Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!
Monika Dekrewicz
redaktor Bankier.pl


Pożyczka ratalna w Efiraty pomoże sfinansować zarówno niewielkie potrzeby, jak i większy wydatek. Oferta charakteryzuje się wysoką kwotą maksymalną, którą można rozłożyć na raty nie obciążające domowego budżetu.

Ile można pożyczyć w Efiraty?

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
przewiń, aby zobaczyć całą tabelę

Pożyczka w Efiraty – kwota pożyczki

Parametr

Wartość parametru

Minimalna kwota pożyczki

1000 zł

Maksymalna kwota pożyczki

20 000 zł

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Wybierając ofertę Efiraty, można pożyczyć niemałą kwotę. Pożyczki w Efiraty pozwolą zaciągnąć nawet kilkanaście tysięcy złotych. Maksymalna kwota pożyczki wynosi aktualnie 20 000 zł. Firma Efiraty udziela pożyczek na kwotę nie mniejszą niż 1000 zł. Wysokość pożyczki w Efiraty nie zależy od statusu klienta. Oznacza to, że nowi klienci mogą złożyć wniosek na dowolną kwotę z podanego zakresu. 

Na jak długo można pożyczyć w Efiraty?

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
przewiń, aby zobaczyć całą tabelę

Pożyczka w Efiraty – okres spłaty pożyczki

Parametr

Wartość parametru

Minimalny okres spłaty pożyczki

3 miesiące

Maksymalny okres spłaty pożyczki

48 miesięcy

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Firma Efiraty dostosowała okres pożyczki do dostępnych kwot. Klienci, których zainteresuje oferta Efiraty, mogą rozłożyć zadłużenie nawet na 4 lata. W przeciwieństwie do wielu innych pożyczkodawców w Efiraty liczba rat może być dowolnie dobrana do kwoty. Pożyczka na 1000 zł może zostać spłacona w 3 miesiące lub nawet 48 miesięcy. Podobnie pożyczka na 20 000 zł.

Pożyczka w Efiraty – jak złożyć wniosek?

Aby złożyć wniosek o pożyczkę w Efiraty, należy wypełnić formularz internetowy, który znajduje się na stronie firmy. Nie różni się on od tych, które można znaleźć u konkurencji.

Po wybraniu kwoty oraz okresu na kalkulatorze przygotowanym dla klienta, potencjalny pożyczkobiorca zostaje odesłany do formularza online. We wniosku internetowym należy wpisać takie dane jak: imię, nazwisko, PESEL, numer oraz seria dowodu osobistego, dane adresowe, a także dane dotyczące zatrudnienia oraz dochodów. Klienci mają także obowiązek zaznaczenia odpowiednich zgód marketingowych. Pożyczka na raty zostanie przyznana dopiero po zrealizowaniu następnego kroku, którym jest potwierdzenie tożsamości. W tym celu firma Efiraty wykorzystuje usługę Kontomatik. Jeśli klient nie posiada negatywnej historii kredytowej i otrzyma pozytywną decyzję, pozostanie mu jedynie potwierdzić warunki umowy.

Dla kogo pożyczka w Efiraty?

Pożyczka w Efiraty przyznawana jest osobom, które spełnią wymienione niżej warunki:

  • mają co najmniej 24 lata,
  • osiągają stały i udokumentowany dochód w wysokości min. 1000 zł netto,
  • są obywatelami Rzeczpospolitej Polskiej,
  • dysponują ważnym dowodem osobistym,
  • posiadają indywidualne konto bankowe,
  • posiadają aktywny numer telefonu komórkowego,
  • odznaczają się odpowiednią zdolnością kredytową.

Ostatni warunek jest rozumiany jako brak w historii kredytowej niespłaconych zobowiązań takich jak kredyty i pożyczki oraz osiąganie dochodów na poziomie, który pozwoli na spłatę pożyczki. Firma sprawdza bazę Biura Informacji Kredytowej oraz informacje gromadzone w wybranych biurach informacji gospodarczej.

Warto również wiedzieć, jakie dochody bierze się pod uwagę przy pożyczce. Na liście akceptowanych dochodów znajdują się umowa o pracę, działalność gospodarcza, emerytura, renta stała, kontrakt oraz umowy cywilnoprawne.

Ile kosztuje pożyczka w Efiraty?

Darmowa pożyczka w Efiraty nie jest dostępna. Zarówno nowi klienci, jak i stali pożyczkobiorcy są zobowiązani do poniesienia kosztów związanych z jej przyznaniem. Składają się na nie oprocentowanie oraz prowizja.

Symulację wysokości raty pożyczki oraz RRSO można sprawdzić przed złożeniem wniosku. Na lepsze warunki cenowe mogą liczyć osoby, na których konto wpływa wynagrodzenie. Ważne, aby właśnie ten rachunek posłużył do weryfikacji danych.

Efiraty pożyczka – informacje dodatkowe

  • Pożyczka w Efiraty to pożyczka na dowolny cel.
  • Firma zaznacza, że wpływ środków na konto powinien nastąpić w ciągu 48 godzin.
Ikona informacji Najnowsze poradniki finansowe:

2021-02-24

Pierwsza pożyczka za darmo. Na czym polega darmowa pożyczka?

W obiegowej opinii utarło się przeświadczenie, że za każdą pożyczkę trzeba płacić. Darmowe pożyczki jednak nie tylko istnieją, ale cieszą się również dużą popularnością. Warto dowiedzieć się, czym są promocje rodzaju pierwsza pożyczka za darmo.

2021-02-24

Pożyczki bez BIK. Jak znaleźć pożyczki bez BIK-u i KRD?

Fakt posiadania innego zadłużenia staje się często przeszkodą do uzyskania kredytu. Zdecydowanie łatwiej znaleźć pożyczki bez BIK. Warto dowiedzieć się, czym należy się kierować oraz jak wygląda cała procedura.

2020-09-03

Jak otrzymać pożyczkę na raty dla bezrobotnego?

Choć zaciągnięcie pożyczki nie należy do trudności, to banki udzielą ją po spełnieniu kilku warunków. Brak stałego dochodu może być w tej sytuacji kłopotliwy.

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych - jak dostać? Gdzie szukać?

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych pozwalają pożyczyć nawet kilkaset tysięcy złotych na 10 lat. Udzielają ich tylko niektórzy pożyczkodawcy.

Konsolidacja - co to jest? Kredytu, długów, chwilówek?

Konsolidacja kredytów i chwilówek to temat dosyć skomplikowany. Najpierw odnieśmy się do samego pojęcia konsolidacji kredytu.

Jak wyjść z długów - kto pomaga? Długi bankowe, komornicze

Życie z długami jest niezwykle trudne, zwłaszcza w sytuacji, w której spłata zobowiązań nie jest możliwa. Warto poszukać sposobów na to, jak wyjść z długów, i wdrożyć w życie skuteczny plan.

Wierzyciel - kim jest? Wierzyciel hipoteczny, osobisty, alimentacyjny

Wierzyciel to osoba, która ma prawo do formułowania żądania spełnienia świadczenia od innej osoby. Jeśli twój status to wierzyciel osobisty, wierzyciel hipoteczny, wierzyciel alimentacyjny, sprawdź jakie przysługują Ci prawa.