Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!
RRSO 198.23%
Kwota pożyczki 200.0 – 1000.0 zł
Okres spłaty 0 – 120 dni
Przykład reprezentatywny Reprezentatywny przykład pożyczki przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; umowa na 120 dni; klient wykorzystuje pożyczkę w dniu zawarcia umowy 1000 zł. Spłata pożyczki po 120 dniach od daty zawarcia umowy: RRSO to 198,23%; całkowita kwota do spłaty 1381,33 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 381,33 zł (w tym: opłata 348 zł, odsetki 33,33 zł). Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskującego.


FinTech zrewolucjonizował świat finansów, dzięki czemu instytucje pozabankowe mogą wprowadzać nowoczesne produkty finansowe, które zaspokoją oczekiwania klientów. I tak powstała karta płatnicza Trzynastka proponowana przez firmę YOLO S.A. we współpracy z mBankiem. To naprawdę prosty sposób na pożyczki pozabankowe online. Dlaczego?

Karta Trzynastka to nic innego, jak zwykła karta płatnicza, która pozwala na swobodne korzystanie z dostępnego limitu, nawet do 1000 złotych. Praktyczna i wygodna pożyczka pozabankowa, która zapewni całkowitą dyskrecję. Co więcej, nikt nie domyśli się, że ten “elektroniczny pieniądz”, którym zapłaciliśmy za zakupy to efekt zaciągniętej pożyczki.

Pożyczka pozabankowa w formie karty płatniczej. Oto najnowszy produkt Trzynastki! Pożyczka pozabankowa w formie karty płatniczej. Oto najnowszy produkt Trzynastki! (YAY Foto)

Trzynastka - pożyczki pozabankowe w nowej odsłonie

Możesz robić nią zakupy, opłacać rachunki, kupować online, a nawet wypłacać pieniądze z bankomatów w kraju i za granicą. Karta Trzynastka to nowoczesna karta dla klientów, którzy pragną odejść od standardowej pożyczki w formie gotówki online lub zaciąganej w placówkach stacjonarnych. Taka pożyczka pozabankowa jest w pełni bezpieczna i komfortowa. Ba, jeśli wykorzystamy na niej część otrzymanych środków to odsetki zostaną naliczone wyłącznie od wykorzystanej kwoty. To bardzo proste - nie korzystasz, nie płacisz! Wszelkie koszty obliczane są w cyklach dziennych, a przykładowe wyliczenia możemy sprawdzić na symulatorze na kartatrzynastka.pl. Producentem karty jest VISA, a wydawcą mBank, dzięki czemu możemy być pewni usług na najwyższym poziomie.

Limit na karcie waha się od 200 złotych do 1000 złotych, na maksymalny okres spłaty do 4 miesięcy. Oczywiście zadowoleni ze współpracy klienci mogą przedłużyć umowę na kolejny okres, korzystając z internetowego panelu klienta. Co więcej, warto także przestrzegać terminu uregulowania zadłużenia, nie tylko ze względu na naliczanie odsetek karnych. Nasza wiarygodność jako lojalnego pożyczkobiorcy plusuje w przyszłości propozycją zwiększenia limitu na karcie.

Sprawdź: Korzystna oferta pożyczek pozabankowych online od PożyczkaOK!

Pożyczka w Trzynastce - profil klienta

Jeśli chcemy otrzymać kartę pożyczkową Trzynastka musimy spełniać kilka prostych wymogów:

  • mieć od 22 do 70 lat i być obywatelem Polski,
  • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
  • dysponować pozytywną historią kredytową, jednak niski scoring w BIK-u nie musi przyczynić się do odmowy decyzji,
  • wykazywać zdolność do spłacenia pożyczki w YOLO S.A.,
  • w momencie zaciągania długu, nie mieć żadnych zaległości w YOLO S.A.

Spełniając powyższe kryteria możemy ubiegać się o dodatkowe środki finansowe w postaci szybkiej pożyczki online.

Karta Trzynastka - jak wnioskować o pożyczkę?

Cały proces weryfikacyjny jest szybki i bezproblemowy, bowiem firma jasno określa koszty oraz zasady jej spłaty.

  • Na stronie kartatrzynastka.pl za pomocą suwaków wybieramy interesującą nas kwotę wraz z terminem płatności.
  • Wypełniamy formularz uzupełniając go o dane osobowe, po czym w ramach weryfikacji wykonujemy przelew bądź korzystamy z usługi Instantor, która za pomocą specjalnego szyfru łączy się z naszym kontem bankowym.
  • Oczekujemy na kartę, która w ciągu 48 godzin powinna wraz z PIN-em dotrzeć na  adres klienta.
  • Aktywujemy Kartę Trzynastka i korzystamy z wybranego przez siebie limitu.

Czy można posiadać kilka kart Trzynastka w jednym czasie?

Niestety, możemy mieć aktywną wyłącznie jedną kartę. Jednak po 4 miesiącach korzystania z usługi mamy możliwość jej przedłużenia na kolejny okres.

Jakie są koszty za użytkowanie karty w YOLO S.A.?

Za płatności kartą nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów. Jednak za każde wyciągnięcie pieniędzy z bankomatu (niezależnie od kwoty) jest naliczana opłata w wysokości 5 złotych, natomiast za sprawdzenie stanu rachunku bankowego zapłacimy 1,5 złotych.

Co, jeśli nie spłacę zadłużenia na karcie?

W przypadku nieuregulowania pożyczki pozabankowej oprócz tego, że pożyczkodawca może wypowiedzieć umowę oraz naliczyć odsetki karne, ma również prawo rozpocząć procedurę windykacyjną, a nawet sądową. Co więcej, jeśli przekroczymy termin spłaty o 60 dni, firma może przekazać informacje o zadłużonym kliencie do BIG, a to negatywnie wpłynie na naszą zdolność kredytową i utrudni w przyszłości zaciągnięcie kredytu bądź pożyczki.

Warto przeczytać: Ile wynoszą odsetki maksymalne?

Pożyczka pozabankowa w YOLO S.A. to połączenie nowoczesnych standardów z wygodą. Najistotniejsze jest to, że płacimy dokładnie tyle, ile wykorzystamy, z możliwością wcześniejszej spłaty zadłużenia. Ba, w przypadku gdy będziemy potrzebować większej gotówki zawsze możemy skorzystać z maksymalnego limitu. Co więcej, dostęp do dodatkowych środków mamy na dwa sposoby - wypłacając gotówkę z bankomatu bądź dokonując płatności kartą.

Sprawdź:

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-12

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

2019-04-12

500+ a kredyt gotówkowy - podstawowe informacje

Czy dodatkowy dochód w postaci świadczenia "Rodzina 500+" jest brany pod uwagę przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy?

2019-03-29

Wiarygodność firmy pożyczkowej - jak i gdzie ją sprawdzić?

Na rynku nie brakuje ofert pożyczek pozabankowych. Nie wszystkie mogą być jednak uczciwe. Jak sprawdzić wiarygodność firmy pożyczkowej?

Jak wziąć kredyt na umowę o dzieło i umowę zlecenie?

Jak wziąć kredyt na umowę o dzieło i umowę zlecenie? Z jakimi dodatkowymi formalnościami się to wiąże?

Różnice między kredytem a pożyczką. Sprawdź zanim podejmiesz decyzję

W artykułach często słowo kredyt i pożyczka traktowane są jak synonimy. Tymczasem między jednym i drugim zachodzą ogromne różnice.

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych - co warto o nich wiedzieć?

Rozwiązaniem dla osób zadłużonych może być wybór firmy pozabankowej. Sprawdzamy jak można otrzymać taką pożyczkę oraz jak znaleźć dobrą ofertę.

Pożyczka online - kiedy warto zdecydować się na pożyczkę przez internet?

Pożyczanie pieniędzy jest coraz łatwiejsze. Obecnie można to zrobić nawet przez internet. Wyjaśniamy na jakiej zasadzie działają pożyczki udzielane online.

Ikona informacji
poradniki