Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!


W Ekspres Kasa pożyczka pozabankowa przez Internet może wynosić nawet 15 000 złotych. Pożyczkodawca oferuje kilka rodzajów pożyczek, o które mogą starać się osoby spełniające stawiane przed pożyczkobiorcami wymagania. Wniosek o pożyczkę pozabankową można złożyć online.

Ekspres Kasa - oferta pożyczek pozabankowych online Ekspres Kasa - oferta pożyczek pozabankowych online (YAY Foto)

Jaką maksymalną kwotę można pożyczyć w Ekspres Kasa?

Pożyczka pozabankowa przez Internet w Ekspres Kasa może być darmowa lub ratalna. Obie opcje różnią się maksymalną wysokością kwoty, jaką można pożyczyć. Najwyższa możliwa kwota do uzyskania ustalana jest w każdym przypadku indywidualnie i zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Darmowa pożyczka pozabankowa w Ekspres Kasa może wynosić od 300 do 5000 złotych. To oferta skierowana wyłącznie do nowych klientów, a promocyjne warunki (RRSO 0 procent) obowiązują tylko w przypadku terminowej spłaty zobowiązania.

Ratalna pożyczka pozabankowa przez Internet w Ekspres Kasa daje dostęp do kwoty od 1000 do 15 000 złotych, a progi kwotowe ustalane są co 500 złotych.

Na ile można wziąć pożyczkę pozabankową przez Internet w Ekspres Kasa?

Szybką pożyczkę pozabankową do kwoty 5000 złotych za pośrednictwem Ekspres Kasa można wziąć na okres od 15, 30 lub 45 dni. Najdłuższy termin dotyczy wyłącznie pierwszych pożyczek. Ratalną pożyczkę pozabankową należy spłacić w okresie od 6 do 48 miesięcy. Pożyczkodawca może ustalać minimalne i maksymalne okresy spłaty dla poszczególnych kwot w obu rodzajach pożyczki. Wpływa na okres spłaty może mieć wiarygodność kredytowa wnioskodawcy o pożyczkę pozabankową.

Jak zdobyć pożyczkę pozabankową za pośrednictwem Ekspres Kasa?

Pożyczka pozabankowa przez Internet na Ekspreskasa.pl dostępna jest po złożeniu wniosku. Na stronie pożyczkodawcy należy wybrać rodzaj pożyczki (darmową lub ratalną), a następnie ustalić kwotę i czas spłaty zobowiązania przy użyciu funkcjonalnych suwaków lub wybierając z rozwijanej listy.

Kolejnym krokiem jest podanie niezbędnych danych osobowych oraz kontaktowych. Podczas składania pierwszego wniosku o pożyczkę pozabankową na Ekspres Kasa zakłada się konto w serwisie. Po uzupełnieniu danych i wybraniu kwoty oraz okresu spłaty i zaakceptowaniu polityki prywatności można kliknąć przycisk „Wyślij wniosek”.

Następnym etapem jest weryfikacja podanych w formularzu danych. W tym celu wnioskodawca o pożyczkę pozabankową online zobowiązany jest skorzystać z jednej z dwóch akceptowanych przez Ekspres Kasa metod:

 • powinien wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 grosza na konto podane przez pożyczkodawcę z rachunku bankowego, którego jest właścicielem,
 • powinien zalogować się na swoje konto w systemie bankowości elektronicznej, używają platformy Instantor.

Po pomyślnej weryfikacji danych wniosek o pożyczkę pozabankową przez Internet trafia do rozpatrzenia.

Kto może ubiegać się o pożyczkę pozabankową w Ekspres Kasa?

Niezależnie od rodzaju pożyczki pozabankowej wnioskodawca musi spełniać te same kryteria, by móc złożyć wniosek. O pożyczkę pozabankową w Ekspres Kasa mogą starać się tylko te osoby, które spełniają poniższe warunki:

 • są pełnoletnie i posiadają ważny dowód osobisty (mają ukończone 18 lat),
 • posiadają obywatelstwo polskie oraz adres zamieszkania na terytorium Polski,
 • mają regularne dochody,
 • posiadają rachunek bankowy,
 • posiadają adres e-mail i numer telefonu komórkowego,
 • nie znajdują się na listach dłużników KRD, ERIF ani BIG InfoMonitor.

Złożenie wniosku o pożyczkę pozabankową w Ekspres Kasa wymaga również zatwierdzenia warunków umowy oraz regulaminu korzystania ze strony i zaakceptowaniu innych wymaganych przez pożyczkodawcę zapisów.

Ile kosztuje pożyczka pozabankowa online w Ekspres Kasa?

Na koszt pożyczki pozabankowej online z Ekspres Kasa składają się:

 • odsetki – oprocentowanie nominalne pożyczek wynosi 10 procent w skali roku,
 • opłata z tytułu uruchomienia pożyczki,
 • opłata administracyjna.

Na ostateczną wysokość kosztów wpływają takie czynniki jak zdolność kredytowa, historia kredytowa, okres spłaty oraz wysokość kwoty pożyczki.

Zobacz również: Istnieją również oferty pożyczek dla zadłużonych bez zdolności kredytowej

Co jeszcze warto wiedzieć o pożyczkach pozabankowych w Ekspres Kasa?

Ekspres kasa należy do tej samej grupy co Ferratum Bank. Ferratum Bank w 2012 roku uzyskał licencję instytucji bankowej. Firma działa w 23 państwach. Należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, co świadczy o profesjonalizmie oraz działaniu wedle zasad etyki wobec klientów banku i pracowników.

Decyzja w sprawie wniosku o pożyczkę pozabankową online złożonego za pośrednictwem portalu Ekspres Kasa wydawana jest w 15 minut. W przypadku przyznania pożyczki pieniądze trafiają na konto pożyczkobiorcy nawet w kilka minut, w zależności od zasad działania banku, w których pożyczkobiorca posiada rachunek.

Ikona informacji Najnowsze poradniki finansowe:

2020-12-07

RRSO - co to jest i jak obliczyć dla kredytu? Wzór | Poradnik SMART Bankier.pl

Każdy, kto zastanawia się nad wzięciem kredytu czy chwilówki, ma dylemat, co do kosztów zobowiązania. W formularzach informacyjnych pojawia się RRSO – nie każdy jednak wie, co to oznacza, jak wpływa na koszt kredytu.

2020-10-23

Wezwanie do zapłaty - rodzaje. Jak napisać i kiedy?

Otrzymałeś wezwanie do zapłaty? Może sam zastanawiasz się, jak je napisać i wysłać swojemu dłużnikowi? Jego treść jest bardzo ważna, sprawdź już teraz, co powinno zawierać wezwanie do zapłaty.

2020-06-16

Jak obliczyć, sprawdzić i zwiększyć zdolność kredytową?

Zdolność kredytowa określa jeden z najważniejszych parametrów naszego finansowego życia. Choć na jej temat krąży wiele mitów, warto przekonać się, ile naprawdę wynosi. Będzie to możliwe dzięki kalkulatorowi zdolności kredytowej.

Pożyczki dla firm - jak wybrać najlepszą pożyczkę firmową?

Każdy przedsiębiorca prędzej czy później będzie potrzebował pożyczki na firmę. Pożyczka firmowa umożliwia rozwój działalności, wdrożenie innowacji, nabycie nowego, niezbędnego do prowadzenia firmy sprzętu. Sprawdź, o czym należy pamiętać, wybierając pożyczki dla firm.

Pożyczka przez Internet na konto - zalety pożyczki online na konto

Pożyczka online na konto to szybki i wygodny sposób na “zastrzyk”gotówki. To wybawienie dla osób, które mają problem z płynnością finansową lub chcą spełnić swoje marzenia.

BIK - co to jest? Czyszczenie BIK, raport za darmo

BIK - ten tajemniczo brzmiący skrót to nic innego, jak Biuro Informacji Kredytowej, zbierający dane na temat naszych finansów. Czy możliwe jest popularne "czyszczenie BIK"?  

Krajowy Rejestr Dłużników (KRD) - jak sprawdzić? Baza KRD

Krajowy Rejestr Długów BIG umożliwia monitoring sytuacji finansowej każdej osoby fizycznej. Sprawdź, czy nie padłeś ofiarą zaciągnięcia kredytu na Twoje dane.