Skorzystaj z pomocy eksperta

Dziękujemy!
RRSO 81.05%
Kwota pożyczki 2000.0 – 10000.0 zł
Okres spłaty 12 – 24 mies.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy wynosi 81,05%. Rata miesięczna 373,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,43 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 2490 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 25 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 579,43 zł (stan na dzień 12.10.2017 r.).


Mikrorata specjalizuje się w udzielaniu długoterminowych pożyczek pozabankowych. Wysoka górna granica wieku pożyczkobiorcy i możliwość rozłożenia zobowiązania na raty to cechy charakterystyczne tego pożyczkodawcy.

Mikrorata - oferta pożyczek pozabankowych online Mikrorata - oferta pożyczek pozabankowych online (fot. Andrzej Bogacz / FORUM)

Pożyczka pozabankowa online w Mikroracie 

Mikrorata to firma z branży usług finansowych, która specjalizuje się w udzielaniu długoterminowych pożyczek ratalnych w całości przez Internet. Pożyczkodawca ten działa zgodnie z zasadami odpowiedzialnego pożyczania i przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa transakcji i swoich klientów.

Tym, co wyróżnia oferowane przez Mikroratę pożyczki pozabankowe online, jest fakt, że mogą otrzymać je osoby w bardzo różnym wieku – zarówno te, które dopiero wkraczają w dorosłe życie, studiują albo zaczęły swoją pierwszą pracę, jak i osoby starsze, których emerytura czy renta okazuje się niewystarczająca do zaspokojenia podstawowych potrzeb.

Firma pozwala pożyczyć pieniądze na dowolny cel, oferuje pożyczki zarówno na małe, jak i duże kwoty, dzięki czemu daje możliwość wnioskowania dokładnie o taką gotówkę, jakiej potrzebujemy.

Ubiegając się o pożyczkę pozabankową online od Mikroraty, od początku znamy koszty takiego zobowiązania – możemy wyliczyć je dzięki znajdującemu się na stronie pożyczkodawcy kalkulatorowi. Na to, ile zapłacimy za naszą pożyczkę, będzie mieć wpływ przede wszystkim to, ile i na jak długo chcemy pożyczyć.

Oferowane przez Mikroratę pożyczki pozabankowe online są zobowiązaniami długoterminowymi, które będziemy spłacać w wygodnych i dostosowanych do naszych możliwości finansowych ratach (harmonogram spłaty otrzymujemy wraz z umową pożyczki).

Pożyczki pozabankowe online w serwisie Mikrorata – warunki 

Aby otrzymać pożyczkę pozabankową w serwisie Mikrorata, musimy:

 • być w określonym wieku („widełki” wiekowe znajdziemy na stronie pożyczkodawcy);
 • posiadać stały, udokumentowany dochód;
 • nie figurować w żadnej bazie dłużników – pożyczkodawca sprawdza takie rejestry, jak BIK, BIG, InfoMonitor, ERIF i KRD - jeśli figurujemy w którymkolwiek z nich, to pożyczka nie zostanie nam przyznana;
 • posiadać polskie obywatelstwo i mieszkać na terenie Polski;
 • mieć aktywny numer telefonu;
 • mieć w banku konto, którego jesteśmy jedynymi właścicielami (współwłasność nie wchodzi w grę);
 • mieć ważny dowód osobisty – to właśnie znajdujących się na nim danych będziemy potrzebować do tego, by wypełnić formularz, który pozwoli nam ubiegać się o pożyczkę pozabankową online.

Mikrorata nie jest zatem pożyczką dla zadłużonych, ani pożyczką dla bezrobotnych. Nie oferuje również żadnych promocji dla nowych klientów ani darmowej pierwszej pożyczki.

Pożyczka pozabankowa w Mikroracie – proces wnioskowania

Proces wnioskowania o pożyczkę pozabankową w serwisie Mikrorata odbywa się w 100% online, co pozwala zaoszczędzić czas, który stracilibyśmy, szukając stacjonarnej siedziby firmy, która udzieli nam finansowego wsparcia.

Pierwszy krok, jaki musimy wykonać, chcąc otrzymać pożyczkę pozabankową online od wspomnianej firmy, to przejście do formularza i wybranie kwoty pożyczki i okresu jej spłaty. Następnie musimy wypełnić wniosek w którym należy uzupełnić wszystkie wymagane przez pożyczkodawcę pola (brak którejś informacji może sprawić, że nasz wniosek zostanie automatycznie odrzucony). Decyzję o tym, czy pozabankowa pożyczka online w serwisie Mikrorata została nam przyznana otrzymamy jeszcze tego samego dnia (zostaniemy poinformowani o tym telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail).

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pozostanie nam jedynie czekać na kuriera z umową pożyczki (zostanie ona przesłana na ten adres korespondencyjny, który podaliśmy we wniosku).

Co istotne, wspomnianą umowę otrzymamy wcześniej również mailem, dzięki czemu będziemy mogli zapoznać się z nią jeszcze przed przybyciem kuriera.

Ostatnim krokiem dzielącym nas od otrzymania pożyczki pozabankowej online jest podpisanie umowy i przekazanie jej kurierowi. Gdy tylko dokumenty dotrą do pożyczkodawcy – pieniądze trafią na nasze konto bankowe. Przyznane środki finansowe możemy również odebrać w jednej z placówek poczty polskiej, posługując się czekiem GIRO.

Pożyczki pozabankowe online w serwisie Mikrorata – zalety

Do najważniejszych zalet tej pożyczki pozabankowej zaliczane są:

 • Możliwość pożyczenia zarówno małej jak i dużej kwoty.
 • Możliwość ubiegania się o pożyczkę i przez osoby młode i te w starszym wieku.
 • Możliwość wypłacenia przyznanych środków czekiem GIRO.
 • Szybka decyzja o przyznaniu pożyczki.
 • Jasne i przejrzyste procedury wnioskowania.
 • Dostępność kalkulatora pożyczkowego, dzięki czemu od razu wiemy, ile kosztuje pożyczka w serwisie Mikrorata.

Przeczytaj także:

Korzystna oferta pożyczek pozabankowych online w Flexpożyczce

Sponsorowane

2019-10-01

Jak obliczyć, sprawdzić i zwiększyć zdolność kredytową?

Jak można sprawdzić, ile wynosi własna zdolność kredytowa? Czy trzeba z tym zagadnieniem udać się do banku? Odpowiadamy na te i inne pytania.

2019-08-23

Pożyczka pod zastaw samochodu - na czym polega?

Nie każdy klient może starać się o pożyczkę, gdy posiada inne zadłużenia lub jego historia kredytowa pozostawia wiele do życzenia. Co zrobić w takiej sytuacji? Dobrym rozwiązaniem może okazać się wówczas pożyczka pod zastaw samochodu, którą udzielają firmy pozabankowe

2019-05-30

Pożyczka na wkład własny do kredytu hipotecznego

Jednym z warunków otrzymania kredytu hipotecznego jest posiadanie odpowiedniego wkładu własnego. Czy i jak można otrzymać pożyczkę na wkład własny?

Pożyczki na raty dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą

Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą często potrzebują zastrzyku gotówki, niezbędnego dla rozwoju firmy. A najlepszym rozwiązaniem jest wówczas zaciągnięcie korzystnej pożyczki.

Pożyczka krótkoterminowa - na co zwrócić uwagę?

Polacy coraz chętniej zaciągają najróżniejszego rodzaju kredyty, dzięki którym mogą sobie pozwolić na zakup mieszkania czy jego remont, ale także na wyjazd na wymarzone wakacje lub zakup samochodu. Mamy różne potrzeby, dlatego rośnie również zainteresowanie klientów pożyczkami krótkoterminowymi. Niestety, wciąż wiele osób nie zdaje sobie do końca sprawy na co powinni oni zwracać większą uwagę, gdy starają się o taki kredyt. A warto to wiedzieć, aby pożyczka tego typu nie wpędziła nas w kłopoty finansowe.

Pożyczka gotówkowa w domu klienta

Wśród najpopularniejszych produktów finansowych, wymienić pożyczki gotówkowe, które również dzielą się na kilka różnych grup, wśród nich jest również pożyczka gotówkowa udzielana w domu klienta.

Jak spłacić chwilówki - sprawdzone sposoby na spłatę długów

Warto dowiedzieć się w jaki sposób można poradzić sobie z problemem, jakim jest spłata takich szybki i łatwych pożyczek.

Ikona informacji
poradniki