Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!


Na stronie KasaTAK.pl w kilku prostych krokach można złożyć wniosek o pożyczkę pozabankową do 15 000 złotych. Pożyczkodawca udziela pożyczek ekspresowych i ratalnych osobom posiadającym stały dochód. Wszystkich formalności niezbędnych do otrzymania pożyczki można dopełnić przez Internet.

Ile maksymalnie można pożyczyć w serwisie KasaTAK?

Pożyczki pozabankowe w serwisie KasaTAK mogą być ekspresowe lub ratalne. Oba rodzaje różnią się maksymalną kwotą, jaką można pożyczyć. Nowi klienci, którzy z serwisu KasaTak.pl korzystają po raz pierwszy i nie korzystali dotychczas z innych serwisów pożyczkowych należących do Grupy Ferratum mogą pożyczyć:

 • od 100 do 5000 złotych w ramach pożyczki ekspresowej,
 • od 100 do 10 000 złotych w ramach pożyczki ratalnej.

Stali klienci, czyli tacy, którzy spłacili już co najmniej jedną pożyczkę z KasaTAK, mogą pożyczyć:

 • od 100 do 5000 złotych w ramach pożyczki ekspresowej,
 • od 100 do 15 000 złotych w ramach pożyczki ratalnej.

Maksymalna wysokość kwoty pożyczki ustalana jest w każdym przypadku indywidualnie i zależy od zdolności kredytowej i historii kredytowej wnioskodawcy oraz od historii współpracy pomiędzy pożyczkodawcą a osobą składającą wniosek.

Zobacz też: Gdzie najlepiej wziąć pożyczkę na 10 tysięcy złotych?

Jaki okres spłaty mają pożyczki pozabankowe z KasaTAK?

KasaTAK umożliwia wzięcie pożyczki na okres od 15 dni do 4 lat w zależności od rodzaju pożyczki i tego, czy wnioskodawca składa w serwisie swój pierwszy wniosek, czy kolejny. Maksymalny okres spłaty pożyczki pozabankowej mają ustalany indywidualnie, a decyzja w tej sprawie opierana jest na tych samych czynnikach co wysokość maksymalna kwoty pożyczki.

Ratalne pożyczki pozabankowe w serwisie KasaTAK.pl udzielane są na okres od 6 do 48 miesięcy. KasaTAK.pl oferuje ekspresowe pożyczki na 30 dni lub 15 dni, ale nie tylko. Nowi klienci mogą zaciągnąć pożyczkę na 45 dni. 

Sposób, jak wziąć pożyczkę za pośrednictwem serwisu KasaTAK

Wnioski o pożyczki pozabankowe na KasaTAK.pl można składać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W celu pozyskania pożyczki należy:

 • wybrać kwotę i okres spłaty,
 • wypełnić wniosek, podając dane osobowe, kontaktowe oraz inne niezbędne do uzyskania pożyczki,
 • dokonać weryfikacji danych przelewem (1 grosz) lub poprzez system bankowości elektronicznej,
 • czekać na decyzję.

Należy także zaakceptować regulamin i wyrazić niezbędne zgody podczas składania wniosku.

Zobacz też: Które pożyczki są bez przelewania grosza?

Kto może wziąć pożyczkę z KasaTAK? Wymagania wobec pożyczkobiorcy

Serwis KasaTAK pożyczki pozabankowe oferuje osobom, które mają zdolność kredytową oraz pozytywną historię kredytową. Historia kredytowa wnioskodawców sprawdzana jest w Biurze Informacji Kredytowej. Oprócz tego pożyczkodawca wymaga od wnioskodawcy:

 • ukończenia 21 lat,
 • posiadania polskiego obywatelstwa i adresu stałego zamieszkania w Polsce,
 • posiadania ważnego dowodu osobistego,
 • posiadania adresu e-mail i numeru telefonu komórkowego,
 • posiadania rachunku bankowego, wyłączając rachunki prowadzone przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe.

Wnioskodawca starający się o pożyczkę przez serwis KasaTAK powinien też być wolny od zadłużenia. Pożyczkodawca sprawdza, czy osoba składająca wniosek nie znalazła się w rejestrach dłużników. W tym celu sprawdzane są wpisy w Krajowym Rejestrze Długów BIG, ERIF BIG i BIG InfoMonitor.

Ile kosztują pożyczki pozabankowe w KasaTAK?

Koszty pożyczki pozabankowej wziętej za pośrednictwem serwisu KasaTAK.pl różnią się w zależności od kwoty pożyczki i okresu spłaty. Części składowe kosztu pożyczki to:

 • odsetki – oprocentowanie nominalne pożyczek pozabankowych w KasaTAK wynosi 10 procent w stosunku rocznym,
 • opłaty niezbędne do udzielenia pożyczki – opłata administracyjna i za uruchomienie pożyczki.

W razie problemów ze spłatą pożyczki w wyznaczonym terminie należy ponieść koszty przygotowania nowego harmonogramu spłaty.

Co jeszcze warto wiedzieć o pożyczkach pozabankowych z KasaTAK?

Pożyczki pozabankowe za pośrednictwem serwisu KasaTAK oferuje Ferratum Bank i to z tym bankiem zawiera się umowę pożyczki. O pożyczki pozabankowe w tej instytucji finansowej można wnioskować online. Do 14 dni od podpisania umowy pożyczkowej można od niej odstąpić. Należy to zrobić na piśmie, przesyłając oświadczenie do siedziby głównej pożyczkodawcy. W przypadku odstąpienia od umowy należy zwrócić całą pożyczoną kwotę wraz z odsetkami naliczonymi za czas korzystania z pieniędzy.

W KasaTAK można uzyskać pożyczkę, nawet jeśli spłaca się kredyt lub pożyczkę w innej instytucji finansowej. Warunkiem jest terminowe i regularne spłacanie zobowiązania odnotowane w Biurze Informacji Kredytowej.

Ikona informacji Najnowsze poradniki finansowe:

2021-02-24

Pierwsza pożyczka za darmo. Na czym polega darmowa pożyczka?

W obiegowej opinii utarło się przeświadczenie, że za każdą pożyczkę trzeba płacić. Darmowe pożyczki jednak nie tylko istnieją, ale cieszą się również dużą popularnością. Warto dowiedzieć się, czym są promocje rodzaju pierwsza pożyczka za darmo.

2021-02-24

Pożyczki bez BIK. Jak znaleźć pożyczki bez BIK-u i KRD?

Fakt posiadania innego zadłużenia staje się często przeszkodą do uzyskania kredytu. Zdecydowanie łatwiej znaleźć pożyczki bez BIK. Warto dowiedzieć się, czym należy się kierować oraz jak wygląda cała procedura.

2020-09-03

Jak otrzymać pożyczkę na raty dla bezrobotnego?

Choć zaciągnięcie pożyczki nie należy do trudności, to banki udzielą ją po spełnieniu kilku warunków. Brak stałego dochodu może być w tej sytuacji kłopotliwy.

Wierzyciel - kim jest? Wierzyciel hipoteczny, osobisty, alimentacyjny

Wierzyciel to osoba, która ma prawo do formułowania żądania spełnienia świadczenia od innej osoby. Jeśli twój status to wierzyciel osobisty, wierzyciel hipoteczny, wierzyciel alimentacyjny, sprawdź jakie przysługują Ci prawa.

Pożyczka pod zastaw samochodu - na czym polega?

Nie każdy klient może starać się o pożyczkę, gdy posiada inne zadłużenia lub jego historia kredytowa pozostawia wiele do życzenia. Co zrobić w takiej sytuacji? Dobrym rozwiązaniem może okazać się wówczas pożyczka pod zastaw samochodu, którą udzielają firmy pozabankowe

Raty 0 - czym charakteryzuje się pożyczka z ratami 0 procent?

Raty 0 procent dostępne są w ofertach zakupów ratalnych i promocyjnych chwilówek. Żeby mieć prawdziwe raty 0 procent, należy dokładnie czytać umowę.

Jak wyjść z długów - kto pomaga? Długi bankowe, komornicze

Życie z długami jest niezwykle trudne, zwłaszcza w sytuacji, w której spłata zobowiązań nie jest możliwa. Warto poszukać sposobów na to, jak wyjść z długów, i wdrożyć w życie skuteczny plan.