Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!
RRSO 49.91%
Kwota pożyczki 1000.0 – 20000.0 zł
Okres spłaty 3 – 48 mies.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 49,91%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 5.200 zł, całkowita kwota do zapłaty 9.135,10 zł, oprocentowanie stałe 9%, całkowity koszt pożyczki 3.935,10 zł (w tym: prowizja 3.182,40 zł, odsetki 752,70 zł), 36 miesięcznych rat równych po 253,76 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 15.01.2019r. na reprezentatywnym przykładzie. Dla innych parametrów pożyczki wartość RRSO może być inna. Kwota i warunki pożyczki uzależnione są od indywidualnej oceny zdolności i historii kredytowej Wnioskodawcy. Skontaktuj się z naszymi konsultantami, aby bezpłatnie otrzymać ofertę.


Pożyczka ratalna w Efiraty pomoże sfinansować zarówno niewielkie potrzeby, jak i większy wydatek. Oferta charakteryzuje się wysoką kwotą maksymalną, którą można rozłożyć na raty nie obciążające domowego budżetu.

Pożyczka w Efiraty – jakie warunki? Pożyczka w Efiraty – jakie warunki? (www.efiraty.pl)

Ile można pożyczyć w Efiraty?

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
przewiń, aby zobaczyć całą tabelę

Pożyczka w Efiraty – kwota pożyczki

Parametr

Wartość parametru

Minimalna kwota pożyczki

1000 zł

Maksymalna kwota pożyczki

20 000 zł

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Wybierając ofertę Efiraty, można pożyczyć niemałą kwotę. Pożyczki w Efiraty pozwolą zaciągnąć nawet kilkanaście tysięcy złotych. Maksymalna kwota pożyczki wynosi aktualnie 20 000 zł. Firma Efiraty udziela pożyczek na kwotę nie mniejszą niż 1000 zł. Wysokość pożyczki w Efiraty nie zależy od statusu klienta. Oznacza to, że nowi klienci mogą złożyć wniosek na dowolną kwotę z podanego zakresu. 

Na jak długo można pożyczyć w Efiraty?

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
przewiń, aby zobaczyć całą tabelę

Pożyczka w Efiraty – okres spłaty pożyczki

Parametr

Wartość parametru

Minimalny okres spłaty pożyczki

3 miesiące

Maksymalny okres spłaty pożyczki

48 miesięcy

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Firma Efiraty dostosowała okres pożyczki do dostępnych kwot. Klienci, których zainteresuje oferta Efiraty, mogą rozłożyć zadłużenie nawet na 4 lata. W przeciwieństwie do wielu innych pożyczkodawców w Efiraty liczba rat może być dowolnie dobrana do kwoty. Pożyczka na 1000 zł może zostać spłacona w 3 miesiące lub nawet 48 miesięcy. Podobnie pożyczka na 20 000 zł.

Pożyczka w Efiraty – jak złożyć wniosek?

Aby złożyć wniosek o pożyczkę w Efiraty, należy wypełnić formularz internetowy, który znajduje się na stronie firmy. Nie różni się on od tych, które można znaleźć u konkurencji.

Po wybraniu kwoty oraz okresu na kalkulatorze przygotowanym dla klienta, potencjalny pożyczkobiorca zostaje odesłany do formularza online. We wniosku internetowym należy wpisać takie dane jak: imię, nazwisko, PESEL, numer oraz seria dowodu osobistego, dane adresowe, a także dane dotyczące zatrudnienia oraz dochodów. Klienci mają także obowiązek zaznaczenia odpowiednich zgód marketingowych. Pożyczka na raty zostanie przyznana dopiero po zrealizowaniu następnego kroku, którym jest potwierdzenie tożsamości. W tym celu firma Efiraty wykorzystuje usługę Kontomatik. Jeśli klient nie posiada negatywnej historii kredytowej i otrzyma pozytywną decyzję, pozostanie mu jedynie potwierdzić warunki umowy.

Dla kogo pożyczka w Efiraty?

Pożyczka w Efiraty przyznawana jest osobom, które spełnią wymienione niżej warunki:

  • mają co najmniej 24 lata,
  • osiągają stały i udokumentowany dochód w wysokości min. 1000 zł netto,
  • są obywatelami Rzeczpospolitej Polskiej,
  • dysponują ważnym dowodem osobistym,
  • posiadają indywidualne konto bankowe,
  • posiadają aktywny numer telefonu komórkowego,
  • odznaczają się odpowiednią zdolnością kredytową.

Ostatni warunek jest rozumiany jako brak w historii kredytowej niespłaconych zobowiązań takich jak kredyty i pożyczki oraz osiąganie dochodów na poziomie, który pozwoli na spłatę pożyczki. Firma sprawdza bazę Biura Informacji Kredytowej oraz informacje gromadzone w wybranych biurach informacji gospodarczej.

Warto również wiedzieć, jakie dochody bierze się pod uwagę przy pożyczce. Na liście akceptowanych dochodów znajdują się umowa o pracę, działalność gospodarcza, emerytura, renta stała, kontrakt oraz umowy cywilnoprawne.

Ile kosztuje pożyczka w Efiraty?

Darmowa pożyczka w Efiraty nie jest dostępna. Zarówno nowi klienci, jak i stali pożyczkobiorcy są zobowiązani do poniesienia kosztów związanych z jej przyznaniem. Składają się na nie oprocentowanie oraz prowizja.

Symulację wysokości raty pożyczki oraz RRSO można sprawdzić przed złożeniem wniosku. Na lepsze warunki cenowe mogą liczyć osoby, na których konto wpływa wynagrodzenie. Ważne, aby właśnie ten rachunek posłużył do weryfikacji danych.

Efiraty pożyczka – informacje dodatkowe

  • Pożyczka w Efiraty to pożyczka na dowolny cel.
  • Firma zaznacza, że wpływ środków na konto powinien nastąpić w ciągu 48 godzin.
Sponsorowane

2019-10-01

Jak obliczyć, sprawdzić i zwiększyć zdolność kredytową?

Jak można sprawdzić, ile wynosi własna zdolność kredytowa? Czy trzeba z tym zagadnieniem udać się do banku? Odpowiadamy na te i inne pytania.

2019-08-23

Pożyczka pod zastaw samochodu - na czym polega?

Nie każdy klient może starać się o pożyczkę, gdy posiada inne zadłużenia lub jego historia kredytowa pozostawia wiele do życzenia. Co zrobić w takiej sytuacji? Dobrym rozwiązaniem może okazać się wówczas pożyczka pod zastaw samochodu, którą udzielają firmy pozabankowe

2019-05-30

Pożyczka na wkład własny do kredytu hipotecznego

Jednym z warunków otrzymania kredytu hipotecznego jest posiadanie odpowiedniego wkładu własnego. Czy i jak można otrzymać pożyczkę na wkład własny?

Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego – jak otrzymać?

Jeszcze nie tak dawno udzielanie przez banki kredytu hipotecznego bez wkładu własnego klienta, było czymś zupełnie normalnym. Ale w 2014 roku wszystko uległo zmianie.

Jak spłacić chwilówki - sprawdzone sposoby na spłatę długów

Warto dowiedzieć się w jaki sposób można poradzić sobie z problemem, jakim jest spłata takich szybki i łatwych pożyczek.

Pożyczka krótkoterminowa - na co zwrócić uwagę?

Polacy coraz chętniej zaciągają najróżniejszego rodzaju kredyty, dzięki którym mogą sobie pozwolić na zakup mieszkania czy jego remont, ale także na wyjazd na wymarzone wakacje lub zakup samochodu. Mamy różne potrzeby, dlatego rośnie również zainteresowanie klientów pożyczkami krótkoterminowymi. Niestety, wciąż wiele osób nie zdaje sobie do końca sprawy na co powinni oni zwracać większą uwagę, gdy starają się o taki kredyt. A warto to wiedzieć, aby pożyczka tego typu nie wpędziła nas w kłopoty finansowe.

Pożyczki na raty dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą

Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą często potrzebują zastrzyku gotówki, niezbędnego dla rozwoju firmy. A najlepszym rozwiązaniem jest wówczas zaciągnięcie korzystnej pożyczki.

Ikona informacji
poradniki