Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!
RRSO 0.0%
Kwota pożyczki 300.0 – 5000.0 zł
Okres spłaty 15 – 45 dni
Przykład reprezentatywny Promocja trwa od 01.10.2019 do odwołania. Organizatorem promocji jest Ferratum Bank p.l.c. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (dalej: „RRSO”) na przykładzie reprezentatywnej mikropożyczki na dzień 09.03.2018 r.: 0%, całkowita kwota pożyczki: 1.000 PLN (bez kredytowanych kosztów pożyczki), koszt całkowity pożyczki: 0 PLN, kwota całkowita do spłaty: 1.000 PLN, spłata pożyczki w terminie 30 dni w jednej racie, zmienna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 0% w skali roku (odsetki obliczone na podstawie 365 dni). Regulamin promocji „Pierwsza pożyczka za 0,00 PLN”, warunki umowy oraz formularz informacyjny dostępne są na stronie: www.ferratum.pl.Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej. Warunkiem skorzystania z Promocji jest spłata pożyczki w ustalonym terminie.
RRSO 1971.4%
Kwota pożyczki 300.0 – 5000.0 zł
Okres spłaty 15 – 30 dni
Przykład reprezentatywny Warunki spłaty dla kolejnej mikropożyczki. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (dalej: „RRSO”) na przykładzie reprezentatywnej mikropożyczki na dzień 09.03.2018 r.: 1971,4%, całkowita kwota pożyczki 1.000 PLN (bez kredytowanych kosztów pożyczki), spłata w terminie 30 dni w jednej racie, koszt całkowity pożyczki: 282,88 PLN (w tym opłata administracyjna w wysokości 274,66 PLN oraz odsetki od pożyczki w wysokości 8,22 PLN), kwota całkowita do spłaty: 1.282,88 PLN. Zmienna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 10% w skali roku (odsetki obliczone na podstawie 365 dni). Szczegóły oferty, w tym warunki umowy oraz formularz informacyjny dostępne są na stronie internetowej www.ferratum.pl. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej.


W Ekspres Kasa pożyczka pozabankowa przez Internet może wynosić nawet 15 000 złotych. Pożyczkodawca oferuje kilka rodzajów pożyczek, o które mogą starać się osoby spełniające stawiane przed pożyczkobiorcami wymagania. Wniosek o pożyczkę pozabankową można złożyć online.

Ekspres Kasa - oferta pożyczek pozabankowych online Ekspres Kasa - oferta pożyczek pozabankowych online (YAY Foto)

Jaką maksymalną kwotę można pożyczyć w Ekspres Kasa?

Pożyczka pozabankowa przez Internet w Ekspres Kasa może być darmowa lub ratalna. Obie opcje różnią się maksymalną wysokością kwoty, jaką można pożyczyć. Najwyższa możliwa kwota do uzyskania ustalana jest w każdym przypadku indywidualnie i zależy od zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Darmowa pożyczka pozabankowa w Ekspres Kasa może wynosić od 300 do 5000 złotych. To oferta skierowana wyłącznie do nowych klientów, a promocyjne warunki (RRSO 0 procent) obowiązują tylko w przypadku terminowej spłaty zobowiązania.

Ratalna pożyczka pozabankowa przez Internet w Ekspres Kasa daje dostęp do kwoty od 1000 do 15 000 złotych, a progi kwotowe ustalane są co 500 złotych.

Na ile można wziąć pożyczkę pozabankową przez Internet w Ekspres Kasa?

Szybką pożyczkę pozabankową do kwoty 5000 złotych za pośrednictwem Ekspres Kasa można wziąć na okres od 15, 30 lub 45 dni. Najdłuższy termin dotyczy wyłącznie pierwszych pożyczek. Ratalną pożyczkę pozabankową należy spłacić w okresie od 6 do 48 miesięcy. Pożyczkodawca może ustalać minimalne i maksymalne okresy spłaty dla poszczególnych kwot w obu rodzajach pożyczki. Wpływa na okres spłaty może mieć wiarygodność kredytowa wnioskodawcy o pożyczkę pozabankową.

Jak zdobyć pożyczkę pozabankową za pośrednictwem Ekspres Kasa?

Pożyczka pozabankowa przez Internet na Ekspreskasa.pl dostępna jest po złożeniu wniosku. Na stronie pożyczkodawcy należy wybrać rodzaj pożyczki (darmową lub ratalną), a następnie ustalić kwotę i czas spłaty zobowiązania przy użyciu funkcjonalnych suwaków lub wybierając z rozwijanej listy.

Kolejnym krokiem jest podanie niezbędnych danych osobowych oraz kontaktowych. Podczas składania pierwszego wniosku o pożyczkę pozabankową na Ekspres Kasa zakłada się konto w serwisie. Po uzupełnieniu danych i wybraniu kwoty oraz okresu spłaty i zaakceptowaniu polityki prywatności można kliknąć przycisk „Wyślij wniosek”.

Następnym etapem jest weryfikacja podanych w formularzu danych. W tym celu wnioskodawca o pożyczkę pozabankową online zobowiązany jest skorzystać z jednej z dwóch akceptowanych przez Ekspres Kasa metod:

 • powinien wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 grosza na konto podane przez pożyczkodawcę z rachunku bankowego, którego jest właścicielem,
 • powinien zalogować się na swoje konto w systemie bankowości elektronicznej, używają platformy Instantor.

Po pomyślnej weryfikacji danych wniosek o pożyczkę pozabankową przez Internet trafia do rozpatrzenia.

Kto może ubiegać się o pożyczkę pozabankową w Ekspres Kasa?

Niezależnie od rodzaju pożyczki pozabankowej wnioskodawca musi spełniać te same kryteria, by móc złożyć wniosek. O pożyczkę pozabankową w Ekspres Kasa mogą starać się tylko te osoby, które spełniają poniższe warunki:

 • są pełnoletnie i posiadają ważny dowód osobisty (mają ukończone 18 lat),
 • posiadają obywatelstwo polskie oraz adres zamieszkania na terytorium Polski,
 • mają regularne dochody,
 • posiadają rachunek bankowy,
 • posiadają adres e-mail i numer telefonu komórkowego,
 • nie znajdują się na listach dłużników KRD, ERIF ani BIG InfoMonitor.

Złożenie wniosku o pożyczkę pozabankową w Ekspres Kasa wymaga również zatwierdzenia warunków umowy oraz regulaminu korzystania ze strony i zaakceptowaniu innych wymaganych przez pożyczkodawcę zapisów.

Ile kosztuje pożyczka pozabankowa online w Ekspres Kasa?

Na koszt pożyczki pozabankowej online z Ekspres Kasa składają się:

 • odsetki – oprocentowanie nominalne pożyczek wynosi 10 procent w skali roku,
 • opłata z tytułu uruchomienia pożyczki,
 • opłata administracyjna.

Na ostateczną wysokość kosztów wpływają takie czynniki jak zdolność kredytowa, historia kredytowa, okres spłaty oraz wysokość kwoty pożyczki.

Zobacz również: Istnieją również oferty pożyczek dla zadłużonych bez zdolności kredytowej

Co jeszcze warto wiedzieć o pożyczkach pozabankowych w Ekspres Kasa?

Ekspres kasa należy do tej samej grupy co Ferratum Bank. Ferratum Bank w 2012 roku uzyskał licencję instytucji bankowej. Firma działa w 23 państwach. Należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, co świadczy o profesjonalizmie oraz działaniu wedle zasad etyki wobec klientów banku i pracowników.

Decyzja w sprawie wniosku o pożyczkę pozabankową online złożonego za pośrednictwem portalu Ekspres Kasa wydawana jest w 15 minut. W przypadku przyznania pożyczki pieniądze trafiają na konto pożyczkobiorcy nawet w kilka minut, w zależności od zasad działania banku, w których pożyczkobiorca posiada rachunek.


2019-11-08

Pożyczka przez Internet na konto - zalety pożyczki online na konto

Pożyczka online na konto to szybki i wygodny sposób na “zastrzyk”gotówki. To wybawienie dla osób, które mają problem z płynnością finansową lub chcą spełnić swoje marzenia.

2019-10-01

Jak obliczyć, sprawdzić i zwiększyć zdolność kredytową?

Jak można sprawdzić, ile wynosi własna zdolność kredytowa? Czy trzeba z tym zagadnieniem udać się do banku? Odpowiadamy na te i inne pytania.

2019-05-30

Pożyczka na wkład własny do kredytu hipotecznego

Jednym z warunków otrzymania kredytu hipotecznego jest posiadanie odpowiedniego wkładu własnego. Czy i jak można otrzymać pożyczkę na wkład własny?

Pożyczki na raty miesięczne przez internet

Liczba osób, które każdego roku decydują się na zaciągnięcie pożyczki jest wciąż bardzo duża. Nie dziwi zatem fakt, że ilość instytucji finansowych oferujących nam różnorodne produkty finansowe tego rodzaju nieustannie wzrasta. 

Pożyczka gotówkowa w domu klienta

Wśród najpopularniejszych produktów finansowych, wymienić pożyczki gotówkowe, które również dzielą się na kilka różnych grup, wśród nich jest również pożyczka gotówkowa udzielana w domu klienta.

Pożyczki na raty dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą

Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą często potrzebują zastrzyku gotówki, niezbędnego dla rozwoju firmy. A najlepszym rozwiązaniem jest wówczas zaciągnięcie korzystnej pożyczki.

Kredyt gotówkowy - na co zwrócić uwagę?

Banki prześcigają się w ofertach kredytowych, Na co powinniśmy zwrócić uwagę, aby wybrać kredyt gotówkowy, który będzie dopasowany do naszego domowego budżetu?

Ikona informacji
poradniki