Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!
RRSO 49.91%
Kwota pożyczki 1000.0 – 20000.0 zł
Okres spłaty 3 – 48 mies.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 49,91%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 5.200 zł, całkowita kwota do zapłaty 9.135,10 zł, oprocentowanie stałe 9%, całkowity koszt pożyczki 3.935,10 zł (w tym: prowizja 3.182,40 zł, odsetki 752,70 zł), 36 miesięcznych rat równych po 253,76 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 15.01.2019r. na reprezentatywnym przykładzie. Dla innych parametrów pożyczki wartość RRSO może być inna. Kwota i warunki pożyczki uzależnione są od indywidualnej oceny zdolności i historii kredytowej Wnioskodawcy. Skontaktuj się z naszymi konsultantami, aby bezpłatnie otrzymać ofertę.


Pożyczka ratalna w Efiraty pomoże sfinansować zarówno niewielkie potrzeby, jak i większy wydatek. Oferta charakteryzuje się wysoką kwotą maksymalną, którą można rozłożyć na raty nie obciążające domowego budżetu.

Pożyczka w Efiraty – jakie warunki? Pożyczka w Efiraty – jakie warunki? (www.efiraty.pl)

Ile można pożyczyć w Efiraty?

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Pożyczka w Efiraty – kwota pożyczki

Parametr

Wartość parametru

Minimalna kwota pożyczki

1000 zł

Maksymalna kwota pożyczki

20 000 zł

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Wybierając ofertę Efiraty, można pożyczyć niemałą kwotę. Pożyczki w Efiraty pozwolą zaciągnąć nawet kilkanaście tysięcy złotych. Maksymalna kwota pożyczki wynosi aktualnie 20 000 zł. Firma Efiraty udziela pożyczek na kwotę nie mniejszą niż 1000 zł. Wysokość pożyczki w Efiraty nie zależy od statusu klienta. Oznacza to, że nowi klienci mogą złożyć wniosek na dowolną kwotę z podanego zakresu. 

Na jak długo można pożyczyć w Efiraty?

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Pożyczka w Efiraty – okres spłaty pożyczki

Parametr

Wartość parametru

Minimalny okres spłaty pożyczki

3 miesiące

Maksymalny okres spłaty pożyczki

48 miesięcy

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Firma Efiraty dostosowała okres pożyczki do dostępnych kwot. Klienci, których zainteresuje oferta Efiraty, mogą rozłożyć zadłużenie nawet na 4 lata. W przeciwieństwie do wielu innych pożyczkodawców w Efiraty liczba rat może być dowolnie dobrana do kwoty. Pożyczka na 1000 zł może zostać spłacona w 3 miesiące lub nawet 48 miesięcy. Podobnie pożyczka na 20 000 zł.

Pożyczka w Efiraty – jak złożyć wniosek?

Aby złożyć wniosek o pożyczkę w Efiraty, należy wypełnić formularz internetowy, który znajduje się na stronie firmy. Nie różni się on od tych, które można znaleźć u konkurencji.

Po wybraniu kwoty oraz okresu na kalkulatorze przygotowanym dla klienta, potencjalny pożyczkobiorca zostaje odesłany do formularza online. We wniosku internetowym należy wpisać takie dane jak: imię, nazwisko, PESEL, numer oraz seria dowodu osobistego, dane adresowe, a także dane dotyczące zatrudnienia oraz dochodów. Klienci mają także obowiązek zaznaczenia odpowiednich zgód marketingowych. Pożyczka na raty zostanie przyznana dopiero po zrealizowaniu następnego kroku, którym jest potwierdzenie tożsamości. W tym celu firma Efiraty wykorzystuje usługę Kontomatik. Jeśli klient nie posiada negatywnej historii kredytowej i otrzyma pozytywną decyzję, pozostanie mu jedynie potwierdzić warunki umowy.

Dla kogo pożyczka w Efiraty?

Pożyczka w Efiraty przyznawana jest osobom, które spełnią wymienione niżej warunki:

  • mają co najmniej 24 lata,
  • osiągają stały i udokumentowany dochód w wysokości min. 1000 zł netto,
  • są obywatelami Rzeczpospolitej Polskiej,
  • dysponują ważnym dowodem osobistym,
  • posiadają indywidualne konto bankowe,
  • posiadają aktywny numer telefonu komórkowego,
  • odznaczają się odpowiednią zdolnością kredytową.

Ostatni warunek jest rozumiany jako brak w historii kredytowej niespłaconych zobowiązań takich jak kredyty i pożyczki oraz osiąganie dochodów na poziomie, który pozwoli na spłatę pożyczki. Firma sprawdza bazę Biura Informacji Kredytowej oraz informacje gromadzone w wybranych biurach informacji gospodarczej.

Warto również wiedzieć, jakie dochody bierze się pod uwagę przy pożyczce. Na liście akceptowanych dochodów znajdują się umowa o pracę, działalność gospodarcza, emerytura, renta stała, kontrakt oraz umowy cywilnoprawne.

Ile kosztuje pożyczka w Efiraty?

Darmowa pożyczka w Efiraty nie jest dostępna. Zarówno nowi klienci, jak i stali pożyczkobiorcy są zobowiązani do poniesienia kosztów związanych z jej przyznaniem. Składają się na nie oprocentowanie oraz prowizja.

Symulację wysokości raty pożyczki oraz RRSO można sprawdzić przed złożeniem wniosku. Na lepsze warunki cenowe mogą liczyć osoby, na których konto wpływa wynagrodzenie. Ważne, aby właśnie ten rachunek posłużył do weryfikacji danych.

Efiraty pożyczka – informacje dodatkowe

  • Pożyczka w Efiraty to pożyczka na dowolny cel.
  • Firma zaznacza, że wpływ środków na konto powinien nastąpić w ciągu 48 godzin.
Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-16

Jak otrzymać pożyczkę na raty dla bezrobotnego?

Choć zaciągnięcie pożyczki nie należy do trudności, to banki ją udzielą po spełnieniu kilku warunków. Brak stałego dochodu może być w tej sytuacji kłopotliwy.

2019-04-12

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

2019-04-12

500+ a kredyt gotówkowy - podstawowe informacje

Czy dodatkowy dochód w postaci świadczenia "Rodzina 500+" jest brany pod uwagę przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy?

Pożyczki pozabankowe - rodzaje i charakterystyka

Przybliżamy wszystko, co warto wiedzieć o pożyczkach pozabankowych. Jakie są rodzaje pożyczek, czym się charakteryzują i jak je zaciągnąć.

Pożyczka na wakacje - jak wybrać najlepszą ofertę?

Pożyczka w banku lub firmie pozabankowej może sfinansować wyjazd na wakacje. Przed jej zaciągnięciem warto sprawdzić, czym się kierować przy jej wyborze.

Pożyczka online - kiedy warto zdecydować się na pożyczkę przez internet?

Pożyczanie pieniędzy jest coraz łatwiejsze. Obecnie można to zrobić nawet przez internet. Wyjaśniamy na jakiej zasadzie działają pożyczki udzielane online.

Kredyt na ślub - czy warto go brać? Jak wybrać ofertę?

Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Generuje również ogromne koszty, na których pokrycie nie każdy może sobie pozwolić.

Ikona informacji
poradniki