Skorzystaj z pomocy eksperta

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bonnier Business (Polska) informacji handlowych drogą elektroniczną dotyczących:

Wyrażam zgodę na inicjowanie przez Bonnier Business (Polska) połączeń telefonicznych w celu marketingu bezpośredniego:

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Dziękujemy!
RRSO 0.0%
Kwota pożyczki 100.0 – 1500.0 zł
Okres spłaty 1 – 2 mies.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1500 zł; całkowita kwota do spłaty 1500 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 60 dni
RRSO 59.0%
Kwota pożyczki 100.0 – 12000.0 zł
Okres spłaty 1 – 24 mies.
Przykład reprezentatywny Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 59% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2000 zł; całkowita kwota do spłaty 3180 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 1180 zł; umowa na 12 miesięcy. Stan na 02.01.2017.


Flexpożyczka to serwis pożyczkowy, w którym można pożyczyć nawet do 12000 złotych. Procedura ubiegania się o pożyczkę przebiega na każdym etapie przez Internet. To, co wyróżnia serwis Flexpożyczka, to krótki czas rozpatrywania wniosku – może trwać to zaledwie kilkanaście sekund.

Flexpożyczka - korzystna oferta pożyczek pozabankowych online Flexpożyczka - korzystna oferta pożyczek pozabankowych online (YAY Foto)

Jaka jest maksymalna kwota pożyczki pozabankowej online w Flexpożyczka?

Stali klienci serwisu Felxpożyczka, czyli tacy, którzy spłacili terminowo już co najmniej jedną pożyczkę, mają dostęp do pożyczki na maksymalnie 12000 złotych. Przedział kwotowy pożyczki pozabankowej online dla obecnych klientów Felxpożyczka to od 100 do 12000 złotych. Od 100 do 1000 złotych pożyczkodawca ustala progi co 100 złotych, kolejne progi to 1500 i 2000 złotych, a następne co 1000 aż do 12000 złotych.

Nowi klienci serwisu Flexpożyczka mogą ubiegać się o pożyczkę w wysokości 1500 złotych. Pożyczkodawca przygotował dla nich promocje zachęcające do skorzystania z usług.

Zobacz także: Gdzie szukać kredytów 100, 50 i 20 tys?

Jak długi jest maksymalny okres spłaty pożyczki z Flexpożyczka?

Pożyczki pozabankowe online z Flexpożyczka.pl stali klienci mogą spłacać przez 24 miesiące, czyli aż 2 lata. Pożyczki ratalne z długim okresem spłaty spłaca się zgodnie z ustalonym harmonogramem, który jest nierozłączną częścią umowy. Okres spłaty pożyczki mieści się w przedziale od 1 do 24 miesięcy.

Dla nowych klientów serwis Flexpożyczka przygotował ofertę pożyczki ze spłatą w ciągu 2 miesięcy. Po spłacie zobowiązania klient zyskuje dostęp do pożyczki na 24 miesiące. Ostatecznie maksymalny okres spłaty pożyczki ustalany jest indywidualnie iż zależy od zdolności kredytowej oraz historii kredytowej.

Co zrobić, żeby otrzymać pożyczkę pozabankową online w serwisie Flexpożyczka?

Wnioski o pożyczki pozabankowe online w serwisie Flexpożyczka składa się przez Internet na stronie pożyczkodawcy. W tym celu należy wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty, uzupełnić podstawowe dane osobowe i kontaktowe, a następnie kliknąć przycisk „Złóż wniosek”. Następnie należy uzupełnić wymagane pozostałe dane i potwierdzić swoją tożsamość.

Flexpożyczka weryfikuje dane wprowadzone podczas składania wniosku o pożyczkę dwiema metodami:

  • poprzez zlecenie przelewu identyfikacyjnego,
  • poprzez system bankowości elektronicznej – tzw. szybka identyfikacja.

Ubieganie się o pożyczkę pozabankową online z Flexpożyczka wymaga zaakceptowania regulaminu, polityki prywatności oraz brzmienia innych niezbędnych do skorzystania z usług pożyczkodawcy dokumentów.

Kto może ubiegać się o pożyczkę w Flexpożyczka?

Pożyczki pozabankowe online w serwisie Flexpożyczka dostępne są dla pełnoletnich Polaków zamieszkujących na terenie Polski.

Żeby starać się o pożyczkę z Felxpożyczka, wystarczy mieć:

Wnioskodawca powinien mieć też zdolność kredytową, czyli posiadać stały dochód. Ważne jest, by nie był wpisany do rejestrów dłużników i miał pozytywną historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej. Flexpożyczka sprawdza przed udzieleniem pożyczki oprócz BIK takie bazy jak BIG InfoMonitor, Krajowy Rejestr Długów i ERIF BIG.

Ile kosztuje pożyczka pozabankowa online w serwisie Flexpożyczka?

To, ile kosztuje pożyczka pozabankowa online z Flexpożyczka, zależy od wysokości pożyczanej kwoty i okresu spłaty.

Na koszt pożyczki pozabankowej online w serwisie Flexpożyczka składają się:

  • odsetki – oprocentowanie nominalne pożyczki wynosi 10 procent w skali roku,
  • opłaty,
  • prowizje,
  • podatki i marże,
  • koszty usług dodatkowych, które są niezbędne do uzyskania pożyczki.

Wszystkie czynniki wpływające na wysokość kosztów wymieniane są w umowie zawieranej pomiędzy pożyczkodawcą i pożyczkobiorcą.

Co jeszcze warto wiedzieć o serwisie pożyczkowym Flexpożyczka?

W serwisie Flexpożyczka proces rozpatrywania wniosku jest błyskawiczny. Po uzupełnieniu wszystkich danych i dokonaniu weryfikacji przy użyciu swojego konta w systemie bankowości elektronicznej decyzja o przyznaniu pożyczki lub odrzuceniu wniosku wyświetla się na ekranie w ciągu kilkunastu sekund. To innowacyjne rozwiązanie na rynku pożyczek, skierowane zwłaszcza do tych osób, które szukają szybkich pożyczek online.

Flexpożyczka dopuszcza możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki. W przypadku problemów z terminowym uregulowaniem zobowiązania pożyczkobiorca powinien skontaktować się z działem obsługi klienta Flexpożyczka, żeby ustalić nowe zasady spłaty. Dzięki temu można uniknąć naliczania odsetek karnych i dodatkowych opłat związanych z nieterminową spłatą pożyczki.

Zobacz także: Jak wziąć szybką pożyczkę dla zadłużonych?

Skorzystaj z pomocy eksperta

2019-04-16

Jak otrzymać pożyczkę na raty dla bezrobotnego?

Choć zaciągnięcie pożyczki nie należy do trudności, to banki ją udzielą po spełnieniu kilku warunków. Brak stałego dochodu może być w tej sytuacji kłopotliwy.

2019-04-12

Jak dostać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać nie tylko w firmie pozabankowej, ale też i w banku. Jak ją można dostać? Dla kogo jest przeznaczona?

2019-04-12

500+ a kredyt gotówkowy - podstawowe informacje

Czy dodatkowy dochód w postaci świadczenia "Rodzina 500+" jest brany pod uwagę przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy?

Wiarygodność firmy pożyczkowej - jak i gdzie ją sprawdzić?

Na rynku nie brakuje ofert pożyczek pozabankowych. Nie wszystkie mogą być jednak uczciwe. Jak sprawdzić wiarygodność firmy pożyczkowej?

Pożyczka na wakacje - jak wybrać najlepszą ofertę?

Pożyczka w banku lub firmie pozabankowej może sfinansować wyjazd na wakacje. Przed jej zaciągnięciem warto sprawdzić, czym się kierować przy jej wyborze.

Kredyt na ślub - czy warto go brać? Jak wybrać ofertę?

Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Generuje również ogromne koszty, na których pokrycie nie każdy może sobie pozwolić.

Pożyczki pozabankowe - rodzaje i charakterystyka

Przybliżamy wszystko, co warto wiedzieć o pożyczkach pozabankowych. Jakie są rodzaje pożyczek, czym się charakteryzują i jak je zaciągnąć.

Ikona informacji
poradniki