Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!
RRSO 119.26%
Kwota pożyczki 500.0 – 25000.0 zł
Okres spłaty 6 – 36 mies.
Przykład reprezentatywny Całkowita kwota pożyczki – 4 100 zł; całkowity koszt pożyczki - 4 300,22 zł w tym łączna kwota odsetek – 815,22 zł; opłata prowizyjna – 2 460 zł; opłata za udzielenie pożyczki - 1 025 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 24 miesiące; wysokość miesięcznych rat - 350,01 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta - 8400,22 zł; RRSO – 119,26% (według stanu na dzień 13-02-2018).
Ikona polubienia
623 osób wybrało w ciągu ostatnich 30 dni


Pożyczka i Internet to słowa, które brzmią niekoniecznie wiarygodnie i przekonująco, mimo to niejednokrotnie mogą “uratować” nasze finanse. Prokonsumencką postawę wykazuje szczególnie Takto Finanse, który ma jedną z najwyższych kwot pożyczek wśród firm pozabankowych, opiewającą nawet do 25 000 złotych. Co jest niezbędne do jej uzyskania?

Takto Finanse jest pewnym “wyjątkiem” na rynku pożyczkodawców online oferujących pożyczki, w przedziale nie większym niż 5 000 - 6 000 złotych. Dlatego znacznie większa kwota, którą możemy pożyczyć jest rozłożona w ratach dopasowanych do naszych możliwości finansowych. Dla lepszej weryfikacji klientów Takto Finanse prosi często nie tylko o dowód tożsamości, ale również o dokumenty źródła dochodu i naszej indywidualnej sytuacji.

Pożyczki online na 25 000 złotych? W Takto Finanse to możliwe! Pożyczki online na 25 000 złotych? W Takto Finanse to możliwe! (NBP)

Takto Finanse - szybka pożyczka dla każdego klienta

W odróżnieniu od reszty firm pozabankowych, Takto Finanse nie oferuje darmowych pożyczek gotówkowych. Jednak w zamian za to, nowi klienci mogą ubiegać się o najwyższą kwotę zobowiazania już za pierwszym razem. Wynosi ona 25 000 złotych, z kolei najniższa to 500 złotych. Ostatecznie to, na jaką wysokość uda nam się dostać dodatkową gotówkę, zależy od wiarygodności kredytowej.

W Takto Finanse historia kredytowa klienta jest dokładnie sprawdzana w BIG Infomonitor, BIK, KRD oraz ERIF. Mimo wszystko, firma wykazuje się dużą wyrozumiałością i udziela pożyczek online klientom, nawet ze złą historią kredytową. Jest tylko jeden warunek - pożyczkobiorca, w momencie zaciągania zadłużenia musi wyjść na prostą.

Zobacz też: Czy istnieją chwilówki bez sprawdzania historii kredytowej?

Kto może wziąć pożyczkę w Takto Finanse?

W Takto Finanse możemy wziąć pożyczkę online, gdy:

 • Mamy od 22 do 75 lat i jesteśmy obywatelami Polski.
 • Posiadamy ważny dowód osobisty i konto bankowe.
 • Zarabiamy minimum 500 zł netto.
 • Dysponujemy zdolnością kredytową.

Takto Finanse - oferta na każdą kieszeń

Przy decyzji o uzyskaniu pożyczki kluczową kwestię w Takto Finanse odgrywa nasza aktualna sytuacja życiowa (m.in. liczba dzieci na utrzymaniu, wysokość różnych zobowiązań finansowych) oraz miesięczne dochody. W tym przypadku brane jest pod uwagę każde źródło dochodu, które jesteśmy w stanie udokumentować. Ba, nawet jeśli posiadamy kilka źródeł utrzymania, wystarczy, że okażemy odpowiednie dokumenty, a firma nie będzie stawiała żadnych przeciwwskazań. Mogą to być:

 • umowa o pracę,
 • umowa zlecenie/ o dzieło,
 • emerytura,
 • renta,
 • działalność gospodarcza,
 • gospodarstwo rolne,
 • samozatrudnienie/współpraca/wolne zawody,
 • kontrakty managerskie.

Co więcej, firma udziela pożyczek na okres od 6 do 36 miesięcy, z możliwością ich szybszej spłaty. Dlatego warto skontaktować się z doradcą, który wyliczy dokładną sumę do uregulowania, pomniejszoną o koszty dodatkowe. Działa to wyłącznie w jedną stronę, bo nie można przedłużyć terminu zapłaty zadłużenia. Wiąże się to z tym, że Takto Finanse oferuje rozłożenie płatności na raty, które dostosowane są do możliwości finansowych klientów.

Zobacz też: Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń - gdzie taką można wziąć?

Jak wziąć pożyczkę w Takto Finanse?

Firma oferuje dwa sposoby zawarcia umowy. Pierwszy z nich to umowa zawierana przez telefon lub wypełnienie formularzu informacyjnego na stronie głównej, który uzupełniamy o nasze dane osobowe oraz numer konta. Wypełniony wniosek przesyłamy e-mailem, faksem bądź MMS-em na adres Takto Finanse. Ponadto w celu weryfikacji i tożsamości klientów należy wykonać symboliczny przelew weryfikacyjny za 1 grosz. Następnie Dział Akredytacji w ciągu godziny rozpatruje wniosek, po czym dzięki usłudze Blue Media, w ciągu 15 minut pieniądze trafiają na konto pożyczkobiorcy. Mamy również opcję odbioru gotówki w wybranym Urzędzie pocztowym.

Drugim sposobem nawiązania współpracy z firmą jest umowa zawierana przy pomocy kuriera, który dostarcza nam umowę pożyczki, my zaś podpisujemy ją i przekazujemy ksero naszych dokumentów, które trafiają do firmy.

Czy mogę odstąpić od umowy pożyczki?

W Takto Finanse, w okresie 14 dni kalendarzowych od podpisania umowy, mamy prawo odstąpić od pożyczki. W takim przypadku konieczne jest wypełnienie formularza i przesłanie go listem poleconym na adres firmy. Następnie, w ciągu 30 dni kalendarzowych musimy zwrócić pożyczoną gotówkę, powiększoną dodatkowo o odsetki (od dnia jej przekazania do dnia jej zwrotu).

Czynności monitoringowe w Takto Finanse

Od 1.01.2016 roku, firma nie nalicza dodatkowych kosztów za czynniki monitorujące, czyli listowne, telefoniczne, sms-owe informacje o spłacie zaległych rat pożyczki. Jak często Takto Finanse przypomina swoim klientom o spłatach?

 • 1 pismo raz na 21 dni,
 • 1 sms raz na 14 dni,
 • 1 wizyta w domu klienta (w przypadku, gdy nie ma żadnych wpłat i nie ma z kontaktu telefonicznego z pożyczkobiorcą).

Kiedy mogę starać się o pożyczkę?

W porównaniu do innych firm pożyczkowych, w Takto Finanse możemy mieć aktywne, w tym samym czasie, aż 2 pożyczki! Kolejnej, firma udzieli po terminowej spłacie 6 pierwszych rat.

Oprocentowanie pożyczki

Oprocentowanie pożyczki jest niezmienne przez cały rok i naliczane od kapitału. Jego wysokość zależy przede wszystkim od okresów spłaty. Dlatego korzystając z kalkulatora pożyczki w Takto Finanse, łatwo możemy sprawdzić, jakie oprocentowanie będzie obowiązywać dla wybranej przez nas kwoty oraz okresu spłaty.

Chwilowy brak gotówki może być przeszkodą finansową, która sprawi trudności w podejmowaniu życiowych decyzji. Dlatego pożyczka gotówkowa online w Takto Finanse wzięta z rozsądkiem, pozwoli na uregulowanie zaległych spraw oraz realizację celów.

Sponsorowane

2019-10-01

Jak obliczyć, sprawdzić i zwiększyć zdolność kredytową?

Jak można sprawdzić, ile wynosi własna zdolność kredytowa? Czy trzeba z tym zagadnieniem udać się do banku? Odpowiadamy na te i inne pytania.

2019-08-23

Pożyczka pod zastaw samochodu - na czym polega?

Nie każdy klient może starać się o pożyczkę, gdy posiada inne zadłużenia lub jego historia kredytowa pozostawia wiele do życzenia. Co zrobić w takiej sytuacji? Dobrym rozwiązaniem może okazać się wówczas pożyczka pod zastaw samochodu, którą udzielają firmy pozabankowe

2019-05-30

Pożyczka na wkład własny do kredytu hipotecznego

Jednym z warunków otrzymania kredytu hipotecznego jest posiadanie odpowiedniego wkładu własnego. Czy i jak można otrzymać pożyczkę na wkład własny?

Umowa na czas określony a kredyt gotówkowy

Osoby ubiegające się o kredyty, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że umowa o pracę jest jednym z podstawowych źródeł dochodów, branych pod uwagę przez banki. Bardzo duże znaczenie ma również forma zatrudnienia osoby, która wnioskuje o pożyczkę.

Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego – jak otrzymać?

Jeszcze nie tak dawno udzielanie przez banki kredytu hipotecznego bez wkładu własnego klienta, było czymś zupełnie normalnym. Ale w 2014 roku wszystko uległo zmianie.

Pożyczka krótkoterminowa - na co zwrócić uwagę?

Polacy coraz chętniej zaciągają najróżniejszego rodzaju kredyty, dzięki którym mogą sobie pozwolić na zakup mieszkania czy jego remont, ale także na wyjazd na wymarzone wakacje lub zakup samochodu. Mamy różne potrzeby, dlatego rośnie również zainteresowanie klientów pożyczkami krótkoterminowymi. Niestety, wciąż wiele osób nie zdaje sobie do końca sprawy na co powinni oni zwracać większą uwagę, gdy starają się o taki kredyt. A warto to wiedzieć, aby pożyczka tego typu nie wpędziła nas w kłopoty finansowe.

Pożyczki na raty dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą

Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą często potrzebują zastrzyku gotówki, niezbędnego dla rozwoju firmy. A najlepszym rozwiązaniem jest wówczas zaciągnięcie korzystnej pożyczki.

Ikona informacji
poradniki