Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!
RRSO 81.05%
Kwota pożyczki 2000.0 – 10000.0 zł
Okres spłaty 12 – 24 mies.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy wynosi 81,05%. Rata miesięczna 373,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,43 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 2490 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 25 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 579,43 zł (stan na dzień 12.10.2017 r.).


Mikrorata specjalizuje się w udzielaniu długoterminowych pożyczek pozabankowych. Wysoka górna granica wieku pożyczkobiorcy i możliwość rozłożenia zobowiązania na raty to cechy charakterystyczne tego pożyczkodawcy.

Mikrorata - oferta pożyczek pozabankowych online Mikrorata - oferta pożyczek pozabankowych online (fot. Andrzej Bogacz / FORUM)

Pożyczka pozabankowa online w Mikroracie 

Mikrorata to firma z branży usług finansowych, która specjalizuje się w udzielaniu długoterminowych pożyczek ratalnych w całości przez Internet. Pożyczkodawca ten działa zgodnie z zasadami odpowiedzialnego pożyczania i przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa transakcji i swoich klientów.

Tym, co wyróżnia oferowane przez Mikroratę pożyczki pozabankowe online, jest fakt, że mogą otrzymać je osoby w bardzo różnym wieku – zarówno te, które dopiero wkraczają w dorosłe życie, studiują albo zaczęły swoją pierwszą pracę, jak i osoby starsze, których emerytura czy renta okazuje się niewystarczająca do zaspokojenia podstawowych potrzeb.

Firma pozwala pożyczyć pieniądze na dowolny cel, oferuje pożyczki zarówno na małe, jak i duże kwoty, dzięki czemu daje możliwość wnioskowania dokładnie o taką gotówkę, jakiej potrzebujemy.

Ubiegając się o pożyczkę pozabankową online od Mikroraty, od początku znamy koszty takiego zobowiązania – możemy wyliczyć je dzięki znajdującemu się na stronie pożyczkodawcy kalkulatorowi. Na to, ile zapłacimy za naszą pożyczkę, będzie mieć wpływ przede wszystkim to, ile i na jak długo chcemy pożyczyć.

Oferowane przez Mikroratę pożyczki pozabankowe online są zobowiązaniami długoterminowymi, które będziemy spłacać w wygodnych i dostosowanych do naszych możliwości finansowych ratach (harmonogram spłaty otrzymujemy wraz z umową pożyczki).

Pożyczki pozabankowe online w serwisie Mikrorata – warunki 

Aby otrzymać pożyczkę pozabankową w serwisie Mikrorata, musimy:

 • być w określonym wieku („widełki” wiekowe znajdziemy na stronie pożyczkodawcy);
 • posiadać stały, udokumentowany dochód;
 • nie figurować w żadnej bazie dłużników – pożyczkodawca sprawdza takie rejestry, jak BIK, BIG, InfoMonitor, ERIF i KRD - jeśli figurujemy w którymkolwiek z nich, to pożyczka nie zostanie nam przyznana;
 • posiadać polskie obywatelstwo i mieszkać na terenie Polski;
 • mieć aktywny numer telefonu;
 • mieć w banku konto, którego jesteśmy jedynymi właścicielami (współwłasność nie wchodzi w grę);
 • mieć ważny dowód osobisty – to właśnie znajdujących się na nim danych będziemy potrzebować do tego, by wypełnić formularz, który pozwoli nam ubiegać się o pożyczkę pozabankową online.

Mikrorata nie jest zatem pożyczką dla zadłużonych, ani pożyczką dla bezrobotnych. Nie oferuje również żadnych promocji dla nowych klientów ani darmowej pierwszej pożyczki.

Pożyczka pozabankowa w Mikroracie – proces wnioskowania

Proces wnioskowania o pożyczkę pozabankową w serwisie Mikrorata odbywa się w 100% online, co pozwala zaoszczędzić czas, który stracilibyśmy, szukając stacjonarnej siedziby firmy, która udzieli nam finansowego wsparcia.

Pierwszy krok, jaki musimy wykonać, chcąc otrzymać pożyczkę pozabankową online od wspomnianej firmy, to przejście do formularza i wybranie kwoty pożyczki i okresu jej spłaty. Następnie musimy wypełnić wniosek w którym należy uzupełnić wszystkie wymagane przez pożyczkodawcę pola (brak którejś informacji może sprawić, że nasz wniosek zostanie automatycznie odrzucony). Decyzję o tym, czy pozabankowa pożyczka online w serwisie Mikrorata została nam przyznana otrzymamy jeszcze tego samego dnia (zostaniemy poinformowani o tym telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail).

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pozostanie nam jedynie czekać na kuriera z umową pożyczki (zostanie ona przesłana na ten adres korespondencyjny, który podaliśmy we wniosku).

Co istotne, wspomnianą umowę otrzymamy wcześniej również mailem, dzięki czemu będziemy mogli zapoznać się z nią jeszcze przed przybyciem kuriera.

Ostatnim krokiem dzielącym nas od otrzymania pożyczki pozabankowej online jest podpisanie umowy i przekazanie jej kurierowi. Gdy tylko dokumenty dotrą do pożyczkodawcy – pieniądze trafią na nasze konto bankowe. Przyznane środki finansowe możemy również odebrać w jednej z placówek poczty polskiej, posługując się czekiem GIRO.

Pożyczki pozabankowe online w serwisie Mikrorata – zalety

Do najważniejszych zalet tej pożyczki pozabankowej zaliczane są:

 • Możliwość pożyczenia zarówno małej jak i dużej kwoty.
 • Możliwość ubiegania się o pożyczkę i przez osoby młode i te w starszym wieku.
 • Możliwość wypłacenia przyznanych środków czekiem GIRO.
 • Szybka decyzja o przyznaniu pożyczki.
 • Jasne i przejrzyste procedury wnioskowania.
 • Dostępność kalkulatora pożyczkowego, dzięki czemu od razu wiemy, ile kosztuje pożyczka w serwisie Mikrorata.

Przeczytaj także:

Korzystna oferta pożyczek pozabankowych online w Flexpożyczce

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-16

Jak otrzymać pożyczkę na raty dla bezrobotnego?

Choć zaciągnięcie pożyczki nie należy do trudności, to banki ją udzielą po spełnieniu kilku warunków. Brak stałego dochodu może być w tej sytuacji kłopotliwy.

2019-04-12

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

2019-04-12

500+ a kredyt gotówkowy - podstawowe informacje

Czy dodatkowy dochód w postaci świadczenia "Rodzina 500+" jest brany pod uwagę przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy?

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych - co warto o nich wiedzieć?

Rozwiązaniem dla osób zadłużonych może być wybór firmy pozabankowej. Sprawdzamy jak można otrzymać taką pożyczkę oraz jak znaleźć dobrą ofertę.

Na czym polega upadłość konsumencka i kiedy warto się o nią ubiegać?

Upadłość konsumencka to rozwiązanie prawne umożliwiające indywidualnym dłużnikom wyjście ze spirali długów. Na czym polega, kiedy warto z niej skorzystać?

Zakupy na raty a pożyczki ratalne - porównanie

Wiele osób zastanawia się, czy lepiej zdecydować się właśnie na pożyczkę ratalną, czy też może wybrać zakupy na raty? Co jest lepszym pomysłem?

Wiarygodność firmy pożyczkowej - jak i gdzie ją sprawdzić?

Na rynku nie brakuje ofert pożyczek pozabankowych. Nie wszystkie mogą być jednak uczciwe. Jak sprawdzić wiarygodność firmy pożyczkowej?

Ikona informacji
poradniki