Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!


Pożyczka OK to prosty i wygodny sposób na zaciągnięcie pożyczki ratalnej. Bez zbędnych formalności możemy pożyczyć do 7000 złotych, a spłatę rozłożyć nawet na 30 miesięcy.

Pożyczka OK – ratalna pożyczka pozabankowa online. Szczegóły oferty Pożyczka OK – ratalna pożyczka pozabankowa online. Szczegóły oferty (YAY Foto)

Pożyczka OK – warunki pożyczki 

Aby otrzymać zastrzyk gotówki od Pożyczka OK, musimy spełnić stawiane przez pożyczkodawcę warunki. Te na szczęście są dość standardowe i nie różnią się zbytnio od tego, co znajdziemy w ofercie innych firm pozabankowych. I tak, by móc zaciągnąć pożyczkę w Pożyczka OK musimy:

 • Mieć dowód osobisty – znajdujących się tam danych będziemy potrzebowali do tego, by móc wypełnić wniosek o pożyczkę w serwisie pozyczkaok.pl, nie jest to zatem pożyczka dla cudzoziemców, gdyż inne dokumenty potwierdzające tożsamość (np. prawo jazdy czy paszport) nie są honorowane przez tego pożyczkodawcę;
 • Spełniać podane przez pożyczkodawcę kryteria wiekowe (znajdziemy je na stronie Pożyczka OK);
 • Mieszkać na terenie Polski i posiadać stały adres zameldowania;
 • Mieć konto w banku którego jesteśmy jedynymi właścicielami;
 • Mieć numer telefonu pod którym można się z nami skontaktować;
 • Posiadać stałe, udokumentowane źródło dochodu (nie jest to zatem pożyczka dla bezrobotnych);
 • Uzyskać pozytywną Ocenę ryzyka (jest to sformułowana przez pożyczkodawcę ocena naszej zdolności kredytowej, które dokonuje on na podstawie danych zawartych przez nas we wniosku);
 • Nie mieć negatywnej historii kredytowej;
 • Nie widnieć w żadnej z baz dłużników takich jak BIG InfoMonitor, KRD, ERIF, BIK S.A. (pożyczka w Pożyczka OK nie jest pożyczką dla zadłużonych, a wspomniane rejestry są przez pożyczkodawcę skrupulatnie sprawdzane, obecność w którymkolwiek z nich, może być przyczyną wydania negatywnej decyzji kredytowej);
 • Mieć pełną zdolność do czynności prawnych;
 • Zawrzeć z Pożyczka OK umowę pożyczki.

Do ubiegania się o pożyczkę od Pożyczka OK nie jest wymagane poręczenie. Nie potrzebujemy do tego również żadnych dodatkowych dokumentów (np. zaświadczenia o dochodach) poza wspomnianym już dowodem osobistym.

Sprawdź: Czy chwilówka bez KRD jest możliwa?

Pożyczka OK – jak dostać?

Aby rozpocząć staranie się o uzyskanie finansowego wsparcia od Pożyczka OK, należy:

 1. Wybrać kwotę i okres spłaty pożyczki – pamiętajmy, by zarówno jedno, jak i drugie było dopasowane do naszych możliwości finansowych i tego, czy będzie nas stać na spłatę sumy (powiększonej o dodatkowe koszty), o przyznanie której właśnie się ubiegamy.
 2. Wypełnić wniosek internetowy dostępny na pozyczkaok.pl, podając wszystkie wymagane przez pożyczkodawcę dane.
 3. Poczekać na decyzję kredytową (o tym czy pożyczka od Pożyczka OK została nam przyznana zostaniemy poinformowani telefonicznie lub smsem, dlatego tak ważne jest to, by we wniosku zawrzeć numer telefonu pod którym rzeczywiście można się z nami skontaktować).
 4. Poczekać na kuriera, który dostarczy nam do podpisania umowę pożyczki (otrzymamy ją również na swój adres mailowy, dzięki czemu ze wszystkimi dokumentami będziemy mogli zapoznać się jeszcze przed przybyciem kuriera).
 5. Podpisać dostarczone dokumenty i… czekać na przelew (przyznane środki finansowe możemy otrzymać na konto, odebrać je w banku lub na poczcie – jest to zależne od tego jaką formę odbioru pożyczki wskazaliśmy we wniosku).

PozyczkaOK – jak wygląda spłata pożyczki?

Jak każde zobowiązanie finansowe, tak i pożyczkę od PozyczkaOK będziemy musieli spłacić w wymaganym terminie. Terminowa spłata nie tylko buduje naszą pozytywną historię kredytową, lecz również pozwala uniknąć dodatkowych kosztów związanych z wezwaniami do zapłaty. W przypadku PozyczkaOK wszystkie dane pozwalające nam na terminową spłatę pożyczki (m.in. numer rachunku bankowego pożyczkodawcy) znajdziemy w umowie. Raty w ustalonej wcześniej wysokości możemy spłacać, korzystając z bankowości elektronicznej lub dokonując płatności bezpośrednio w banku lub w placówce poczty polskiej. W tym drugim przypadku pamiętajmy jednak o tym, by płatności dokonać odpowiednio wcześniej, co pozwoli nam uniknąć opóźnień i związanych z nimi nieprzyjemności.

Przeczytaj: Jak wziąć bez zaświadczeń pożyczkę na raty przez internet?

Pożyczka OK – pozostałe informacje

Pożyczka OK to pożyczka ratalna na dowolny cel skierowana do osób, które w wygodny i szybki sposób chciałyby korzystać z pozabankowych usług finansowych. Pożyczka OK gwarantuje stałą wysokość miesięcznych rat (to, ile możemy miesięcznie spłacać ustalamy sami), dzięki czemu spłata pożyczki nie stanie się zbytnim obciążeniem dla domowego budżetu.

Pożyczka OK nie oferuje pierwszej pożyczki za darmo, ani nie umożliwia przedłużenia terminu spłaty zaciągniętego zobowiązania. O kolejną pożyczkę od Pożyczka OK możemy ubiegać się niemal natychmiast po spłaceniu ostatniej raty.

Korzystając z serwisu pozyczkaok.pl, wnioskujemy o przyznanie pożyczki pozabankowej od SMS Kredyt Sp. z o. o będącej jedną z najdłużej działających firm pożyczkowych w Polsce. Firma należy do Konfederacji Przedsiębiorstw Finansowych.

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-16

Jak otrzymać pożyczkę na raty dla bezrobotnego?

Choć zaciągnięcie pożyczki nie należy do trudności, to banki ją udzielą po spełnieniu kilku warunków. Brak stałego dochodu może być w tej sytuacji kłopotliwy.

2019-04-12

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

2019-04-12

500+ a kredyt gotówkowy - podstawowe informacje

Czy dodatkowy dochód w postaci świadczenia "Rodzina 500+" jest brany pod uwagę przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy?

Pożyczki pozabankowe - rodzaje i charakterystyka

Przybliżamy wszystko, co warto wiedzieć o pożyczkach pozabankowych. Jakie są rodzaje pożyczek, czym się charakteryzują i jak je zaciągnąć.

Na czym polega upadłość konsumencka i kiedy warto się o nią ubiegać?

Upadłość konsumencka to rozwiązanie prawne umożliwiające indywidualnym dłużnikom wyjście ze spirali długów. Na czym polega, kiedy warto z niej skorzystać?

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych - co warto o nich wiedzieć?

Rozwiązaniem dla osób zadłużonych może być wybór firmy pozabankowej. Sprawdzamy jak można otrzymać taką pożyczkę oraz jak znaleźć dobrą ofertę.

Pożyczka online - kiedy warto zdecydować się na pożyczkę przez internet?

Pożyczanie pieniędzy jest coraz łatwiejsze. Obecnie można to zrobić nawet przez internet. Wyjaśniamy na jakiej zasadzie działają pożyczki udzielane online.

Ikona informacji
poradniki