Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!


Na stronie KasaTAK.pl w kilku prostych krokach można złożyć wniosek o pożyczkę pozabankową do 15 000 złotych. Pożyczkodawca udziela pożyczek ekspresowych i ratalnych osobom posiadającym stały dochód. Wszystkich formalności niezbędnych do otrzymania pożyczki można dopełnić przez Internet.

Ile maksymalnie można pożyczyć w serwisie KasaTAK?

Pożyczki pozabankowe w serwisie KasaTAK mogą być ekspresowe lub ratalne. Oba rodzaje różnią się maksymalną kwotą, jaką można pożyczyć. Nowi klienci, którzy z serwisu KasaTak.pl korzystają po raz pierwszy i nie korzystali dotychczas z innych serwisów pożyczkowych należących do Grupy Ferratum mogą pożyczyć:

 • od 100 do 5000 złotych w ramach pożyczki ekspresowej,
 • od 100 do 10 000 złotych w ramach pożyczki ratalnej.

Stali klienci, czyli tacy, którzy spłacili już co najmniej jedną pożyczkę z KasaTAK, mogą pożyczyć:

 • od 100 do 5000 złotych w ramach pożyczki ekspresowej,
 • od 100 do 15 000 złotych w ramach pożyczki ratalnej.

Maksymalna wysokość kwoty pożyczki ustalana jest w każdym przypadku indywidualnie i zależy od zdolności kredytowej i historii kredytowej wnioskodawcy oraz od historii współpracy pomiędzy pożyczkodawcą a osobą składającą wniosek.

Zobacz też: Gdzie najlepiej wziąć pożyczkę na 10 tysięcy złotych?

Jaki okres spłaty mają pożyczki pozabankowe z KasaTAK?

KasaTAK umożliwia wzięcie pożyczki na okres od 15 dni do 4 lat w zależności od rodzaju pożyczki i tego, czy wnioskodawca składa w serwisie swój pierwszy wniosek, czy kolejny. Maksymalny okres spłaty pożyczki pozabankowej mają ustalany indywidualnie, a decyzja w tej sprawie opierana jest na tych samych czynnikach co wysokość maksymalna kwoty pożyczki.

Ratalne pożyczki pozabankowe w serwisie KasaTAK.pl udzielane są na okres od 6 do 48 miesięcy. KasaTAK.pl oferuje ekspresowe pożyczki na 30 dni lub 15 dni, ale nie tylko. Nowi klienci mogą zaciągnąć pożyczkę na 45 dni. 

Sposób, jak wziąć pożyczkę za pośrednictwem serwisu KasaTAK

Wnioski o pożyczki pozabankowe na KasaTAK.pl można składać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W celu pozyskania pożyczki należy:

 • wybrać kwotę i okres spłaty,
 • wypełnić wniosek, podając dane osobowe, kontaktowe oraz inne niezbędne do uzyskania pożyczki,
 • dokonać weryfikacji danych przelewem (1 grosz) lub poprzez system bankowości elektronicznej,
 • czekać na decyzję.

Należy także zaakceptować regulamin i wyrazić niezbędne zgody podczas składania wniosku.

Zobacz też: Które pożyczki są bez przelewania grosza?

Kto może wziąć pożyczkę z KasaTAK? Wymagania wobec pożyczkobiorcy

Serwis KasaTAK pożyczki pozabankowe oferuje osobom, które mają zdolność kredytową oraz pozytywną historię kredytową. Historia kredytowa wnioskodawców sprawdzana jest w Biurze Informacji Kredytowej. Oprócz tego pożyczkodawca wymaga od wnioskodawcy:

 • ukończenia 21 lat,
 • posiadania polskiego obywatelstwa i adresu stałego zamieszkania w Polsce,
 • posiadania ważnego dowodu osobistego,
 • posiadania adresu e-mail i numeru telefonu komórkowego,
 • posiadania rachunku bankowego, wyłączając rachunki prowadzone przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe.

Wnioskodawca starający się o pożyczkę przez serwis KasaTAK powinien też być wolny od zadłużenia. Pożyczkodawca sprawdza, czy osoba składająca wniosek nie znalazła się w rejestrach dłużników. W tym celu sprawdzane są wpisy w Krajowym Rejestrze Długów BIG, ERIF BIG i BIG InfoMonitor.

Ile kosztują pożyczki pozabankowe w KasaTAK?

Koszty pożyczki pozabankowej wziętej za pośrednictwem serwisu KasaTAK.pl różnią się w zależności od kwoty pożyczki i okresu spłaty. Części składowe kosztu pożyczki to:

 • odsetki – oprocentowanie nominalne pożyczek pozabankowych w KasaTAK wynosi 10 procent w stosunku rocznym,
 • opłaty niezbędne do udzielenia pożyczki – opłata administracyjna i za uruchomienie pożyczki.

W razie problemów ze spłatą pożyczki w wyznaczonym terminie należy ponieść koszty przygotowania nowego harmonogramu spłaty.

Co jeszcze warto wiedzieć o pożyczkach pozabankowych z KasaTAK?

Pożyczki pozabankowe za pośrednictwem serwisu KasaTAK oferuje Ferratum Bank i to z tym bankiem zawiera się umowę pożyczki. O pożyczki pozabankowe w tej instytucji finansowej można wnioskować online. Do 14 dni od podpisania umowy pożyczkowej można od niej odstąpić. Należy to zrobić na piśmie, przesyłając oświadczenie do siedziby głównej pożyczkodawcy. W przypadku odstąpienia od umowy należy zwrócić całą pożyczoną kwotę wraz z odsetkami naliczonymi za czas korzystania z pieniędzy.

W KasaTAK można uzyskać pożyczkę, nawet jeśli spłaca się kredyt lub pożyczkę w innej instytucji finansowej. Warunkiem jest terminowe i regularne spłacanie zobowiązania odnotowane w Biurze Informacji Kredytowej.