkowy w ramach promocji – jak złożyć wniosek?

Wniosek o kredyt gotówkowy w promocji można złożyć na dwa sposoby. Pierwszy z nich to wizyta w jednej z wybranych placówek banku. Pełna lista oddziałów znajduje się na stronie internetowej banku.

Druga to rozmowa przez infolinię. Po ustaleniu szczegółów i akceptacji umowy klient będzie mógł odebrać gotówkę w wybranej placówce lub wypłacić z podanego konta bankowego.

Dla kogo kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska?

Uczestnikiem promocji mogą zostać klienci, którzy ukończyli 18 r.ż. i otrzymali pozytywną decyzję kredytową dzięki odpowiedniej zdolności kredytowej. Nie mniej istotny jest także warunek dotyczący dochodów. Klient musi posiadać stałe oraz udokumentowane źródło ich otrzymywania. Z oferty mogę skorzystać ci, którzy zarabiają w oparciu o m.in. umowę o pracę, działalność gospodarczą, umowę zlecenie czy rentę.

Ile kosztuje promocyjny kredyt gotówkowy w Santanderze?

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
przewiń, aby zobaczyć całą tabelę

„Kredyt gotówkowy z prowizją 0% i ubezpieczeniem” w Santander Bank Polska – podstawowe koszty kredytu 

Parametr lub czynność

Opłata lub stawka

Oprocentowanie

9,79%

Prowizja od udzielenia pożyczki

0% - oferta z ubezpieczeniem, 

1,99% - oferta bez ubezpieczenia 

Prowizja za wcześniejszą spłatę

0 zł

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Promocja „Kredyt gotówkowy z prowizją 0% i ubezpieczeniem” to oferta, która kusi niskimi kosztami kredytowania. Warunki cenowe pożyczki w promocji są znacznie bardziej korzystne od kredytu gotówkowego, który można znaleźć w standardowej ofercie banku.

Oprocentowanie kredytu zostało wyznaczone na takim samym poziomie bez względu na wysokość kredytu. Stawka jest stała przez pierwsze 24 miesiące spłaty. W przypadku, kiedy zobowiązanie jest zaciągnięte na okres dłuższy niż 24 miesiące, bank stosuje oprocentowanie zmienne od 25 miesiąca.

Prowizja od udzielenia kredytu została zniesiona w przypadku klientów, którzy się zdecydują również na ubezpieczenie Spokojny Kredyt (dostępne pakiety - Pakiet życie i praca lub Pakiet życie plus). 

Dodatkowym plusem może być możliwość przedterminowej spłaty kredytu bez dodatkowych opłat. Taka opcja jest dostępna już od pierwszych miesięcy trwania umowy kredytowej.  

 „Kredyt gotówkowy z prowizją 0% i ubezpieczeniem” – warunki regulaminu

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
przewiń, aby zobaczyć całą tabelę

„Kredyt gotówkowy z prowizją 0% i ubezpieczeniem” w Santander Bank Polska – warunki regulaminu 

Promocja

Szczegóły

Okres obowiązywania promocji

„Kredyt gotówkowy z prowizją 0% i ubezpieczeniem”

Uczestnictwo w promocji pozwoli na otrzymanie korzystniejszych warunków cenowych od oferty standardowej. Warunek to posiadanie konta osobistego oraz ubezpieczenia Spokojny Kredyt. 

Klienci, którzy chcą zaciągnąć kredyt większy niż na 30 000 zł, poza kontem osobistym we wskazanym pakiecie mają obowiązek:

  • zapewnić wpływy na kwotę min. 10 000 zł łącznie (w tym jednorazowy wpływ na mih. 7500 zł) w każdym z trzech ostatnich miesięcy przypadających przed miesiącem złożenia wniosku o kredyt

lub

  • utrzymać w każdym z trzech miesięcy przypadających przed miesiącem złożenia wniosku o kredyt średnie saldo aktywów na min. 200 000 zł. 

Złożenie wniosku do 29 lutego 2020 r.

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska – informacje dodatkowe

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,39%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 995,53 zł, całkowita kwota do zapłaty 19 326,47 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 9,79% (stanowi sumę wartości stopy referencyjnej NBP, która na dzień 1.10.2019 r. wynosi 1,50% i marży banku w wysokości 8,29 p.p.), całkowity koszt kredytu 4 330,94 zł (w tym: prowizja 304,47 zł, odsetki 4026,47 zł), umowa zawarta na okres 58 miesięcy, 57 miesięcznych rat równych w kwocie 333,45 zł, ostatnia rata 319,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 1.10.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Sponsorowane
Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-10-01

Jak obliczyć, sprawdzić i zwiększyć zdolność kredytową?

Jak można sprawdzić, ile wynosi własna zdolność kredytowa? Czy trzeba z tym zagadnieniem udać się do banku? Odpowiadamy na te i inne pytania.

2019-09-12

Kredyt na dowód - kredyty na dowód bez zaświadczeń o dochodach

Kredyt na dowód znacznie ułatwia wnioskowanie o dodatkowe pieniądze w ramach oferty kredytów gotówkowych w banku i pożyczek w firmach pożyczkowych. Jak sama nazwa wskazuje, w oddziale banku wystarczy dowód do otrzymania kredytu gotówkowego.

2019-09-09

Hot hatche do 10, 15, 20 tys. Ranking sportowych aut

Hot Hatche, używane sportowe samochody coupe, można kupić już za mniej niż 10 tys. zł. Przeglądając setki ofert na serwisach ogłoszeniowych, wybraliśmy po siedem aut typu hot hatch w trzech przedziałach cenowych - do 10 tys. zł, 15 tys. zł i 20 tys. zł. Kryteriami, które posłużyły za podstawę naszego wyboru, było przyspieszenie, osiągi silnika przy jednocześnie niskiej cenie, a także dostępność danego modelu w Polsce w oparciu o ogłoszenia sprzedaży w najpopularniejszych serwisach ogłoszeniowych.

Kredyt samochodowy 50/50 - oferta, warunki

Jednym z popularniejszych produktów pozwalających na finansowanie zakupu samochodu jest kredyt 50/50. Na czym dokładnie polega i czy warto się nim w ogóle zainteresować?

Kredyt gotówkowy 50 tys. na 10 lat

Jest to już dość duża kwota, dlatego przed zaciągnięciem takiego kredytu, warto zastanowić się, czy na pewno jesteśmy w stanie go spłacić. Kto właściwie ma szanse na otrzymanie tak wysokiego kredytu?

Czy nadal jest sens brać coś na raty, żeby budować historię kredytową?

Od wielu lat panuje przeświadczenie o tym, że osoba, która ma czystą kartę w historii kredytowej, nie ma szans na otrzymanie większego kredytu. Zapytałam banki, jak oceniają swoich klientów i czy ci bez rat na mały sprzęt RTV/AGD nadal nie mają co liczyć na większy kredyt.  

Kredyt gotówkowy 100 tys. na 10 lat - warunki, zarobki, rata

Zmieniający się styl życia i rosnące potrzeby konsumenckie sprawiają, że staramy się ciągle podnosić standard naszego życia, na co nie zawsze mamy wystarczająco dużo pieniędzy. Nie można się zatem dziwić temu, że coraz większa grupa osób decyduje się na zaciągnięcie kredytu.

Ikona informacji
poradniki