Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!
RRSO 0.0%
Dotyczy terminowej spłaty pożyczki.
Kwota pożyczki 500.0 – 2000.0 zł
Okres spłaty 7 – 30 dni
Przykład reprezentatywny Reprezentatywny przykład dla pożyczki objętej promocją „Pierwsza Pożyczka w promocji” (na dzień 01.12.2016): całkowita kwota pożyczki 1000 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne (stopa stała): 0% , prowizja 0,00 zł, łączna kwota odsetek: 0,00 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0,0 %, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 000 zł, całkowity koszt pożyczki 0,00 zł. Jednorazowy Przelew Weryfikacyjny, który jest niezwłocznie zwracany Wnioskodawcy, wynosi 1 złoty. W przypadku skorzystania z usługi Szybkiej Identyfikacji, Wnioskodawca nie ponosi żadnych opłat.
RRSO 1983.1%
Kwota pożyczki 500.0 – 5000.0 zł
Okres spłaty 7 – 30 dni
Przykład reprezentatywny Reprezentatywny przykład dla pożyczki nieobjętej promocją „Pierwsza pożyczka w promocji” (na dzień 01.12.2016): całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne (stopa zmienna): 10%, prowizja 274,50 zł, łączna kwota odsetek: 8,10 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1983,1%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 282,60 zł, całkowity koszt pożyczki 282,60 zł. Jednorazowy Przelew Weryfikacyjny, który jest niezwłocznie zwracany Wnioskodawcy, wynosi 1 złoty. W przypadku skorzystania z usługi Szybkiej Identyfikacji, Wnioskodawca nie ponosi żadnych opłat.


Minipożyczka to firma oferująca pożyczkę krótkoterminową, która chwali się ograniczeniem formalności do minimum oraz minimalnym czasem oczekiwania na gotówkę. Dodatkową zachętą może być darmowa pożyczka dla nowych klientów.

Minipożyczka – jakie warunki? Minipożyczka – jakie warunki? (minipozyczka.pl)

Minipożyczka – ile można pożyczyć?

Minipożyczka to jedna z firm, których oferta może zainteresować klientów poszukujących pożyczki z krótkim okresem spłaty. Nazwa serwisu nie nawiązuje do kwoty pożyczki– firma jest skłonna pożyczyć nawet kilka tysięcy złotych, jednak maksymalne zobowiązanie jest dostępne tylko dla stałych klientów.

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Minipożyczka – kwota pożyczki

Parametr

Wielkość parametru

Minimalna kwota pożyczki

500 zł

Maksymalna kwota pożyczki

 • dla pierwszej pożyczki – 2000 zł
 • dla drugiej pożyczki – 2500 zł,
 • dla trzeciej pożyczki – 3000 zł,
 • dla czwartej pożyczki – 4000 zł,
 • dla piątej (i każdej kolejnej) pożyczki – 5000 zł.  

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

W przypadku, kiedy pożądana kwota pożyczki nie będzie mogła zostać przyznana ze względu na niewystarczającą zdolność kredytową, Minipożyczka zaproponuje niższą pożyczkę, którą wnioskodawca będzie mógł spłacić bez większych problemów.

Na jak długo można pożyczyć w firmie Minipożyczka?

Minipożyczka to oferta dla tych, którzy chwilowo mają problemy z domknięciem domowego budżetu lub muszą borykać się z niezaplanowanymi wydatkami. Spłata pożyczki powinna nastąpić maksymalnie w ciągu 30 dni. Firma daje również możliwość podpisania umowy na krótszy okres, co wiąże się z niższym kosztem całkowitym. Oferta jest dostępna na 7, 14, 21 oraz 30 dni.

przewiń, aby zobaczyć całą tabele
przewiń, aby zobaczyć całą tabele

Minipożyczka – okres spłaty

Parametr

Wielkość parametru

Minimalny okres spłaty pożyczki

7 dni

Maksymalny okres spłaty pożyczki

30 dni

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby uregulować zadłużenie wcześniej. Minipożyczka może być spłacona przed czasem – całkowicie lub częściowo.

Klienci, którzy mają problem ze spłatą pożyczki, mogą skorzystać z pożyczki refinansowej. Będzie ona dostępna po spłacie kosztów obecnej pożyczki.

Chwilówka w firmie Minipożyczka – jak złożyć wniosek?

Zanim pożyczka wpłynie na konto klienta, będzie on musiał zrealizować kilka kroków. Pierwszym z nich jest wybranie pożądanej kwoty pożyczki oraz okresu spłaty. Kolejny to wypełnienie formularza internetowego. Dane, które należy wpisać do wniosku to m.in. imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego. Nie obejdzie się także bez wyrażenia odpowiednich zgód marketingowych. Klient będzie musiał również wysłać przelew weryfikacyjny lub skorzystać z Szybkiej Identyfikacji. Służy to sprawdzeniu tożsamości klienta, jak i jego dotychczasowej współpracy z firmami pożyczkowymi i bankami.

Kolejny etap to oczekiwanie na decyzję kredytową. Firma prześle informacje o przyznaniu pożyczki lub odmowie jej udzielenia przez wiadomość SMS oraz e-mail. Klienci, którzy otrzymają pozytywną informację, mogą oczekiwać wpływu pożyczki na konto. Pożyczka wysyłana jest przelewem ekspresowym Blue Media.

Wypełnienie wniosku internetowego wiąże się z otwarciem profilu klienta. Po zalogowaniu na konto na stronie pożyczkodawcy klient będzie mógł sprawdzić, jakie są dane do spłaty pożyczki czy w jakiej wysokości pożyczkę musi spłacić.

Wniosek o pożyczkę można także wypełnić za pośrednictwem Bankier.pl. Metoda ta jest darmowa i nie wiąże się z dodatkowymi formalnościami. Wystarczy kliknąć w przycisk „Złóż wniosek” widoczny na górze strony.

Dla kogo pożyczka w firmie Minipożyczka?

Aby stać się klientem firmy Minipożyczka, należy spełnić kilka warunków:

 • bycie pełnoletnim,
 • posiadanie nie więcej niż 75 lat,
 • posiadanie polskiego obywatelstwa oraz miejsca zamieszkania na terenie Polski,
 • posiadanie indywidualnego konta osobistego w banku,
 • brak zaległości w bankach oraz innych firmach pozabankowych.

Ostatni wymóg jest niemożliwy do uniknięcia – firma sprawdza historię klienta w Biurze Informacji Kredytowej, na Platformie Wymiany Informacji Pożyczkowej oraz w biurach informacji gospodarczej. Do ostatniej grupy należą: BIG InfoMonitor, ERIF BIG, Krajowy Rejestr Długów BIG, Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej.

Ile kosztuje pożyczka w firmie Minipożyczka?

Firma zachęca nowych klientów do skorzystania z jej oferty, proponując pierwszą pożyczkę za darmo. Jest to oferta do 2000 zł, czyli do kwoty maksymalnej, jaka jest dostępna za pierwszym razem. Warunkiem pożyczki za 0 zł jest przede wszystkim spłacenie zobowiązania w terminie. W przeciwnym razie firma zastosuje standardowe warunki cenowe pożyczki.

Kolejne pożyczki wiążą się z poniesieniem kosztów. Składają się na nie:

 • odsetki – pożyczka jest oprocentowana na 10 proc. w skali roku,
 • prowizja – firma podaje dokładną wysokość prowizji dla każdej kwoty i terminu spłaty w załączniku do umowy.

Klienci, którzy wybrali weryfikację tożsamości przelewem na 1 zł, otrzymają na konto zwrot zrealizowanej płatności.

Minipożyczka – informacje dodatkowe

 • O pożyczkę można wnioskować, posiadając pożyczki w innych firmach pozabankowych i bankach, o ile są one spłacane w terminie.  
 • Firma dopuszcza posiadanie jednej aktywnej pożyczki.
Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-24

Kredyt gotówkowy - na co zwrócić uwagę?

Banki prześcigają się w ofertach kredytowych, Na co powinniśmy zwrócić uwagę, aby wybrać kredyt gotówkowy, który będzie dopasowany do naszego domowego budżetu?

2019-04-12

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

2019-04-12

500+ a kredyt gotówkowy - podstawowe informacje

Czy dodatkowy dochód w postaci świadczenia "Rodzina 500+" jest brany pod uwagę przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy?

Różnice między kredytem a pożyczką. Sprawdź zanim podejmiesz decyzję

W artykułach często słowo kredyt i pożyczka traktowane są jak synonimy. Tymczasem między jednym i drugim zachodzą ogromne różnice.

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych - co warto o nich wiedzieć?

Rozwiązaniem dla osób zadłużonych może być wybór firmy pozabankowej. Sprawdzamy jak można otrzymać taką pożyczkę oraz jak znaleźć dobrą ofertę.

Pożyczka na wakacje - jak wybrać najlepszą ofertę?

Pożyczka w banku lub firmie pozabankowej może sfinansować wyjazd na wakacje. Przed jej zaciągnięciem warto sprawdzić, czym się kierować przy jej wyborze.

Kredyt na ślub - czy warto go brać? Jak wybrać ofertę?

Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Generuje również ogromne koszty, na których pokrycie nie każdy może sobie pozwolić.

Ikona informacji
poradniki